Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Inace, Real nam pada.
    I ja mislim. Uefa mafija prvo zbog preocigledne Murinjo-Real konekcije a i da izbace potencijalno sve Engleze odmah (ako ne sve, onda sto vise)
    sigpic

    Comment


    • Samo RM i Bajern od mogucih rivala mogu da naude MU.
      Licno mislim da izvlacite Porto ,onako zbog Murinja

      Comment


      • Mozemo mi na dvije sa svim potencijalnim protivnicima da igramo. Ja bi radije da gledam Junajted protiv RM, Bajerna ili Juvea, nego protiv ovih ostalih.

        A UEFA smrdljiva moze samo da ga duva.

        Comment


        • Ja bih ipak da dobijamo slabijeg u 1/8 finalu, ima dana za megdana sto se kaze, vec u 1/4 finalu nema vise slabih protivnika

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            I ja mislim. Uefa mafija prvo zbog preocigledne Murinjo-Real konekcije a i da izbace potencijalno sve Engleze odmah (ako ne sve, onda sto vise)
            I a mislim da im je to taktika. Prvo Junajtedu i Liverpulu umuljaju najlakse moguce grupe, pa ce onda onako opustene i uljuljkane da ih sadzgaju sa najjacim mogucim protivnicima. Vrlo logicna i mudra taktika koja se do sada na mnogim primerima pokazala kao uspesna i efektna. Jbg mafija je to.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kad je zrijeb? Moze ko god sto se mene tice ali mislim da ce biti neki laksi protivnik, nece mafija dozvolit da im ispadne odmah neko od jacih imena


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Zreb je u ponedeljak u 12h.

                Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Slazem se za sve, samo ne bih rekao da je ovaj 3-4-1-2 defanzivan, cak suprotno, od kad smo povezali nekoliko utakmica sa tom formacijom izgledamo mnogo bolje u napadu i vise se golova daju

                  Inace, Real nam pada.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                  Daju sve iz tranzicije. Kad je odbrana razuđena pa na kontre. A kad je protivnička odbrana postavljena samo se kruži.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Ma kakav Juve - izvucite Juve da otresete to caskom i terate dalje...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sandu vrati se dve stranice unazad pa procitaj razlog zasto sam spomenuo Juventus u ovom kontekstu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jbt koliko bi Aleks Sandro bio vrh pojacanje, ali nesto ne verujem...
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Fella, Jones i Ibra konkurisu za nedelju, Bailly je out. Kod komsija Silva ipak igra.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Ajde Maruane pobacaj midzeteriju, u tebe najvise verujem.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X