Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu mi jasni ovi komentari u live-u a ni ovde. Igra uopste nije bila losa sve je bilo ok. Ja sam ocekivao pobedu al jbg dali dva gola posle karambola iz prekida i toliko, sa druge strane mi promasili neke sanse i to je to. Realno sansu nisu stvorili i golovi su poklonjeni. Ne znam ni sta ste zapeli sa hejtom na Lukakua? Jbg lose ispucao loptu i primili gol i sta sad. Tu je vecu gresku Erera napravio jer je napravio glup faul bez potrebe. Kod one sanse je sve lepo uradio i sut je bio dobar al jbg pogodio golamana u glavu. Sve u svemu ja sam zadovoljan osim rezultatom, vecina je ocekivala neku dominaciju Sitija i laganu pobedu a nije bilo tako. Sa Pogbom bi dobili ovo lagano. Sta je tu je sad. 11 boda jeste mnogo ali nije nenadoknadivo idemo dalje, svaki mec na pobedu.

    Comment


    • ALi izvodjenje Lingarda koji se borio kao lav, pritiskao, jedini mogao da probije kroz sredinu, a ostavljanje Lukakua je stvarno dno dna.
      sigpic

      Comment


      • Tako je mikisavic, sve je super uvek. I LVG je bio odlican, dosla bi titula da je ostao. A Lukaku je najjaci naravno, on ce biti prvi strelac i na njegovu ledju dovesti Junajtedu PL. 2045. Ali nije kriv Lukaku naravno, vec Zoze i isklucivo Zoze. Dno.

        Inace Pogba je ubedljivo najjaci igrac ove ekipe, po ko nza koji put se to dokazuje. Mucno je nas gledati kad nema njega.
        Last edited by Ser Gagi; 10-12-17, 18:43.

        Comment


        • Recicu vam ja sta je najgore od svega. Najgore je sto je njima De Brujne bio najlosiji igrac na terenu. Sami su sebe dobili. Siti nista posebno, dva gola iz prekida. Al je Pep napravio maestralnu foricu sa tim prekidima. Lukaku da se skloni iz nasih sesnes pa sve i da protivnik ima 10 igraca u nasih 16. Jednostavno se ne moze bez Pogbe. One-men tim. Matic je bio nemocan. Roho jedno uzasno uklizavanje i pad na dupe, ishitrenost, takodje uzasna partija. Ras se nije video u prvom delu meca. Erera slab. Lingard nam je bio najbolji igrac na terenu, u onakvom tempu igrati 70 i kusur minuta Marsijal pruzio onoliko koliko su mu okolnosti dozvolile, zadovoljan sam bio. Lukakua necu da komentarisem.

          Sve u svemu, steta sto nismo imali Pogbu danas, nije Siti neki bauk. Eventualno i full-match ready Ibru.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Opet kazem, bas dobro smo zapoceli drugo pol. i ubijedjen sam da bi drugacije bilo da se Lukaku nije onako izglupirao. Davno je on jos trebao na hladjenje a ne svaku po 90 minuta na terenu, bila to bilo kakva utakmica igrao je.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Mi bez Pogbe ne licimo na ozbiljan tim, nemam apsolutno nijednog igraca koji zna dati loptu prema napred. Da li je taktika bila idealna za danas, pa ne bas ali da nas je Siti razbio nije, razbili smo sami sebe uz pomoc Lukakua.
              sigpic

              Comment


              • Mourinho ocajne izmjene.
                Uvodjenjem Ibre i ostvaljanjem ovog debla u igri, mi smo igrali sa 2 igraca minusa.
                Realno je da ne postoji jasna strategija po pitanju Ibre i debla( 75m za tipa koji ne zna kontrolisati loptu) koji je poklonio gradjanima 2 gola i pogodio edersona u glavu pored 7 metara praznog gola.

                Inace city stadardno njihovo smaranje, nisu sanse imali osim suta prije kornera i to je to.

                Mislio sam da nece biti veceg provlacenja i uzimanja boodova od Kontea prethodne sezone, ali ovi su ih mislim vec sada nadmasili.

                Comment


                • Ma odlicno smo igrali, formacija krajnje dobra, moze da se igra u oba pravca bez problema, oni pokusavali sa duplim pasovima pa bili nemocni, pokusavali na individualne poteze pa bili nemocni, pokusavali da prebace odbranu visokim pasova pa bili nemocni, pokusavali sa loptama u prostor, pa opet bili nemocni. De Brujne je odigrao kao amater, potpuno zatvoren, neki pasovi su mu bili na nivou Kleverlija. Sva njihova oruzja su fenomenalno neutralisana, a ono dje su oni inace najslabiji, a to su prekidi, e tu je na scenu stupio Lukaku da ih i tu ojaca. I to je ono sto je problematicno, da su nas dobili boljom igrom, kvalitetnim i neuhvatljivim akcijama pa svaka cast, ali smo im poklonili dva gola, pritom bez ikakve potrebe jer su obje situaicje bile mnogo lakse da se ociste.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odlično smo igrali???
                    Daj vamo tog malo, čega god..

                    Ono konstantno branjenje iz 16 u prvom, ne da nije dobra igra, nego ne znam kako bih drugačije nazvala...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Za drugo poluvreme se moze reci da smo igrali odlicno, nekih 15tak minuta pre i posle primljenog gola, sto se nije trebalo promeniti nakon njega. Nakon primljenog gola jednu sansu koju je Romelu promasio i to je to bilo danas. U prvom poluvremenu smo bili ocajni. Ali ocajni.

                      Comment


                      • U prvom poluvremenu nismo presli centra osim u ispucavanjima lopte, tako da ne znam kako moze taktika biti dobra ako ti je jedina zamisao da ne primis gol.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mene zanima kako je moguce da nam igraci hvataju ovakve forme? Ok, ne moze niko drzati top formu kroz celu sezonu, al mi je nerealno na kakve nivoe padaju igraci, Matic, Lukaku, Erera, Miki... Kako je moguce da Matic u avgustu/septembru deluje kao top 3 veznjak u ligi a vec u novembru/decembru padne na neki nerealno nizak nivo. Nije mi jasno, to ne bi smelo da se deava.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            U prvom poluvremenu nismo presli centra osim u ispucavanjima lopte, tako da ne znam kako moze taktika biti dobra ako ti je jedina zamisao da ne primis gol.
                            Oni nisu stvorili nijednu sansu, kapiram da je to bio cilj, dati im loptu, a uciniti ih impotentnim, kako vrijeme prolazi fizicki su sve slabiji, psihicki isto jer imaju loptu, a s njom nisu ni blizu gola. Ali onda na scenu stupa Lukaku...
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa kad se braniš, braniš iz 16 celo poluvreme, a i u dobrom delu drugog dela, pitanje je trenutka kada će neko da kiksne.. ne moraju ni da stvaraju portivnici neke šanse.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa ne bas, Arsenal nas je ubio igrom, branili smo se mnogo vise, a oni su stvarali sanse kao na traci. To je bilo jako lose, posebno u onih pola sata, ovo je po meni bilo jako dobro. Ako se branis, a ne das protivniku sanse, onda se dobro branis.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X