Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze Dibalica na 3 pozicije, lako cemo za njega ako bude ikakve sanse za dovodjenje.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Razumijem Van Galov bijes. Ponijeli su se prema njemu kao prema najvecem govnu. Govorili mu da mu je mjesto sigurno, da sprema pripreme i transfere za narednu sezonu, pricao sa SAFom, ovaj mu rekao kako je zadovoljan s njim, kako je to duh Junajteda, Vudvord ga uvjeravao da ce odraditi te tri godine. Onda osvoji FA kup i svi znaju da je bivsi, ali ne i on. Pokvare mu slavlje tu noc, a sjutra dan mu daju otkaz. Jadno i bijedno.

      Covjek je i sam rekao, mogli su mi reci u februaru da dolazi Murinjo, tu si do kraja sezone i sve bi bilo u redu. Ovako su se bas obrukali i posrali po jednom velikanu svjetskog fudbala.
      sigpic

      Comment


      • Trebali su ga sutnuti u decembru, tako da treba da bude sretan sto su ga trpili do kraja sezone. Jedino je ruzno sto su ga zavlacili ali kakav bi tek raspad bio da su mu rekli da je bivsi.
        sigpic

        Comment


        • I to bi bilo ok, serija losih rezultata i placas glavom u decembru, ali ovo sto su mu uradili je krajnje jadno. Covjek nije znao na cemu je, uprava je znala da je bivsi, a nisu zeljeli da mu kazu i pritom pravio planove za narednu sezonu. Bas jad.
          sigpic

          Comment


          • Sreca pa nije pregovarao sa nekim ili ne daj Boze postigao unaprijed dogovor, da nas ukanali sa jos novim Darmijanom, Snajderlinom, Svajnijem itd itd

            Pogledao sam hajlajtse Malkoma, lijepo to djeluje ali moracu koji mec da pogledam. Na hajlajtsima se zna coek itekako zajebati.

            Sta mislite jel ima sansi da se dovede Dibala? To bi bilo bas prejebeno pojacanje


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ako Real ili Barca zele dybalu šanse su nam minimalne jer ipak konstantno se s njima povezuje i Južnoamerikanac je a znamo čiji poziv oni čekaju



              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Pa zvanicno je blokirao transfer Sancesa, Murinjo ispizdio. Ucinio nam veliku uslugu ako je tako.
                sigpic

                Comment


                • Ako Griz ode u Barsu, Dybala je onda nas ili niciji. stvarno bi bio pojacanje vrhunsko, da nema preko. Fali nam malo te juznoamerikanske krvi u timu.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Trebalo je da mu blokiraju prodaju Welbza

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Fakat je da desnih krila na trzistu nema u toj meri da se moze razmazeno birati.
                      Iako bih u nekoj optimisticnoj i hipoteticnoj situaciji voleo da vidim i Dibalicu na nekog inside forwarda sa desnog krila. Neki Messi-esque...
                      Mojne mojne to. Nema on brzinu i dribling da pravi impact sa boka kakav bi pravio iza napadaca.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • On kaze da je isti igrac ko Messi
                        Znam da je bolji iza napadaca, ali ako bi u nekim momentima bio na krilu, i tako se ne bih zalio.

                        Btw jedan off subject
                        Messi je najbolji. Ne volem Barcu nesto, pa ni njega, ne preferiram niske igrace, ali je on out of this planet.
                        Sinoc sam ga gledao, niko vodu ne moze da mu nosi.

                        Comment


                        • Originally posted by nine33 View Post
                          Manchester United are set to make a £60m bid for Juventus and Brazil full-back Alex Sandro in January. (Source: Daily Mirror) Jeste da ovo prenosi Miror ali opet drago mi je da se interesujemo za Sandra, mislim da ima potencijala da bude WC igrac.
                          Pa on je vec WC igrac, ima 26. godina nije klinac pa da gledas da li ima potencijala da bude neko i nesto. Prilicno afirmisan igrac.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            On kaze da je isti igrac ko Messi
                            Znam da je bolji iza napadaca, ali ako bi u nekim momentima bio na krilu, i tako se ne bih zalio.

                            Btw jedan off subject
                            Messi je najbolji. Ne volem Barcu nesto, pa ni njega, ne preferiram niske igrace, ali je on out of this planet.
                            Sinoc sam ga gledao, niko vodu ne moze da mu nosi.
                            Isto, niti volim Barselonu, niti Argentince, niti Mesija, ali covjek je bez premca najbolji ikad. Niko mu bas nije ni blizu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Takodje sam misljenja da je Mesi najbolji igrac ikad, ovo kako on igra je poezija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Opa Inter oce Mikija. Za njih cijena 70 miliona. Za Milan 35.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X