Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sredice ga Murinjo

    Baiji, (eventualno jos neki stoper), Gomes, Ibrahimovic, Mikitarijan, Embolo. Ja prezadovoljan ako svi ovi dodju.

    Comment


    • Ne znam otkud vam ta prica oko Mikia, a da ista ona ko i s Mesutom
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Volim ja Jermena ali nije on rjesenje za desno krilo. Mata je taj tip igraca, s tim sto je Miki veci radnik, nikad ne staje bukvalno, ali nece nam on donijeti brzinu i prodornost koja je potrebna.
        sigpic

        Comment


        • Meni je on kao krojen za Murinja. Igra odbranu, veoma je kreativan, brziji je od Mate, ne mnogo ali brziji... plus odlican igrac za kontre, i ako se dovodi do 30 miliona kao sto sam video, ja bih ga uzeo bez razmislanja. Jos ako dodje i Embolo, i on moze desno krilo da igra.

          Comment


          • Jasno je to, ali ako dodje Gomes i vidis sto Murinjo misli o Runiju, jednostavno mjesta nema. Nece Jermena dovoditi da mu sjedi na klupi sigurno, mogao bi samo desno.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ne znam otkud vam ta prica oko Mikia, a da ista ona ko i s Mesutom
              Di Marzio, Fjortoft, ne tako losi izvori zar ne.

              Jermen nije ta najvisa klasa, ali bi kod Mourinha iskidao jednostavno, bilo gde da ga stavi, cvrsto verujem u to. Doneo bi on Vladane prodornost itekako, iako nije klasican 1 on 1 igrac ala Martial, ili cut inside krilo i dalje je veoma brz sa loptom, a i bez nje, ne znam bas otkud ti ideja da ga poredis sa Matom koji usporen snimak.

              A inace igra odlicno sa obe noge, tako da i sa tim unosi dodatnu nepredvidivost. Sasvim dobar passer, sasvim dovoljno kreativan, nije puno sebican, bas ono sto vam treba, jer pored Ibre (koji ce doci 90%) i Martiala, vama u napadu najmanje treba krilo koje ce jos daviti loptu dodatno, upravo vam treba kreator bez lopte, a inace nisam skoro gledao boljeg od Mkhitaryana. Ne voli Mou puno zvezdica i zvezda u timu, i zaista ne treba teziti tome, ova kupovina Baillya govori u prilog tome.

              Ako gledamo kroz novac transfer bi bio steal.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Nema problema. Bio i City za Xhaku od marta, a Wengerica zavrsio posao u decembru telefonom sa Granitom.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Doneo bi on Vladane prodornost itekako, iako nije klasican 1 on 1 igrac ala Martial, ili cut inside krilo i dalje je veoma brz sa loptom, a i bez nje, ne znam bas otkud ti ideja da ga poredis sa Matom koji usporen snimak.
                  Tako sto su obojica kreativci prije svega, imaju vrhunski pas u prostor i pregled igre, a Mata ce svakako kod Murinja imati vise prostora i igrace se direktniji fudbal. Mata je i kod Van Gala uspijevao da pravi razliku i osjetno je popravio radnu etiku i defanzivu, ali ja uopste ne sporim da je Mikitarjan brzi i veci radnik, samo bih ga volio gledati kao desetku, a to se nece desiti jer ce desetka biti Runi ili Gomes. I ako Ibra dodje bolje bi bilo imati prodorno krilo sa brzinom i driblingom, Mikitarjan je bez sumnje bolji igrac od Manea npr, ali po meni Mane Mancesteru vise treba u ovom trenutku.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nema problema. Bio i City za Xhaku od marta, a Wengerica zavrsio posao u decembru telefonom sa Granitom.
                    Covek doveo Ilkaja, sta ce mu Dzaka...

                    Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                    Comment


                    • Ja ne gledam na Mkhitaryana kao nekog ekskluzivnog kreativca, to sto je on imao 15+ asistencija prosle sezone, ne govori nesto specijalno jer je njegov nacin rada na terenu i sama rola bitno drugacija od Mate. Veliki broj njegovih asistencija je dosao kada je pobegao odbrani iza ledja i sa krila bacio zicer Aubi, video sam bezbroj takvih golova. Jbg, najbolje partije je davao na poziciji krila, nije to slucajno, zato sto je njegova brzina dolazila do izrazaja, njegovo kretanje na terenu. Uspeo je to Tuchel da uvidi i da iskoristiti, plus sto njemu ne treba lopta puno koliko treba vec navedenim igracima da bi bio neki faktor.

                      Ma Mane je dobar, ali za 40+ miliona funti nije, a dobijas jeftinijeg igraca. Nece ti Mane nista vise doneti od Jermena, u to budi siguran. Plus, pricamo o igracu koji zaista nije konstantan u prikazivanju najviseg kvaliteta fudbala.

                      Ne znam, meni je on bas idealan i tipican igrac za Mourinha, a ne verujem da ce mnogo uticati dolazak Andrea Gomesa koji isto tako nije klasicna 10-ka. Samo Rooneya vidim tu, a jos ne znamo kakva je tacno njegova sudbina i kakva ce mu rola biti sledece sezone.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • http://gianlucadimarzio.com/en/eng/r...-also-step-in/

                        Ponuditi mu platu koju želi i Juventusu para koliko traže.

                        Comment


                        • Last RT; Onda Cero reporting Conte wants Morata at Chelsea. Mourinho has also "butted in" and want him at United
                          Last RT; Onda Cero saying Morata would prefer a move to Man United. As long as Ibrahimovic does not arrive as well
                          Gledaj Moratu sto se uplasio
                          sigpic

                          Comment


                          • @Fresko pa ni Miki nije imao bas sezonsku konstantnost.
                            Pocetak sezone... losiji, pa tamo do nov./dec. paljenje - posle je razbio
                            Kazem, super igrac, lepo ga je gledati ali nikako bar ja samom sebi da kazem "sa njim - to je to".
                            Ne vidim dobit sa njim u timu u odnosu na situaciju da danas pocne liga.
                            Last edited by AIRBORNE; 09-06-16, 23:51.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nema problema. Bio i City za Xhaku od marta, a Wengerica zavrsio posao u decembru telefonom sa Granitom.
                              Uradi log out tako ti Vengera.

                              Moram reci da se slažem sa Vladanom po pitanju Mikija. Jedino sto mi nije neki krvavi radnik. Mane jeste radnik ali on zna nekako da se pogubi da izgleda kao balvan običan.
                              Jel ima Rijad neku klauzulu?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • čekajući EURO

                                Report says #MUFC will pay FC Basel a fee of €20million and that Embolo will sign a 5 or 6 year deal with an annual salary of €3m.
                                Real Madrid complicate Manchester United's pursuit of Paul Pogba. Transfer Talk: http://es.pn/21bzNw0
                                Matteo Darmian 'to be offered in part-exchange' for Paul Pogba as #MUFC try to fend off Real http://indo.ie/F77g3017oQM
                                Manchester United enter the race for £25million-rated Dortmund ace Henrikh Mkhitaryan http://dailym.ai/1VOBGPN

                                Comment

                                Working...
                                X