Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sto ima veze, ja volim kad pizdi,
    +1, klopara is life u ovakvim situacijama.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Ima jos, ovo nisu istine

      "I felt the referee should have given us a penalty. Then, maybe, it was a red card with the Lukaku and Lovren situation. Two situations, with different outcomes producing maybe a different result.
      sigpic

      Comment


      • Zanimljivo kako se Klopara pretvori u Celzi Murinja kad izgubi
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • I najpateticnije od svega

          I told the boys already they took the hard way when they decided to join Liverpool.
          Svi su protiv nas, booofuckinghoooo
          sigpic

          Comment


          • Ma oni zive u nekom svom svetu. Oni su bolji od svih a ne osvajaju nista godinama i jedva su nekad u top 4. Uostalom eno im Klopa nek se raduju sa njime, po njima je ionako bolja opcija nego da jure Karla. I da svi protivnici se plase i mole da im Klop dobije otkaz a ja se npr nadam samo sto duze da im ostane. S tim fudbalom moze se osvojiti nesto samo kad se poklope sve kockice u sezoni uz sportsku srecu a to je jednom u 10 godina ako i tada. Ali neka im samo neka pizdi, kao i vecina lajk...

            Comment


            • Ma ovdje se nikome od nas ne svidja pristup Murinja u ovakvim utakmicama, iako svi znamo kako ce da izadje i sta ce da se desi. Kritikovali smo ga toliko prosle sezone, kritikovacemo ga i ove sigurno. Ali ti si trener i ti treba da nadjes nacin da mu razbijes taktiku, a ne da kukumaces stalno.

              Dok su Benitez i Murinjo vodili sahovske ratove i padala po jedna sansa u dvomecu to je bio Liverpulov put je li? Ali vise nije. Svaki trener ima svoj pristup i svaki je legitiman. Na kraju dana se broje samo titule i pobjede. Ako sa tim pristupom ne pobjedjes i ne osvajas trofeje pristup ti nije dobar. Toliko je jednostavno.
              sigpic

              Comment


              • Upravo. Oni zaostaju 7 bodova i igraju na domacem pa neka izvole da pobede. Ali ne bitno je da su bili bolji a realno su imali jednu sansu i to posle polukarambola dok je Mancester stvorio cistu sansu iz akcije i po meni je bolja jer je igrac bio jedan na jedan. Oni da bi dali gol morali su vise da se otvore a nisu i nikako nije njihov neuspeh vec je Murinjov neuspeh... Naravno da je neuspeh Murinja jer nije uzeo 3 boda jer su za klasu ispod... Ove izjave su samo slag na tortu mada moze i uz kokice.
                Last edited by mikisavic89; 14-10-17, 15:11.

                Comment


                • Ma Klopp je samo jeftini paćenik, bradata čirlidersica, prodavač jeftinog, patetičnog i mediokritetnog šmekerizma i lejm šlihtanja.
                  Favorit u Engleskoj mu je bio United, to je procurilo pre neki dan, od njegovog mentora.
                  Pored toga što je sklon tim šlihtarskim, kvazi šmekerskim izjavama, sad će i ovakve izjave da daje da se dodvori navijačima Liverpula, uostalom i zbog toga što je izjavio njegov mentor.

                  Naravno usput pokušava sebi da gradi neki glorifikajući alibi za neosvajanje trofeja, a naravno puca na te neke cheesy reči...
                  Last edited by Busby Babe; 14-10-17, 15:20.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Sta sad treba Murinjo da mu odogovori? Ok je za Liverpul da nista ne osvaja i ne pobjedjuje, dok je za Junajted to nedopustivo. Ali interesantno kako glumi dobrog momka pred utakmicu i onda svoje frustracije posle utakmice ne moze da iskontrolise.
                    +1000

                    Comment


                    • Btw. ova utakmica me podsetila zašto ću uvek imati odredjenu dozu poštovanja za LVG-a.
                      On je sa mnogo slabijim timom uspeo da čitavih 90 minuta razmontira Liverpool na sred Enfilda...

                      Comment


                      • Murinjo dosao po bod i gle cuda i uzeo ga, naravno da mi se ne svidja pristup ali tako je kako je, na kraju dana pisu se samo osvojeni bodovi. Idemo dalje.

                        Ovo sa Klopom je sramotno ali to je vec njegov problem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajd sto je Murinjo euforican zbog boda, al da vidim navijace kako podsmevaju protivnika jer su mu otkinuli 1 bod.. Neprocenjivo.

                          Comment


                          • Murinjo nije euforican, imas mu intervju posle utakmice, a mi smo sve rekli sto mislimo o utakmici. A jedino neprocjenjivo je kako vas je Klop opio i kako necete nikad nista priotiv njega da kazete, kao da je Senkli licno, pritom se zadovoljavate prosjecnoscu.

                            A pomenuo je BB, neki dan procurelo da je Klopu najveci san bio da preuzme Junajted. Jbg sad mora to nekako da pobije

                            Kakva sreca sto nije dosao, a zelio sam ga zestoko. Jbg losa procjena.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cek kad Klop ovako kaze onda je odvratan, kad Moruinho kaze onda nista ???? Penal jeste bio, ali ono za Lukaku nije crvene samo zuti, ali dosta igraca je zasluzilo zuti i sa jedne i druge strane a nisu ga dobili. Nemojte mi samo reci da ne govori i on ovo...
                              A za to sto je Klopov mentor rekao da je njegov san United, nemojte mi reci da verujete u ovo, covek godinama u nazad i pre LFC govori kako obozava LFC, Dortmund i Mainze.

                              Comment


                              • Kako nije euforican, ostvario je ono sto je isplanirao.
                                Normalno da nece plakati od srece pred kamerama.
                                Polako, pokidali smo vas danas. Tek treba pojacanja da se dovedu, vi ste vec potrosili stotine miliona i dosli u Liverpul po bod.
                                To je nesto nezamislivo.

                                Comment

                                Working...
                                X