Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    U mojoj knjizi jedna ekipa je imala mngoo vise sansi i pokusaja. Vi ovo nazivate sabijanjem, valjda i ja imam prava da isto kazem za tu situaciju?

    Oces da kazes da sam isfrustriran kao Klop? Fino to pakujes borcu za ljudska prava.
    Opet generalizujes i stavljas sve navijace Liverpula u isti kos.

    Sam zakljuci sta hocu da kazem, ali ovo sto si me okarakterisao kao borca za ljudska prava

    Comment


    • Mnogo neistina se iznosi, i uzimaju zdravo za gotovo. Kako Liverpoolovi navijaci to kuju Klopa u zvezde, kad su otpocetka sezone sve jace i jace kritike na racun Klopa. Nismo mi pajseri, da ne vidimo proste stvari. Samo mislim da se navijaci Uniteda previse bave Klopom, tako da ga gotivim sve vise iz dana u dan.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Murinjo poslednje 2 godine ima uz nekolicinu menadzera, Poketino i menadzeri manjih klubova, ubedljivo najbolje ponasanje. I kad su mu manji klubovi otimali bodove na OT-u, nikad nije plakao i kritikovao protivnike zbog branjena, čestitao je šmekerski svakom menadzeru, rukovao se (Klopp se jedva pozdravio danas ne gledajuci u oci onog sa kojim se rukuje) lepo, zagrlio neke mladje menadzere u fazonu "Bravo care, odlicno ste odigrali"

        Uostalom imali ste priliku protiv Sotona da vidite šta je pravi šmeker. Dobije nezasluzeno iskljucenje za nesto sto Klopp radi svih 90 minuta svake utakmice, ne odraeguje ništa, nego šmekerski pridje do klupe Sotona, pozdravi se sa celom klupom Sotona i ode. Čak ga je i VVD gledao "Stvarno je car".

        Ja na ovom forumu nemam dokaze i pokriće šta sam pisao za Murinja i pre nego je došao u Man Utd. On je i u jeku svih tih borbi protiv Uniteda za mene bio harizmatičan i car kao lik. Ne volim to što se nekad brani, i taj njegov autobus, ali kao lik mi je uvek bio gotivac.
        Mozda bi on reko nesto za protivnicki tim, ali nikad na ovakav ne bi pricao o drugom KLUBU. Koliko god da troluje, meni jako simpaticno to uvek radio, on ima neke granice u postovanju drugih i zna da poštuje neke velike stvari. Klopp kad se pogubi i kad mu nešto nije po volji, nema nikakvu granicu, ne zna gde bije.
        A najgore od svega pre toga će da se pretvara da je neki gotivac, keršme, gospodin, frajer...

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Opet generalizujes i stavljas sve navijace Liverpula u isti kos.

          Sam zakljuci sta hocu da kazem, ali ovo sto si me okarakterisao kao borca za ljudska prava

          Pa ti si borac za ljudska prava isto kao sto je Klop the happy one
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Murinjo poslednje 2 godine ima uz nekolicinu menadzera, Poketino i menadzeri manjih klubova, ubedljivo najbolje ponasanje. I kad su mu manji klubovi otimali bodove na OT-u, nikad nije plakao i kritikovao protivnike zbog branjena, čestitao je šmekerski svakom menadzeru, rukovao se (Klopp se jedva pozdravio danas ne gledajuci u oci onog sa kojim se rukuje) lepo, zagrlio neke mladje menadzere u fazonu "Bravo care, odlicno ste odigrali"

            Uostalom imali ste priliku protiv Sotona da vidite šta je pravi šmeker. Dobije nezasluzeno iskljucenje za nesto sto Klopp radi svih 90 minuta svake utakmice, ne odraeguje ništa, nego šmekerski pridje do klupe Sotona, pozdravi se sa celom klupom Sotona i ode. Čak ga je i VVD gledao "Stvarno je car".

            Ja na ovom forumu nemam dokaze i pokriće šta sam pisao za Murinja i pre nego je došao u Man Utd. On je i u jeku svih tih borbi protiv Uniteda za mene bio harizmatičan i car kao lik. Ne volim to što se nekad brani, i taj njegov autobus, ali kao lik mi je uvek bio gotivac.
            Mozda bi on reko nesto za protivnicki tim, ali nikad na ovakav ne bi pricao o drugom KLUBU. Koliko god da troluje, meni jako simpaticno to uvek radio, on ima neke granice u postovanju drugih i zna da poštuje neke velike stvari. Klopp kad se pogubi i kad mu nešto nije po volji, nema nikakvu granicu, ne zna gde bije.
            A najgore od svega pre toga će da se pretvara da je neki gotivac, keršme, gospodin, frajer...
            Ti si taj, znao sam da negde u univerzumu postoji lik koji navija za Manchester a bio mu je Murinjo gotivan dok je pljuvao klub za koji navijas, jer ipak je on harizmatican. Mada izgleda da ste ga svi gotivili (ne pricam o postovanju trenerskih rezultata). Bas steta sto nemas dokaz.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ja za Erika imam dokaz, isto kao sto ga on ima za mene. Sve se zna sta smo pisali kad je SAF otisao i koga smo zeljeli. Uvijek nam je Zoze bio prvi pik. I prije Mojesa i cak kad je Van Gal imao dobru prvu sezonu, a krenula druga, odnosno kad je krenulo mucenje Murinja sa Celsijem zeljeli smo odma Zozea. A obojica smo gotivili Van Gala nenormalno i zeljeli da uspije.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja za Erika imam dokaz, isto kao sto ga on ima za mene. Sve se zna sta smo pisali kad je SAF otisao i koga smo zeljeli. Uvijek nam je Zoze bio prvi pik.
                Verujem ja za taj trenutak, ali ja pricam o vremenu dok je bio u Celsiju.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Mnogo neistina se iznosi, i uzimaju zdravo za gotovo. Kako Liverpoolovi navijaci to kuju Klopa u zvezde, kad su otpocetka sezone sve jace i jace kritike na racun Klopa. Nismo mi pajseri, da ne vidimo proste stvari. Samo mislim da se navijaci Uniteda previse bave Klopom, tako da ga gotivim sve vise iz dana u dan.
                  Ne mogu da prezale oni sto ih je Klop odbio posle odlaska Fergusona. To je jedino racionalno resenje sto su toliko frustrirani Klopovim izjavama i ponasanjem.

                  Comment


                  • Jbg mi smo imali menadzera koji nikad nije mogao da napusti klupu sem svojevoljno pa niko nikad nije ni razmisljao o drugima, tek u poslednje cetiri godine imamo situaicju kao svi ostali klubovi i mijenjamo trenere, mada se sad nadam da cemo se na ovom zadrzati desetak godina barem. Ali da cu ga kritikovati kao sto sam prosle sezone, pa i ove zbog Mikitarjana svakako. Ali da je najbolji za Junajted mislim da jeste. To vi mislite za Klopa takodja. Samo po meni on nije najbolji za vas. Isto kao sto vise nije Venger za Arsenal. i sto se mene tice neka obojica ostanu tu dje jesu, dugo, dugo.

                    Liverpul je najbolji bio kad je imao defanzivno orjentisanog trenera i taktickog majstora, i sad Klop prica da to nije Liveprulov stil. I sad ima vrhunske igrace iz kojih se ne izvlaci maksimum. Ja ih igracki vidim lagano u top cetiri, sto sam vise puta rekao. ALi Klop ih koci.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Ti si taj, znao sam da negde u univerzumu postoji lik koji navija za Manchester a bio mu je Murinjo gotivan dok je pljuvao klub za koji navijas, jer ipak je on harizmatican. Mada izgleda da ste ga svi gotivili (ne pricam o postovanju trenerskih rezultata). Bas steta sto nemas dokaz.
                      Boli me uvo tebi da bilo šta dokazujem. Niti da kopiram postove sa drugih foruma, zbog nekog ko ima takav "upadam u salun kao kaubojac" pristup.

                      U krajnjoj ruci mi je najbitnije da ljudi iz mog rl-a znaju kakvo mišljenje sam imao o Murinju i pre nego je bio menadzer Uniteda, i šta sam govorio za njega kao lika.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Jbg mi smo imali menadzera koji nikad nije mogao da napusti klupu sem svojevoljno pa niko nikad nije ni razmisljao o drugima, tek u poslednje cetiri godine imamo situaicju kao svi ostali klubovi i mijenjamo trenere, mada se sad nadam da cemo se na ovom zadrzati desetak godina barem. Ali da cu ga kritikovati kao sto sam prosle sezone, pa i ove zbog Mikitarjana svakako. Ali da je najbolji za Junajted mislim da jeste. To vi mislite za Klopa takodja. Samo po meni on nije najbolji za vas. Isto kao sto vise nije Venger za Arsenal. i sto se mene tice nega obojicas ostanu tu dje jesu, dugo, dugo.

                        Liverpul je najbolji bio kad je imao defanzivno orjentisanog trenera i taktickog majstora, i sad Klop prica da to nije Liveprulov stil. I sad ima vrhunske igrace iz kojih se ne izvlaci maksimum. Ja ih igracki vidim lagano u top cetiri, sto sam vise puta rekao. ALi Klop ih koci.
                        A ko mislis da je najbolji za LIverpool? Ne znam, hajde sto Liverpoolovi navijaci imaju prevelika ocekivanja od tima, ali ne vidim na koju je foru nas sastav u 4? Pa mi nemamo napadaca i stopere. Nismo vezali dve godine u LIgi Sampiona od Beniteza. Ja samo kazem da treba dati Klopu vreme, da postavi klub na zdrave noge, da dodje konstantnost (pa makar to bilo i top 4 tri godine) i onda ako ne bude mogao korak napred da napravi, bar cemo moci da dovedemo dobrog trenera koji je u stanju to da uradi. Ko bi dosao u Liverpool one godine kada je KLop? Ja mislim da je on pravi covek za nas upravo iz tog razloga, stabilizacija kluba, ne moze da dodje neki trener i BUM osvojio titulu. Nismo mi taj klub.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Ne mogu da prezale oni sto ih je Klop odbio posle odlaska Fergusona. To je jedino racionalno resenje sto su toliko frustrirani Klopovim izjavama i ponasanjem.
                          Obavezno....

                          Ja za kog sam navijao da postane menadzer, taj je i postao, ne ovaj sada, a ne i Klopp(kojeg nisam ni prizeljkivao kao ni top5 zelja, zbog nekih svoji razloga), nego onaj prvi posle SAF-a to se nije slavno zavrsilo, doduše...
                          Ali sam navijao za Moyesa pa za Ancelotti-a, pa onda tek Mourinho.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Boli me uvo tebi da bilo šta dokazujem. Niti da kopiram postove sa drugih foruma, zbog nekog ko ima takav "upadam u salun kao kaubojac" pristup.

                            U krajnjoj ruci mi je najbitnije da ljudi iz mog rl-a znaju kakvo mišljenje sam imao o Murinju i pre nego je bio menadzer Uniteda, i šta sam govorio za njega kao lika.
                            Ti si pominjao neko dokazivanje. Uostalom ja sam pricao za navijace Uniteda sa ovog foruma.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              J A obojica smo gotivili Van Gala nenormalno i zeljeli da uspije.
                              Ja sam gotivio LVG-a i dalje ga gotivim. Apsolutno prezanimljiv matorac u svojim momentima i doktor fudbala. On je za mene taktički i analitički pionir modernog fudbala i važnij menadžer nego bilo koji menadžer trenutno.
                              Samo je čovek mazgra tvrdoglava, povremeno i malo sujetna pa to ispadne i problematičnije zbog toga što je ono prvo pomenuto, mazga tvrdoglava.
                              Njega je u Man Utd-u najviše omelo to što je bio gord i što je potcenio PL za neke stvari. Nije nikad igrao ligu gde sve 20 ekipe u ligi mogu 90 minuta da se brane disciplinovano i organizovano bez ogromnog pada koncentracije, pa je zbog toga i fulao. On je bio fenomenalan u derbijima, ali je taj destruktivno prestrpljiv i rigidan pristup "samo se lepo dodajte i krećite, ne morate da jurite risky killer poteze, pašće im koncentracijq kad tad" bio problem protiv slabijih, pre svega ovih middle table timova. Da li nije bio spreman ili nije hteo da prihvati da u PL svi timovi su fizički spremni i organizovani da 90 minuta sa 10 igrača iza lopte igraju gustu i čvrstu zonu.

                              Ali ne treba zaboraviti, da je održao bukvice u nekim stvarima celoj ligi. Formiranje uglova kretanjem bez lopte, stvaranje nekih dzepova, je udarao packe svim trenerima u ligi. Tu mu jednostavno niko nije bio ravan, holandska škola, najpismeniji ljudi za taktiku fudbala.
                              LVG je uspevao sa Fellainijem u sredini da dominira u derbi mečevima i to posedom,a da to bude smislen posed.
                              Last edited by Busby Babe; 14-10-17, 17:17.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                A ko mislis da je najbolji za LIverpool? Ne znam, hajde sto Liverpoolovi navijaci imaju prevelika ocekivanja od tima, ali ne vidim na koju je foru nas sastav u 4? Pa mi nemamo napadaca i stopere. Nismo vezali dve godine u LIgi Sampiona od Beniteza. Ja samo kazem da treba dati Klopu vreme, da postavi klub na zdrave noge, da dodje konstantnost (pa makar to bilo i top 4 tri godine) i onda ako ne bude mogao korak napred da napravi, bar cemo moci da dovedemo dobrog trenera koji je u stanju to da uradi. Ko bi dosao u Liverpool one godine kada je KLop? Ja mislim da je on pravi covek za nas upravo iz tog razloga, stabilizacija kluba, ne moze da dodje neki trener i BUM osvojio titulu. Nismo mi taj klub.
                                ALi vidis da ti on nista ne radi, ne dovodi igrace, ne popunjava rupe koje svi vidimo. Uhvatiio se za nekoliko igarca kao da samo oni postoje. Ovo je Rodzers mogao da radi, cak i bolje od ovoga je radio ako mene pitas. Ipak Rodzers je takticki obuceniji od Klopa i vise zna o fudbalu, iako ne umije da podigne igrace, da ih povede u rat, nije vodja jednostavno, ipak ne osvajas ti na motiv, na podizanje utakmice iz nedelje u nedelju, to moze da ti prodje u nekom kup takmicenju, u dvomecu, ali kod kontinuiteta ti treba takticka potkovanost i kompaktnost. Nije on tu od juce, a igra je ista. Ne treba gledati kod trenera vise na duze staze, tri godine maksimalno. Mancester je trazio posle SAFa trenera koji ce nastaviti dugovjecnu tradiciju, ne moze to, nema garancija danas. Dobio sedmogodisnji ugovor pa nije ni sezonu izdrzao.

                                Liverpul sigurno ima resurse i dovoljno novca da za tri godine projekta igra mnogo bolje i da je mnogo konkurentniji, pune dvije su prosle, a mrdnuo nije. Niti privlaci top igrace, na kraju krajeva niti dovodi igrace koji su mu neophodni, pada fizicki kako sezona odmice, muku muci sa igranjem na vise frontova, krivi druge za svoje greske.

                                Anceloti je za klasu bolji menadzer, bi li bio bolji izbor za Liveprul na duze staze nemam pojma ali ono sto znam, bili bi atraktivni i imali bi bolje rezultate u ove dvije godine. To je sigurno. ALi da je najbolji za Liverpul bio Benitez, bio je najbolji. Jos ga ja ne cijenim previse, ali covjek je takticki bio na mnogo vecem nivou od svih ostalih trenera Liverpula novijeg doba. Dalglis takticki nista, na srce kao i Klop, Klop pokazuje nevjerovatne takticke slabosti, Rodzers stvarno zna sve ali ne umije da prebaci na igrace, Hodzson je dinosaurus i nije trebao da se nadje tu uopste. Ipak kad pogledas tu listu svi od beniteza su suvi prosjek i svi su na ispod 50% pobjeda, sto je uzas.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X