Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Sreca prati hrabre. Ugovor da mu se da, momentalno.
    Nek probaju nekog drugog da dovedu
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Rekoh li 1-3

      Gospode jel realno

      Comment


      • Ne pamtim da sam se ovako radovao od kako je matori otisao.

        Comment


        • Umro sam i oživio.

          Comment


          • Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Rutinski prolaz velikog kluba protiv kluba koji to pokušava da bude. Još 3 prepreke

              Comment


              • Ne razuumijem sta se upravo desilo, secer cu da dobijem

                Cetiri- pet trebali da daju u Mancesteru, poklonili dva gola, sudija gleda snimak dje po meni nikad ovo nije penal i dosudje ga, Embape dva puta ima za njegove standarde zicer i prolazimo dalje dje oni drze loptu i kontrolisu igru, a mi bez sanse dajemo tri gola i prolazimo u cetvrtfinale pa hahahahahahahaahah idemooooooooooooooo

                MekTomi i Fred prekucali, ali prekucali, posebno Tomi. Sreca, velika sreca sto se povrijedio Erik, da nije kurac bi izdrzali.

                Da je igrao Smoling u prvu, a da nije Labilni bilo bi mnogo lakse, ali ovako je sladje

                PSZ najveci gubitnici ikad, ovo nije choke, ovo je uzas, poklonili ljudi dva gola, ali taj penal se desi mada stvarno nema on dje ruku u onoj situaciji da drzi u skoku, nije to penal, ali VAR pomogao, ne bunim se

                Za Zidana su govorili srecnik, neka Ole ide njegovim putem onda
                sigpic

                Comment


                • Kad je trebao Rasford da izvede penal, bukvalno sam drhtao i treso se sav.

                  Comment


                  • kavav ce ovo boost da bude za ekipu.Jos kada se oporave igraci bice idealno
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja ne mogu da verujem!!!
                      Ok imali smo mnogo srece, poklopilo se, onaj penal po meni nije bio, nilad ga ne bih svirala... ali kakav covek sedi tamo gde treba, kakav trener, kakav lik, kakava ljubav
                      Sa kojim timom izasao, sa -2 gola otisao im na noge... i sve ono izvede i prodje ove nabedjene i umisljene lovatore bedne...
                      Pa ti si Bog, Genije, Ljubav moja!!!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Lebac ti jebem. Morao sam brufen odmah da popijem koliko mi je glava počela da puca od nervoze od momenta kad je dosudjen penal pa do kraja.

                        Imali smo mnogo sreće, al sreću treba zaslužiti. Ovi čokeri ostaju čokeri. Oleu alal vera. Dalo odličan. Lukaku, koliko sam razumeo, samo po dva od sad daje? Rasford prilično tih ceo meč, al trebalo je imati muda da onako pucaš.

                        Sva sreća Pogba nije igrao pa da omasi penal.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                          Ljudi moji pa šta je ovo, šta se ovo desilo Svaka čast Oleu, rodjeni pobednik, samo nastavlja da raste, a šat reći za ove luzere, džaab tu pojedinci koji su plaćeni masno kada nema tu tima nema ničega..

                          Ugovor odmasadodma!

                          Na penalu samo špokrio oči, nisam mogao da gledam

                          Comment


                          • Spasila nas je povreda Baljija, sramota da je on profesionalni stoper, pod hitno ga prodati. Smoling surova dominacija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Od starta i prvog zvižduka Skomine, brzog Romovog zgoditka nameštalo se za ovako nešto.
                              Morao je onaj od gore progutati naš United do senzacionalnog obrta i plasmana u narednu fazu.
                              Meni toliko pumpa adrenalin da nema noćas spavanja.
                              I neka. Bitno da smo plastiku nadjebali i vratili ih u prirodno stanište.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Meni je ono penal, igrač miče ruku u putanju lopte, svjesno ili ne, nevažno. Dobra odluka.

                                Comment

                                Working...
                                X