Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      I licno mislim da nece Mou igrati autobus ni protiv AFC a ni protiv Pepa,ako Mou dobije AFC dobice i Pepa.Svestan je Murinjo da mu vise ne igra ni iks ako hoce titulu

      Posle toga Pep gostuje Svonsiju i ceka Spurse,i ako se desi da MU dobije oba derbija kiksnuce Pep ili u Velsu ili protiv Spursa

      Moje misljenje
      Igrat ce on sigurno bunker protiv obje ekipe kao i protiv lpoola jer jednostavno on nije dobar napadački trener pa da ima tu viziju kako napasti arsenal u gostima i Pepa
      Ako se Sjećaš pep ga je dobio 5-0 sa barcom pa otada ima velike komplekse tako da mislim da ce Mou ici na nulu protiv njega iako nama jedino pobjeda odgovara jer ovaj city je strašan a i nakon sto smo potrošili 400mil samo titula dolazi u obzir


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Rooney-7 goals in pl, 130mins per goal, 912 mins played
        Lukaku-8goals,158 mins per Game,1260 mins played

        Svaka čast legendi našoj, ima jos klase u tim nogama

        Dok lukaku u očajnoj golgeterskog formi nakon sto je prvi mjesec u klubu fantasticno počeo igrat i zabijat


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Ne dirajte Romelua. Nas najbolji i najkonstantniji igrac do sada u sezoni. Konstantno daje sve od sebe i uvek je pretnja napred. Promasio par zicera big deal kad smo ionako te meceve dobijali a on je btw asistirao. Razlika kad Lukaku promasi u odnosu na proslu godinu i Zlatanove zicere jeste sto ih Lukaku nesto manje masi a te meceve dobijamo za razliku od neresenih prosle godine i to je ono sto je bitno. Trpao bi Lukaku mnogo vise da nije bio odsecen u dosta meceva zbog Pogbinog izostanka a da ne pricamo o tome sto samo par igraca u ekipi posalju ponekada upotrebljiv centarsut, izvodjenje kornera je tek no comment. Samo neka nastavi ovako golovi su tu.

          Comment


          • Jel biste pustili Viktora da pocne protiv Arsenala i Sitija?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • I pored dve veoma dobre partije radije bi da igra Baji ili Dzons, jedino bi mi imao prednost u odnosu na Roha koji je jos uvek malo "rusty".
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Jel biste pustili Viktora da pocne protiv Arsenala i Sitija?
                Da. Kako ce drugacije da postane igrac?

                P.S. Pa VGu su igrali MekZver i Bleket...
                sigpic

                Comment


                • Kad ih vec pomenu, kako igra CBJ? [emoji16]

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Da. Kako ce drugacije da postane igrac?

                    P.S. Pa VGu su igrali MekZver i Bleket...
                    I ja sam za to da se gurne u vatru. Plus ima par dobrih partija iza sebe.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Stevudza11 View Post
                      Kad ih vec pomenu, kako igra CBJ? [emoji16]

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Nikako, on u Vulfsima prosle sezone skoro i da nije igrao, a sada u Lidsu je takoreci ista situacija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mou ce i onako sa 3 stopera, ne vidim ko je drug zdrav osim Smolinga, Lindelofa i Roha

                        Comment


                        • Koliko sam skontao, Baji i Dzons su spremni za Arsenal.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Jedino Dzons umesto Lindelofa, a ostatak trojke isti - Smoling centralno, Roho levo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zar nije Erik oporavljeniji da tako kazem? Mislim da je njegovo mjesto sigurnije od Dzonsovog iako je Dzons u mnogo boljoj formi i mnogo bolje igra ove sezone.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bailly - Jones - Rojo. Dream team u odbrani.

                                Comment

                                Working...
                                X