Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obozavam ja Entonija, ali nije bio bas toliko dobar protiv Watforda, pogotovo u drugom pol

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Obozavam ja Entonija, ali nije bio bas toliko dobar protiv Watforda, pogotovo u drugom pol
      U 1. Pol nakon Younga najbolji
      A u 2. Pol smo promijenili taktiku i povukli se pa mozda i to razlog zbog slabije igre


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Ovo nama treba!

        Comment


        • Ako povedemo, to ima da bude bunker samo takav do kraja, jos ako izdrzimo do nekih pola sata pred kraj npr bus se postavlja.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment




          • Mourinho on risk in matches: "In football everybody has to defend and everybody has to attack, especially in modern football. My goalkeeper needs to know how to attack, my striker needs to know how to defend."
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Kako igra ove sezone u BL? Statsi su dobri ali vec smo se 2 puta opekli sa takvim tipom igraca iz BL
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Kako igra ove sezone u BL? Statsi su dobri ali vec smo se 2 puta opekli sa takvim tipom igraca iz BL
                  Ja mislim da ce on iskreno u Bajern, eto koliko dobro igra
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma Bajernov je. Al bih voleo da dodje.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Svaki Njemac kojeg Bajern zeli je njihov, znaci postoji samo sansa da ga neko drugi dovede ako njima ne treba a realno dobro bi im dosao tako da pisi propalo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jedino da se nadamo da je navijac Minhena 1860
                        sigpic

                        Comment


                        • A dobili bi ga free na leto. Mozda u januaru da ponudimo neki novac. Ĺ alke je 3. u BL trenutno, tako da verujem da je dobar.

                          Comment


                          • Kad Gorecka predje u Bajern pjevacemo

                            Nanananana Gorecka
                            Nanananana suza pecka
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ja se stvarno nadam da je ovo samo mind game, da se posalje poruka Grizmanu, ili nekom drugom targetu, oa i klubu tog igraca, da kao imamo alternativu i da necemo da begujemo i da budemo ocajni.

                                Comment

                                Working...
                                X