Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rutinski, ali prilicno depresivno u poslednjoj trecini terena. Ipak ono sto hrabri je sto imamo potpunu kontrolu uz minimum utrosene energije, to ce biti veoma vazno kako sezona bude odmicala. Mi se sigurno ne trosimo i kad igramo punom parom, sto je svega 20ak minuta po utakmici, to izgleda mnogo dobro.

    Da se dobiju dvije kuci, sto ce biti prilicno lako i ubjedljivo i to je prvo mjesto, mada vec sad je obezbijedjen prolaz dalje, sto je najvaznije.
    sigpic

    Comment


    • Jbg bas mi ga je zao

      https://streamable.com/9fp19

      Smoling pronalazi pravu formu, kad ovako igra stvarno izgleda kao jedan od najboljih stopera svijeta. Nemoguce ga je pomjeriti s mjesta, svaka lopta je njegova, kao srednjoskolac ispred zgrade kad igra sa prvacima, to tako izgleda. I Lindelof vrlo dobar.
      sigpic

      Comment


      • Bas onako dobijena tri boda uz minamalan utrosak energije, nadam se da Rasko nije nesto ozbiljnije povredjen a ovo ostalo manje vise nebitno, pisu se tri boda i idemo dalje.

        P.S. Malo mi zao golmana Benfike.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da smo dosli da odigramo 0:0, samo da se niko ne povredi i da se ne potrosimo mnogo a ispalo jos bolje. Generalno je odbrana kao unit dobro nastelovana ove sezone, dobro je to pritegao Mo, samo Lindelof da izadje iz vinkle i da imamo na stoperima normalnu rotaciju. A u januaru pod hitno po nekog beka.
          sigpic

          Comment


          • Ovo mora sad da se iskoristi, ovo sto smo dobili prva 3 meča.

            Pa neka mu u narednim utakmicama igraju Tuanzebe, Mctominay, Shaw, Gomes, Lingard, Darmian, Mitchell...

            Comment


            • Sad je bitan Hadersfild, da se odrzi koliko toliko korak sa Sitijem.
              Sa ovakvim pristupom kao protiv Benfike bice zajebano ali nadam se da ce se igraci probuditi i zaigrati bolje.
              Itekako je bitan povratak Pogbe i Felainija, Erera mi nikako ne uliva povjerenje jer je kriminalan ove sezone


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Kako je igrao Grimaldo? Vidim po ovim isjeccima na netu da je to bilo dobro, al ne volim samo da se vodim dvominutnim klipovima.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • Dobar, najbolju sansu su stvorili zahvaljujuci njemu, dobar u oba pravca, mozda Murinjo ne mora dalje od njnega da gleda za lijevog beka
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Jbg bas mi ga je zao

                    https://streamable.com/9fp19
                    Sad ce neko reci da je Lukaku ljudina, a on ovde njemu govori da nastavi da brani za Belgiju, tj. da ne prihvati poziv Srbije.
                    Spoiler

                    Comment


                    • Svakako ne treba da brani za Belgiju, imaju Kurtou koji ce i narednih deset godina biti njihov prvi golman
                      sigpic

                      Comment


                      • Da vidimo hoće li ga Junajted dovesti...hmmmm..a ovi naši koliko su sposobni i koliko odličnih fudbalera igra kojekuda pod tuđom zastavom, ništa me ne bi iznenadilo...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Svakako ne treba da brani za Belgiju, imaju Kurtou koji ce i narednih deset godina biti njihov prvi golman
                            Ma normalno, sprdam se.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Dobar, najbolju sansu su stvorili zahvaljujuci njemu, dobar u oba pravca, mozda Murinjo ne mora dalje od njnega da gleda za lijevog beka
                              Ma meni premio lik, kidao je ACL dokle je bio u Barsu B i vratio se, vec mi je bio zacrtan za zamjenu za Albu, a mi ga saljemo za kikiriki u Benfiku i dovodimo Dinja za 16-17m. A lik izgleda mnogo pametniji nego Alba, a tehnicki ne zelim da pricam... Bukvalno, Thiago vol. 2.

                              Nadam se da ce ga Barsa vratit za 30-40m... mada bice tesko, siguran sam da ce ga i Siti trazit.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X