Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni se cini da je ga je namerno udario nije mu se u opste izvinio, tako da mislim da je bila namera, ali sve je to u zaru borbe i razumljivo.
    Vladane sve vise postajes Duncan, u smislu subjektivizma.

    Comment


    • Smatram da bi, ako bismo već igrali sa dva napadača (a ne verujem da će do toga doći) bila najbolja opcija uparivanja Lukakua i Rašforda. Lukaku je snažan, visok, odlično se gradi, dok je Rašford brz i ima odličnu tehniku i to bi se sjajno ukombinovalo, a završnica će sama doći...
      Manchester United Serbia

      Comment


      • Zasto bi ga namjerno udario? Udaranje od udarca treba razdvojiti, ovo je zar borbe, desava se toliko puta, padaju igraci jedni preko drugih, ima gazenja, ali ponavljam opet Lukaku je fizicki jedan od najjacih igraca lige ali nikad nije bio prljav. Ne sumnjam sekunde da bi mogao da bude i da bi mogao da bude izuzetno bezobrazan. Zlatan je jak kao konj i zna da bude vrlo zajeban i nezgodan, pritom zna kako se udara, Felaini je prljav igrac, prilicno bezobrazan isto i koristi svoje fizikalije za to, Romelu to nikad nije radio, ubijedjen sam da nije namjerno. Jednostavno je takav tip.
        sigpic

        Comment


        • Zasto? Pa zato sto je bio isfrustriran. E moj Vladane, stvarno ne znam sta se desava sa tobom pa da postajes deluded. Nema veze kakav je tip, bio je u trenutku isfrustriran i reagovao, pa nije mu se u opste ni izvinio nako gazenja. Jesi se bavio nekad nekim sportom? Onda bi trebalo da znas da ima ljudi koji se razlikuju na terenu i van njega, ali opet ne kazem da je Lukaku prljav igrac ali se desilo to sto se desilo.

          Comment


          • Sako i Lukaku i Manolas i Lukaku, oba puta posle duela u kaznenom, oba puta sudija kaznio obojicu, to se desava, mi ovdje pricamo o namjeri. Lukaku ne izgleda kao igrac koji namjerno pravi probleme. Normalno je da svi daju sve sto imaju i u zaru borbe svasta se desava.

            Jep, bas sam deluded, ne znam ko je najvise branio Manea kad se desilo ono sa Edersonom a i svakako mi Romelu nije medju omiljenim igracima, nema razloga da ga branim. On mi je ono sto je Hauard u NBA. Mogao bi da bude vrlo zajeban, jednostavno nije takav tip pa nije. Niti ce ikad vjerovatno biti.
            sigpic

            Comment


            • Zlatan bi pojeo Sakoa za ovo xD

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by bici View Post

                Murinjo nije pobedio u poslednjih deset gostovanja protiv top 6 ekipa. U 8 od 10 nije ni dao gol. Opet kazem, nemam nista protiv tog pristupa ali ako ne izvuce minimalnih 5 bodova iz tih 5 utakmica i bar 12 kuci, mora menjati pristup.
                Here's the top 6 mini league away points gained from last season:

                LIVERPOOL 9pts
                CHELSEA 4pts
                CITY 4pts
                TOTTENHAM 2pts
                UNITED 2pts
                ARSENAL 1pt
                Jednostavno titulu ti ne osvajaju derbiji. Bod sa svakog derbi gostovanja bi bilo idealno. Svidja li mi se nacin? Naravno da ne.

                Mi smo prosle sezona rastavljali od igre do finisa maltene, ali nismo pobjedjivali. Za sad dobijamo utakmice koje nisu derbiji i samo to je vazno, to ti na kraju donosi titulu. Ako to stane onda smo u problemu.
                sigpic

                Comment


                • Lukaku i Ibra mogu zajedno protiv nekih ekipa koje ce se braniti duboko pa da onda Ibra igra povucenije ali protiv neke otvorenije ekipe to itekako moze biti mac sa 2 ostrice... I ja sam prije za Lukaku i Rasford kombo ako se igra sa 2 napadaca...
                  Samo da se vrate ovi povrijedjeni pa da Zoze ima vise opcija.
                  Sto se igre u derbijima u gostima tice, to je Zoze i to je to, ne podrzavm ali to je njegov TM


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Jednostavno titulu ti ne osvajaju derbiji. Bod sa svakog derbi gostovanja bi bilo idealno. Svidja li mi se nacin? Naravno da ne.

                    Mi smo prosle sezona rastavljali od igre do finisa maltene, ali nismo pobjedjivali. Za sad dobijamo utakmice koje nisu derbiji i samo to je vazno, to ti na kraju donosi titulu. Ako to stane onda smo u problemu.
                    Titulu nisu osvajali derbiji dok je bilo dve, eventualno tri ekipe u opticaju za titulu. Ti sad imas 10 derbi utakmica i to je 30 bodova u opticaju. Konte je uzeo prosle sezone bar nekih 15 poena na derbijima. Jednostavno se derbi utakmice moraju dobijati, a ako igras kao Murinjo u gostima, onda se to kuci mora opravdati.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Apsolutno, to da se titule osvajaju u manjim tekmama je vazilo kad su se za titulu borili Che, Ars, Utd i poooonekad United.
                      Pa Fergi je bio odlican u derbi mecevima. Izgubi tu i tamo nekad i to sa 3-0, pa cak i 6-1, al pobedi u drugo meču.
                      Pobeda u derbiju nisu samo svojih 3p za sebe nego i 0 za protivnika umesto 1 ili 3.

                      Ne znam kud se primi taj urbani mit o titulama pobedama samo u malim tekmama. Naravno da je pozeljno da se svee te tekme dobiju, ali celokupna matematika nije toliko jednostavno.
                      Nema tu neke ogromne filozofije, moraš da igraš dobro te sezone i da overall budes najbolji tim.

                      Comment


                      • Zdravo drugari nisam bio tu neko vreme. Ocaj tekma protiv Livera, iako sam igrao u H2H na nas, to sam donekle i ocekivao.

                        Moglo je ranije da se igra na manje tekme i na bod u derbijima, ali sada kada se pojavio Siti koji melje sve, nazalost morace i derbiji da se odradjuju maximalno ako zelis titulu.

                        Ljigavo ovo flertovanje sa PSZom, mnogo me razocaralo, ali opet kada pogledam, nije ni trebalo, tj sam sam ispao kreten sto se oko toga nerviram kada znam ko nam je menadzer.
                        sigpic

                        Comment


                        • Što se tiče Lukakua i Lovrena, to ne znamo šta se stvarno desilo. Takve stvari se dešavaju, moguće da je namerno, moguće da nije. Ali Lukaku nije glup lik, u to budite sigurni, i nije neko ko ne razmišlja o igri, tako da zna da može da dobije crveni.

                          Njega mlate, ali ne na način na koji su mlatili Ibrahimovića.
                          To je bilo prošle godine toliko bedno i jadno. Svaki jebeni štoper u ligi je merio svoju alfa muškost pokušavajući da ga udara i kad se igra i kad se ne igra, i kad je lopta kod njega i kad nije, čak i kad je lopta u autu a niko nije ni prišo da izvede aut.
                          Klasičan seljački, komplesaški mentalitet "Evo ga došao glavni baja, daj da ga udaram, da mu pokažem da sam i ja zajeban, da ga ćuškam, ako odreaguje dobiće crveni, a ja ću sebe da ubedim da sam muško"
                          Samo sam čekao da nekog pošalje u bolnicu. I apsolutno sam pozitivni bio iznenadjen kako je reagovao na ta slepačka udaranja protivnika, pogotovo na ta kad je lopta daleko od njega, i što je najgore sudije na to nisu nešto reagovale. Da je stvarno nekog poslao u nesvest na sred utakmice, ne bih ga ništa krivio.
                          Mene je izludjivalo kad sam gledao, mogu da zamislim kako je njemu bilo. A ja njega čak i ne obožavam mnogo.

                          A pajseri, da sudija ko u hokeju kaže "Ajde istucite se malo, pa na hladjenje, pa da se igra malo", svi odreda bi plakali "Nemoj Zlatane, nisam tako mislio" i dve trećine štopera PL lige bi poslao u bolnicu za nekoliko sekundi...
                          Last edited by Busby Babe; 17-10-17, 19:55.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ljudi ja ne pricam sve remije da imamo, odnosno bod po derbiju kao prosle sezone, vec bod po derbi gostovanju. To je dovoljno. Ja bih bio zadovoljan sa 15 bodova iz derbija, jer niko nema 30 pa da napravi razliku. Ako neko pak bude imao 25 do 30 onda zasluzuje titulu, to je jednostavno tako. Imas 28 drugih utakmica i ako odradis svoj dio posla, odnosno dobijes vecinu njih(sto je pakleno tesko), sezonu zavrsavas sa oko 85 bodova sto bi trebalo da ti bude dovoljno da osvojis titulu. Nekad je vise nego dovoljno, nekad je nedovoljno, ali to je ta neka racunica koja te vodi do prvog mjesta.

                              MOURINHO DISMISSES RUMOURS OF UNITED EXIT

                              Jose Mourinho has dismissed reports in the media linking him with a Manchester United exit.

                              Speaking at the pre-match press conference for the Reds' UEFA Champions League match against Benfica, the manager was asked about comments that he made to a French TV station regarding the very few modern football managers who remain at single clubs for lengthy periods of time.

                              Mourinho admitted during that interview that he does not foresee himself finishing his career at Old Trafford, but stated he has no desire to leave the club.

                              Speaking to reporters, Jose said: “I think you English media have the answer for that because, in one day, it says that I am going to sign a five-year contract, for £1billion per season and then, the next day, you say that I am leaving and going to PSG. I think that is the answer.

                              “The answer is that nothing is happening. I am not signing a new five-year contract and I am not leaving for PSG. I am at Manchester United and I have a contract. And that is it.”

                              Expanding on the subject, Mourinho said: “The only thing that I told is true and there was not a misinterpretation of my words was I am not going to end my career at Manchester United."

                              He added: “I was asked how is it possible in modern football that any manager is going to last 15 to 20 years in the same club. I think Arsene Wenger is the last one at Arsenal. I think it is impossible for us with everything that surrounds the job, all of the pressures that surround the job.

                              "I think it is impossible to last for so long. If, in this moment, I wanted to finish my career in two, three, four or five years then I would say yes, I want to finish my career with Manchester United.

                              “But I think I am going to be a manager for 15 more years, minimum, in the job, and I think it is impossible to stay for 17 years in the same club. I think it is the impossible mission. Even if you want to, you can try, but I think it is impossible. Wenger is the last one. That was my answer. I don't think I am going to end my career at Manchester United. That was my answer.

                              "After that, some people tried to be clever, some people tried to be malicious and they said many different things. But the reality is simple. I did not sign a new contract but I am not thinking about leaving."
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Šta sad Ikardi, Eriče? To ga prizivaš..ili..?
                                Doneo nam pobedu u poslednjem H2H mecu .

                                Na stranu, strasni hladnokrvni ubica. Vrv spada u red 1 od 1 (ili 1 od 2) sansi napadaca. Recimo Rom je 1 od 4, Zlatan 1 od 6 itd...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X