Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo mi krivo sto nismo dobili ovo, ali sto da se radi sad, idemo dalje.

    Next Bazel kući - LŠ posle dosta vremena.


    P.S. Moze neko da postavi gif kako je Marsijal razmontirao Diufa ?
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Mene baš skenjalo ovo u pm.

      Imao sam naporan dan, koji je došao posle 2 baš napordna. Ceo dan čekam utakmicu, vraćam se kući sa posla, hvataju me 2 pljuska, pokiso sam ko pacov najgori

      Comment


      • "After such a World Class save from De Gea the players have to defend that corner with ther lives" Mourinho.

        U pravu je, totalni zajeb Dzonsa i uopste odbrane

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • To je to, hvala lepo.

            Ne mogu da prestanem da gledam, kako ga je samo izlomio
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              Mene baš skenjalo ovo u pm.

              Imao sam naporan dan, koji je došao posle 2 baš napordna. Ceo dan čekam utakmicu, vraćam se kući sa posla, hvataju me 2 pljuska, pokiso sam ko pacov najgori
              Nece se niko naigrati na Britaniji, Siti bi protiv ovakvog Stokea lagano izgubio danas.
              Svakako neki kiks bi se desio pre ili kasnije, i svima ce se desavati.

              Trio Matic-Erera-Pogba ne moze da igra, Erera nema svoju poziciju i ne zna ni on sta treba da radi a nije preterano inteligentan da bi se snasao u ovakvoj moze se reci free roli.

              Baji kad je u svom elementu sigurno u top3 stopera u PLu, ali Toby i Virgil onakve zute minute sebi ne bi dozvolili. Mora na glavi da radi jos on.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 09-09-17, 20:19.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Mourinho: "It was a difficult match for different reasons. My players, after the international break, are not the same. They weren't performing at their normal level but we were in the game, we fought hard and we were closer to winning than losing."

                "I am not satisfied with a point. One team tried to win, one team tried to get a point. Congratulations to them."
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Meni je misterije kako ne moze Erera sa ovom 2 da igra, vas sam mislio da moze ali i danas je bio ocajan kao i protiv Reala, totalno pogubljen...

                  Bazel pa Everton na OT, to se mora dobiti

                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Nece se niko naigrati na Britaniji, Siti bi protiv ovakvog Stokea lagano izgubio danas.
                    Svakako neki kiks bi se desio pre ili kasnije, i svima ce se desavati.

                    Trio Matic-Erera-Pogba ne moze da igra, Erera nema svoju poziciju i ne zna ni on sta treba da radi a nije preterano inteligentan da bi se snasao u ovakvoj moze se reci free roli.

                    Baji kad je u svom elementu sigurno u top3 stopera u PLu, ali Toby i Virgil onakve zute minute sebi ne bi dozvolili. Mora na glavi da radi jos on.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    Ma može to da funkcioniše sa Ererom da imamo pravo desno krilo. Imao bi više prostora da igra ispred njega. Ovako to "desno krilo" udje od prvog minuta meča u taj džep u sredini, prirodnim preferencijama, tu se zaguši, Erera se onda povlači i stoji na deo koji su već pokrili Matić i Pogba. FM-ovski, danas je trebalo da igramo 4-1-2-2-1. Gde su ti ta 2 MC-a ofanzivnije nego kad se igra 4-2-3-1. i oni su u toj linij igrači koji su iza napadača. Kod AMR ode na AMC, a Herrera je uvek taj desni MC kod nas i tu dodje zagušenja...

                    Uostalom ja uopšte nisam zadovoljan izmenama, izuzev toga što je Martial ušao, sve je po meni bilo katastrofa. Kako je izašo Herera a ušo Mata mi nismo mogli da se spojimo valjano i da ih kontuinirano pritisnemo. Jer Mata je Mata, useless good guy sa tim prevara sitnim pipkanjima lopte u mestu, koje služe samo da budemo jalovi.
                    Rashford i Martial su ovaj meč mogli zajedno da budu na terenu.

                    Tek pa ne razumem ovo sa Lingardom. Nego ajde, on bolje zna fitness tih igrača i što ih je menjao.


                    Što se tiče Britanije i prosipanja bodova, ovo je bilo poprilično jeftino, na 2 debilne greške. Kao da ste nam pozajmili Lovrena i Ragnara
                    To me užasava. Stoke nije ništa odigrao a dao nam 2 gola. Ajde da ti desi to protiv nekog Watforda, Palace-a i sličnih timova koje imaju kapacitet da nekad odigraju baš dobro...
                    Last edited by Busby Babe; 09-09-17, 20:30.

                    Comment


                    • Najgore je sto on nece staviti Dzonsa na klupu dok se ne povrijedi ili dok ne bude suspendovan, Baljija isto, ali Erik je zasluzio da igra, s vremena na vrijeme zna da zabudali ali je generalno stabilan. Ponavljam se ali me uzasno nervira sto se gleda kakav pas i tehniku stoper ima, a manje je vazno kakav je defanzivac i kako brani gol. Jako iritirajuce. Fil Dzons je uzasan stoper, odnosno defanzivac, uzasan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Tacno sam znao da u kolu gde svi ostali pokidaju moramo da prospemo bodove...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Najgore je sto on nece staviti Dzonsa na klupu dok se ne povrijedi ili dok ne bude suspendovan, Baljija isto, ali Erik je zasluzio da igra, s vremena na vrijeme zna da zabudali ali je generalno stabilan. Ponavljam se ali me uzasno nervira sto se gleda kakav pas i tehniku stoper ima, a manje je vazno kakav je defanzivac i kako brani gol. Jako iritirajuce. Fil Dzons je uzasan stoper, odnosno defanzivac, uzasan.
                          Нажалост, ово је све популарнији тренд у данашњем фудбалу. Не знам из ког разлога. Много више се исплати екипи да има сигурног штопера с одличним дефанзивним способностима који није претерано технички обучен него обрнуто.

                          Не знам зашто се не пружи још нека прилика Смолингу, по мом скромном мишљењу је дефинитивно најквалитетнији штопер у вашој екипи. Делује ми да је Мурињо погрешио у избору штопера с Линделофом и да нема искристалисану идеју шта да ради на левом беку. Он има ту способност и зна како да уигра и среди одбрану, али да ли су Џоунс и Дармиан прави избори за то? Свакако вам треба један квалитетан штопер. Ако већ није то Смолинг, могао је боље да нађе на тржишту. Такође питање левог бека као што сам напоменуо није решено. Имате одличну средину и напад, доласком Матића сте добили много тога и мислим да ако вас нешто кошта титуле, може бити оваква одбрана.

                          Comment


                          • Kad te pritisne Real ili Barsa presingom, mnogo vece sanse imas ako imas u ekipi stopera koji ce naci mirno resenje i ako resis taj presing imas mnogo prostora u kontri.
                            Ako stoper kad mu das loptu ponasa se kao da si mu dao peglu, odma unosi paniku i vrlo verovatno ili primas gol ili protivnik ima novi napad kad taj iscisti loptu na 50 metara kao sivonja.

                            Baji je najjaci stoper u klubu, pa onda Roho, pa tek onda Smoling.
                            Nama treba levi bek, ne amater.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Poput amatera smo sebi dozvolili da u sezonu velikih očekivanja uđemo bez valjanog levog beka. I dalje ne mogu da poverujem da Murinjo nije reagovao i doveo pojačanje.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Počeo Mourinho sa sramotnim ponašanjem
                                Odbio pružiti ruku bivšem igraču Uniteda Hughesu


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X