Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vidim kakav je to boost Rojo, a iskreno ni Ibrahimovic. Jedino da odmore neke druge.
    Ovakav Jones koji se ne povredjuje svake nedelje je bolji od njega, za Smallinga i Bailly-a da ne pričam. A na levom beku mi je bolji Young.
    Lukaku > Ibrahimovic

    Više me raduje povratak Fellainia, a pre svega Pogbe. Fellaini može da donese nešto drugo i ima tu neku svoju čudnu korisnost u odredjenim situacijama.

    Sto se tice ovog drndanja Mourinha, ako mu je ovo mind game za novi ugovor, to i razumem.
    Ali nema apsolutno nikakvo pravo da kuka na Ed-a.
    Prve sezone mu je doveo šta je hteo, pa je bio šesti, a ispred njega su bile slabiji timovi.
    Sad je dobio ozbiljna pojačanja. Dobio bi i Grizmana, da se nije desilo ovo.
    Ne znam šta drugo može da očekuje. Da pljunemo po 200 miliona za Neymara i Mbappe-a i astronomske plate?!?!
    Oko Mbappea nije problem obeštećenje, platiš to, on je maltene brazilski Ronaldo vanzemljac i ovo obestecenje za nejga vec za 2 godine nece biti mnogo.
    Problem je plata. Moraš da mu daš platu sad kao da je top10 igrača na Svetu (mozda i jeste). I onda do njegove 25. godine si ga najebao. To su još 2 ili 3 produzivanja ugovora sa rastom plate svaki put.

    Do 25. njegove godine on ce imati platu preko 400k nedeljno, a verovatno i više.
    Kad imaš igrač sa tako ogromnom platom, nije to samo trošak za njegovu platu, nego si i sebe osudio da ti ostatak tima traži mnogo velike ugovor.
    Neće Mbappe da ti igra npr 450k a Pogba da bleji u klubu i da igra za ispod 400,450k. Pa će onda Martial i Rash da ti dodju i da traže nešto manje plate od njih. To je mnogo zajeban lanac.

    Od ostalih šta je mogao da dobije Murinjo, može jedino da kuka zbog Mendy-a, jer levi bek jeste problem. Al' eto on se povredio... Auriea defo nije hteo da dovede, jer da je hteo, imao bi ga. Van Grizmana na tržištu nije bio adekvatan RWF za naše ambicije.
    Perišić je levo krilo, i drago mi je što ga nismo doveli. Jeste dobar igrač, ali ga dovoditi za preko 50,60 miliona kad imaš Martiala i Rash-a koji igraju odlično, to je debilnost.
    Birao je izmedju Lukakua i Morate, odabrao prvog, ne može da dobije obojicu...
    Dobio je Matića i Lindelofa, Lindelofa je verovatno sam zahtevao.
    Lako je reći "hoću to 4. pojačanje", ali treba biti pametan i reći ko je to, a da je to realno i da ima smisla....
    Last edited by Busby Babe; 16-10-17, 20:28.

    Comment


    • Ibra na 10 umesto Mikija je ogroman boost. Mada je trenutno i Dragan iz Batočine sto igra za gajbu piva ogroman boost u odnosu na Mikija.

      Sto se Roha tice, jasno je da ce Dzons uskoro dobiti frakturu lobanje kad ga pogodi roze balon kojeg je neprijatni engleski vetar oduvao sa tribina na teren, tako da je taj treci stoper prekopotreban.
      Last edited by bici; 16-10-17, 20:37.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Lukaku je prije reprezentativne pauze poceo da dise na skrge, Zlatan je u tom ritmu igrao do aprila kad vise nije mogao. Znacice masu kad Zlatan udje pola sata i rastereti Lukakua, a optereti protivnicke stopere, a pogotovo ce znaciti ako bude desetka. Em je jak kao konj, em ima tehniku kakvu ima. Moze da zagradi i stvori sansu, nesto sto Mikitarjan ne moze.

        Roho na stoperu je vrhunsko pojacanje, covjek na poziciji lijevog stopera nema konkurenciju u ovoj ekipi. Samo da ne bude lijevi bek, tu ne ocajan, ali kao stoper izuzetno znacajno pojacanje. Nastavi li Dzons ovako imacemo cetiri od deset najboljih stopera lige. To je mnogo vazno.
        sigpic

        Comment


        • Rano je jos o Rohu kao najboljem levom stoperu pricati. Jeste to bio prosle sezone al bila je to mnogo zajebana povreda, trebace mu vremena, nije on Zlatan.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Od ostalih šta je mogao da dobije Murinjo, može jedino da kuka zbog Mendy-a, jer levi bek jeste problem. Al' eto on se povredio... Auriea defo nije hteo da dovede, jer da je hteo, imao bi ga. Van Grizmana na tržištu nije bio adekvatan RWF za naše ambicije.
            Perišić je levo krilo, i drago mi je što ga nismo doveli. Jeste dobar igrač, ali ga dovoditi za preko 50,60 miliona kad imaš Martiala i Rash-a koji igraju odlično, to je debilnost.
            Birao je izmedju Lukakua i Morate, odabrao prvog, ne može da dobije obojicu...
            Dobio je Matića i Lindelofa, Lindelofa je verovatno sam zahtevao.
            Lako je reći "hoću to 4. pojačanje", ali treba biti pametan i reći ko je to, a da je to realno i da ima smisla....
            Upravo, ako kuka za Perisu ne znam sta da kazem. Ako je pod tim 4. pojacanjem mislio na Grizmana ili Bejla verujem da bi ih Vudvord zavrsio da je bilo moguce, za Grizmana i nekako da nesto nije hteo ali Bejla nema sile da se nije pokusalo maksimalno, jednostavno nije moglo. Kao sto si napisao za ove 2 sezone skoro svaka zelja mu je ispunjena cak smo izgleda zbog Pogbe i za Miktarjana ispljunuli kes a on da kuka za Perisu, ne ide. Pep potrosio vise na pojacanja ali je Pep i prodao pa na kraju isto su potrosili za ovo leto sto je ocigledno neki maksimum jer su svi ostali konkurenti potrosili daleko manje. A kod nas evo Mata i jos neki igraci u poslednjoj godini, pa ako ne racuna na Matu prodaj ga pa kupi s tim parama drugo, ovako nema razloga za kuknjavu narocito jer mislim da mu rec niko nece reci i da zavrsimo drugi ili treci.

            Comment


            • Nema sta da kuka, trazio je i dobio vecinu meta za ove 2 godine.
              Grizmana mi zao sto nije presao a za Perisica i ne jer kao sto neko napisa on je vise na lijevom krilu a tamo imamo brutalne igrace.

              Mnogo bre Pogba fali pa cak i Felaini jer Erera ne moze da se sastavi, leti po terenu ko muva bez glave.


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Nadam se da se šalite sa tom idejom, Ibrahimović kao 10, zajedno sa Lukakom na terenu...
                Pa Brighton-u bi oduzimali loptu 10 minuta i ostatak tima bio trošio mnogo više snagu, relativnu.

                Još na desnom krilu po toj nekoj logici Mata Od te ideje mi pada mrak na oči. Mata je IMHO nepremostiv hendikep pa sve i da imaš u napadu nekog Welbecka, koji je inače najbolji napadač na Svetu što se tiče tog presinga i defanzivnih zadataka...
                Izadješ na presing i nikom ne možeš ništa. Za takvu ideju ti trebaju 2 Park Ji Sunga po krilima i jedan Fletcher iz top forme kad je riljao ceo teren.
                Mkitarijan koliko god da igra loše, a igra slabo, barem je mobilan, okretan i može da igra u tom nekom presingu. Štaviše, on je skroz solidan u tome.

                Ako nemate predstavu na šta to može da liči i na šta može to da izadje, imate priliku da vidite kako Everton funkcioniše sa rooney-em i Sigurdsonom. Uglavnom im deluje tim kao da imaju igrača manje iako ih je 11 na terenu.
                Obojica hendikepi za presing, bez okretnosti, nemobilni. Sigurdson je barem dobar igrač i ajde njega da krpiš nekako, al 2 takva, no way Jose. Ali u ovom našem slučaju, bukvalno NO WAY JOSE.
                Tako bi bilo i sa Ibrom i Lukakuom, samo još gore, i guess...
                Ne bi šljakali krajem 90ih u tom nemobilnijem fudbalu gde se mogao provući 4-4-2, ako je jedan napadač pokretan, i ako su krila bočni vezni igrači a ne ti moderni krilni napadači...
                Nije šljakalo ni sa RVP-om i Falcao-om, i to u nekoj diamond taktici gde se koliko toliko puni sredina, a bekovi rade veći posao...

                Ne mogu da zamislim taj gap izmedju veznog reda i napada. Još Matić voli, a to i treba da radi, da sedne plitko u terenu.
                Ta ideja mislim da ne može ni da predje kad bi igrali 3-5-2, gde ti stajanje 3 štopera nazad podigne visinu celog timu, tj kako stoji tim, pre svega kad iznosi loptu.
                Last edited by Busby Babe; 16-10-17, 23:59.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Ibra na 10 umesto Mikija je ogroman boost. Mada je trenutno i Dragan iz Batočine sto igra za gajbu piva ogroman boost u odnosu na Mikija.
                  Genijalno



                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                  Comment


                  • Zlatan je u poslednjoj sezoni u PSZ cesto igrao zadnjeg veznog, ono vracanje prosle sezone po loptu je nista kako je igrao u Parizu i koliko su oni ustvari bolje igrali i imali vise sansi kad je on bio DLP nego kad je konce vukao Verati, nevjerovatno nesto.

                    Mi nemamo sad nista od Mikitarjana, gledamo svi utakmice, on ne stvara nikakav presing, ne moze da zadrzi nijednu loptu, ne moze da je zagradi. Ibrahimovic je deset puta jaci od njega, skoro mu je nemoguce uzeti loptu, okruzivace ga dvojica uvijek i ima pas i pregled igre da bez problema stvara visak. Iznenadilo bi me ako ne bude desetka ili drugi napadac, mada sam ja to prizeljkivao jos prosle sezone, a da Rasko bude u samom spicu napada. Postavljao sam vec tu statistiku Zlatan vs Lukaku, koliko mu je veci radijus kreatanja i koliko vise prostora pokriva u odnosu na Lukakua. I to je statistika iz PL.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zajebi taj presing Mikija, decko presece pas na Liverpulovoj polovini 35 metara od gola i iz toga izvuce sut sa 20 metara loptom koja putuje sporije od balona. Velbek najbolji napadac na svetu bi oduzeo loltu golmanu i omasio prazan gol. Mata i Ibra ne mogu biti zajedno na terenu sa Lukakuom, to nikako ne bi islo.

                      Murinjo nije pobedio u poslednjih deset gostovanja protiv top 6 ekipa. U 8 od 10 nije ni dao gol. Opet kazem, nemam nista protiv tog pristupa ali ako ne izvuce minimalnih 5 bodova iz tih 5 utakmica i bar 12 kuci, mora menjati pristup.
                      Last edited by bici; 17-10-17, 10:59.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment




                      • Miki vrati se
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ma on je tu ali u PL izgleda drfinitivno ne moze takve partije da pruza bar u kontinuitetu. Videli smo na pripremama kidao, prva tekma u PL nema magije. Takodje i u LS je dobar ali u PL jednostavno previse gubi lopti jer ne moze da se zagradi i sacuva i to je uglavnom problem.

                          Comment


                          • Ne mogu da vjerujem da se ovdje pise da se proda Mikitarijan..
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • On trenutno ne moze u kontinuitetu da pruzi dobrih sat vremena fudbala, kamoli par meceva. Meni nije jasno zasto on igra kad je stvarno u uzasnoj formi. Treba ga malo odmoriti. Imamo mi na klupi lingarda ako treba neko po boku, Matu ako treba desetka. Miki i sa solidnim presingom ne igra bolji fudbal od Lingarda trenutno. Nije mi jasno gde je Lingard nestao u celoj prici. Izgledao je jako ostro na pripremama i morao je dobiti prednost u odnosu na Janga protiv Pula.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • http://www.bbc.com/sport/football/41645070



                                Da oce Lukaku bi mogao da ga upropasti, a covjeku se ne moze osporiti da je maksimalno korektan i pitom igrac.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X