Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videli smo Rodzersa nakon odlaska Suareza, coveka koji je imao najbolju sezonu u PL ikada, i svi LIverpoolovi igraci su igrali na visem nivou sto se kasnije u njihovim karijerama i videlo, covek je jednostavno objansio neke stvari svima. Hoces da kazes da je posle Suareza to izgledalo isto ovako?

    Klop je, izuzev Murinja, do sada objasnjavao neke stvari svakom menadzeru top4 kluba u medjusobnom duelu.

    Anceloti nikada ne bi dosao u Liverpool u trenutku kada je Klop dosao, a i nikad nije radio takav tip zadatka koji je postavljen pred Klopa, a Jirgen je to vec uradio u Nemackoj, i to je bas vrhunski posao odradio, odlican 5.

    Edit: uostalom nije ni bitno, cinjenica je da je Liverpool danas bio bolji tim, i da se manchester branio. Ja sam upao jer mislim da je preterivanje da svakog vikenda pljujete Klopa, hajde da je neka nova prica, nego sve isto.
    Last edited by mark !t zer0; 14-10-17, 17:28.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Tesko je navijacima Junajteda da prihvate cinjenicu da ce morati da gledaju istu predstavu ubuduce protiv jakih timova. A i kako ne bi bilo, zamisli cekas nestrpljivo nedelju dana nadajuci se dobroj utakmici, a ono opet dobar stari remi uz kvalitetan anti-fudbal i 2 prilike na mecu.
      To je porazavajuce. Bice rezultata, mozda cete biti i drugi-treci na kraju, ali cena toga su dosadni derbiji kakve voli samo Jose.

      Comment


      • To je tačno. Zato smo i voršipovali Fergusona. On je u 99 posto slucajeva išao na pobedu.
        Titulu smo izgubili zbog tog njegovog odbijanja da se brani, kada je na 4-2 protiv Evertona igrao i dalje otvoreno pa smo primili 2 gola, i taj nas je remi koštao titule.
        Ali tako stvaraš legacy i neki mindset na duže staze. Zato meni i Mourinho nije bio baš prva želja nego Moyes onomad, jer sam mislio da će on morati da poštuje taj Fergusonov način igranja.

        Samo što ja verujem da će Mourinho vremenom da promeni to, biće primoran na to, jer zna kakva su očekivanja od navijača. United vodi računa o svemu, a pre svega o parama, i znaju u klubu da je naša marketinška moć toliko jaka zbog tog hrabrog načina na koji je igrao Ferguson. Nismo mi najtrofejniji klub na svetu, ali imamo najviše navijača na Svetu, znači nije sve samo u trofejima...

        Murinju je ovo druga sezona, u prvoj smo bili slabi u prvenstvu, on sad gleda samo dobar rezultat da napravi da opravda sebe i sebi izgradi stabilnost da ubuduće može da ima pokriće. Iz tog ugla, imam tu neku nadu da razmišlja "Čekaj prvo da osvojimo titulu nekako i napravimo dobar rezultat, pa će onda da se igra uvek i napadački i na rezultat".
        Murinjo je sebe dokazao kao uspešan trener koji daje rezultate, osvojio je maltene sve. On iz tog ugla nema šta da se dokazuje.
        A zna se da voli da ga svi cene najviše, ima tu vrstu sportske sujete. Jedino što se njemu zamera je to da nije nigde ostao dugo godina i da ne igra uvek napadački fudbal.
        Verujem da njemu sad to challenge, da dokaže ljudima da može da stvori dinastiju, eru, da ostane u nekom klubu mnogo dugo, i pritom da igra više napadački fudbal. Ne treba zanemariti činjenicu da je uvek imao posebno poštovanje za United i Fergusona, koji mu je idol, tako da će doći do momenta da mora da poštuje taj The United Way.

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Videli smo Rodzersa nakon odlaska Suareza, coveka koji je imao najbolju sezonu u PL ikada,

          Edit: uostalom nije ni bitno, cinjenica je da je Liverpool danas bio bolji tim, i da se manchester branio. Ja sam upao jer mislim da je preterivanje da svakog vikenda pljujete Klopa, hajde da je neka nova prica, nego sve isto.

          Ma koliko se divio Suarezu i toj sezoni, jednostavno to se ne može reći. Cantona je bio isto talisman i sa decom doneo titulu Unitedu. CR 2007/2008 sezona je nešto ipak verovatno nevidjeno. Zato što što je tad PL bila nikad jača (mnogo jača nego kad ste se vi borili sa Suarezom za titulu), 3 ekipe u polufinale LŠ-a, najbolji fudbal se igrao, mnogo world class defanzivaca, prejak Chelsea, prejak Arsenal, dobar Liverpool, i on se sprdao sa ligom. Davao golove na sve načine (isti broj golova kao i Suarez, igrajući na krilu), driblao ljude kao čunjeve, i po meni igrao svoj najbolji fudbal ikada (mislim da je i sam jednom prilikom to izjavio).
          Pa je tu bio i T. Henry u onoj njihovoj sezoni, koji je isto više igrajući na krilo, dao 30 golova.
          Alan Shearer je dao 34 golova u sezoni kad je Blekburn osvojio titulu.

          Comment


          • Skandalozna postavka igre,samim i tim igra uzasna,tesko je navici se na ovo,klasicno ziherasenje

            Comment


            • Nemam preveliku zelju da se ukljucujem u raspravu o Murinju i Klopu, medjutim jedna stvar koju moram reci je da je glupo da Klop ili bilo koji navijac Liverpula kritikuje Murinja i govori kako ovaj slavi bod na Enfildu, kad je taj isti Klop bas pravo slavio 2-2 remi protiv Vest Broma. Kuci.

              Comment


              • U januaru prodati Mikitarjana.
                sigpic

                Comment


                • Jeste da se smeju zameriti Rajoli. Realno i ovako nam fali igraca koji mogu igrati po desnom krilu, mada stvarno igra ocajno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Nemam preveliku zelju da se ukljucujem u raspravu o Murinju i Klopu, medjutim jedna stvar koju moram reci je da je glupo da Klop ili bilo koji navijac Liverpula kritikuje Murinja i govori kako ovaj slavi bod na Enfildu, kad je taj isti Klop bas pravo slavio 2-2 remi protiv Vest Broma. Kuci.
                    Nisi imao preveliku želju da se uključuješ ali nisi izdržao da se dobro ne po**kiš......
                    Klop i Liverpul nisu remi slavili protiv Broma, nego gol u nadoknadi za taj remi, i pristup igrača da se na kraju i taj bod barem osvoji, baš velika razlika
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Ma kako mogu da se uopste porede najbolji trener na svetu koji je osvoji sve i svasta i Klop,trener koji ce da leti sa klupe ili sam da otkaz,ako ima obraz, kad ove godine ne udje ni u TOP4,daj bar jednom da je osvojio PL nego ni to,ne moze da se poredi ,Nadal i Nisikori ne ide.

                      Mikhtarijan zna se moje misljenje o njemu ne bi video MU,da nije Pogbe,a moze da se proda samo ako Mino uspe nekog opasno da zezne u uvali im coveka koji trckara po terenu pa nekad udari u loptu ,sad neka se odbije i napravi asistenciju za MU a neka kontru za protivnika

                      Mada s obzirom na sposobnosti debelog ne bi me cudilo da zavrne recimo Napoli i uzme im Mertensa u zamenu za Mikija i neku novcanu kompenzaciju
                      Last edited by 61563; 15-10-17, 12:39.

                      Comment


                      • Skrecem malo sa teme ali mi je potrebna pomoc. Da li znate ima li u Bg-u da se kupi dres Matica? Zanima me naravno original. Kako sam iz CG a MUFC ne salje za CG ne mogu da porucim a hitno mi je jer bih ga poklonio krajem mjeseca.. Unaprijed zahvalan

                        Comment


                        • Prerano je pcoeo da kukumace oko ugovora, ja sam prvi da mu se da petogodisnji, ali iskljucivo na osnovu rezultata, sto ce reci na kraju sezone, a on bi sad ocigledno.

                          sigpic

                          Comment


                          • Inace ja vjerujem da je Zoze nezadovoljan Vudvordom. Nije dobio Perisica, nije dobio pare kao Gvardiola iako mu je sigurno obecano kad je potpisivao ugovor da ce moci da trosi 200 miliona funti po prelaznom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako nece biti nezadovoljan, lik nije uspeo da mu dovede jednog Perisica. Nije mu Ronalda trazio.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • "I have ambitions and desires to do new things and I don't think...I am certain I won't finish my career here, at Manchester".
                                Ne znam zasto mu trebaju ovakve gluposti na sred sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X