Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Jones je odregovao tromo, pogledaj opet, on cim je primio loptu nije znao da ga pritiscu ( sto je totalni nonsens jer stalno su to radili), ali u tom trenutku nije znao i presporo je reagovao.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Cinjenica je da je Liverpul igracki i ofanzivno raznio Celsi, Arsenal i Siti, Siti najmanje doduse ali im nisu dozovlili ni blizu sanse koje su Juanjtedu, odigrali su nerijeseno sa Totenhemom iako su bili bolji, ali samo su danas ovoliko paznje obracali na sopstveni gol i defanzivu. To dovoljno govori kakav je Junajted trenutno i na koji je nivo Zoze digao ekipu.
      Da ali ne mozes porediti te utakmice sa ovom, jer su Liverpulu falili Clyne, Mane i Matip(iako su Lovrend i Klavan igrali dobro). Koliko se Lallana i ostali na toj strani morali povlaciti nazad da pomazu Arnoldu. United je od starta bio u prednosti.

      Comment


      • Ima tu istine, ali ima jos nesto zbog neigranja Klajna. Martijal nije udvajan on je utrajan, nekad su i cetiri igraca bila pored njega, parodoksalno ali da je igrao Klajn njemu bi bilo lakse da probija, ne bi imao toliko igraca oko sebe.

        Mada je dosta igraca propustilo i utakmicu sa Sitijem.
        sigpic

        Comment


        • Pa nismo znali da iskoristimo, cim je utrajan samo prosledi loptu i cao.

          Bod kao bod, zadovoljan sam, Liverpul je bio dobar, ipak Henderson je odsustvovao duze, bez Kutinja od starta, Mane, Matip i Klajn. Mi najjaci sastav koji imamo izuzev Soua. Pre utakmice sam ocekivao 3, sada sam zadovoljan bodom.

          Od Stouka vracamo se na pobednicke staze, nadam se.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • United now have 4 games against bottom 10 opposition, with a top 5 clash in each of those weeks. Points to be had.
              Mora se vratiti na pobjednički kolosjek, posle ove 4 utakmice ćemo morati napredovati na tabeli, jer posle ide nama teži a rivalima lakši raspored. Stouk bolje igra u gostima nego kod kuće, trenutno su u dobroj formi ali ne bismo smjeli imati problema protiv njih.

              Comment


              • Au sta sve procita ovde prosto me sramota bilo sta da napise, a jos gore sto moram da nosim jebenog Dzerarda na avataru.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Šone sitan ti taj Gerrard, daj malo jasniju sliku
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Nemojte bre da me zajebavate da cete da krivite Dzonsa za gol Nije prodao gotov gol. Napravio je kiks koji je Roho ispravio. Nije iz Dzonsove greske proturena lopta do gola iz iste akcije. Imali smo restart situacije, korner smo imali ako se ne secate. Pogz je jedan jedini krivac za gol, zaboravio je koga treba da markira, apsolutno nedopustivo. Centarsut nije bio besan. Da je bio pored svog igraca, sa pola snage bi je izbio van 16. Ajde da se krivi covek koga svi ne gotive. Mogli ste i Felainija da okrivite, sto da ne?

                    Ispustili smo 3 boda u prvih 20 minuta. Marsijal je navlacio po 3-4 igraca na sebe a Darmijan i Pogba su bili desetinama metara iza njega. Umesto da mu pruze podrsku pa da im Toni cusne loptu i izbaci trecinu Liverpulovog tima, oni su se postavljali da preseku kontru. Pogotovo Darmijan. Uzasna partija Italijana. Uzasna. Krilo gubi poentu ako mu bek ne pomaze. Tu smo mogli zavrsiti mec. Blind ili So, svakako pocinju sledecu. Mada moram priznati italijan je imao solidnu partiju u defanzivi.

                    Dzons nesiguran na lopti celu utakmicu. Pogba zavrsio utakmicu nakon kiksa. Velika greska Murinja sa uvodjenjem Runija, Ras je morao da udje. Pun pogodak sa Felainijem. Mogli smo da dobijemo utakmicu. Mogli su i oni. Podela bodova je realna.

                    Erice, sto skide Pogbu sa avatara? Gde je podrska kad je najteze? Kakav si Di Maria.
                    Last edited by bici; 15-01-17, 21:35.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Nije skidanje avatara odsustvo podrske, vec skidanje vudua, tj zelja da se vrati na nivo pre danasnje utakmice.

                      Urekao sam ga, zato. Pa ja sam prvi bio ovde da se dovede
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma kriv je Dzons, zasto je dozvolio da dodje do kornera ni iz cega? Da je dodao De Hei ne bi bilo kornera, smaim tim ne bi bilo penala. Ovako smo zbog njegove gluposti vidjeli Marfijev zakon na djelu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Nije skidanje avatara odsustvo podrske, vec skidanje vudua, tj zelja da se vrati na nivo pre danasnje utakmice.

                          Urekao sam ga, zato. Pa ja sam prvi bio ovde da se dovede
                          Brz brige, uzdrmao ga onaj penal pa posle nije valjao ni za šta. Do tad sve bilo ok.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ma kriv je Dzons, zasto je dozvolio da dodje do kornera ni iz cega? Da je dodao De Hei ne bi bilo kornera, smaim tim ne bi bilo penala. Ovako smo zbog njegove gluposti vidjeli Marfijev zakon na djelu.
                            Tako isto mozes i da okrivis lupam sad Marsijala ili Ibru koji nije zavrsio akciju i izgubio loptu koja je prethodila Dzonsovoj gresci. Izvini ali argument ti nema apsolutno nikakvog smisla. Gol nije primljen niti iz prodate lopte niti iz kiksa koji je prouzrokovao kontru, vec iz prekida, koji, da usput naglasim, nije bio izveden na brzinu. Pogba nije bio na visini zadatka, besmisleno je kriviti Dzonsa zbog Pogbine gluposti.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ma totalna glupost Pogbe, sta je izmisljao ja ne znam, mogao je glavom loptu izbiti, nonsens reakcija.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Nisi trebao da skidas sa avatara Edvarda Nortona i Helenu Bonam Karter.
                                Mislim da je fora da imam Fincerov film da bi se stvari vratile u normalu.

                                Idem da searchujem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X