Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oce LS apropo Darmijana, izgleda da je Napoli zainteresovan za njega i da ga zeli vec sad u januaru.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Gledali smo i Luke Chadwicka, Obertana, Belliona i raznih ali besmislenijeg fudbalera u Unitedu ja nisam video.
      Deprimirajuće užasan igrač.

      Nekad mi deluje kao igrač koji nije ni za makedonsku reprezentaciju.
      Realno covek je desni bek a ovde ga sve vreme guraju na levu stranu. Deluje totalno pogubljeno kod nas ali kad god sam ga ranije gledao za reprezentaciju Italije dok je igrao odlican je bio uvek, totalno drugaciji fudbaler nego ono sto igra u Junajtedu. Jednostavno ne uklapa se ovde i ne znam zasto nije prodat ili otisao ranije mada ionako sporo ide sa tranaferima nesto. Ranije smo i po 10 igraca menjali za rok sad sve nesto polako kao da se ne uvredi neko.

      Comment


      • Mourinho:
        "Nismo zaslužili da izgubimo, jer je protivnik imao sreće. Postigli su gol kad to niko nije očekivao, kada smo mi bili jači."

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Mourinho:
          "Nismo zaslužili da izgubimo, jer je protivnik imao sreće. Postigli su gol kad to niko nije očekivao, kada smo mi bili jači."
          Licimur.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Licimur je taj koji je napisao taj tekst, jer je izvuko iz konteksta izjavu. Sportski novinari su danas, pogotovo u Srbiji, jedna od najgorih fela. Koliko god da su im bedne plate, ne zasluzuju ni to sto imaju, više one lopuze po skupstini zasluzuju te svoje velike plate nego oni ove.

            Murinjo je izjavio da je Bristol zasluzio pobedi i da je srecan zbog njih, ali da su pobedili na srecan nacin, misleci na gol u poslednjem minutu.



            A što se tiče Darmiana

            pa on je juče igrao desnog beka. I njegovo neznanje nema neke veze sa pozicijom, čak je meni možda i bolji na levom bekom nego na desnom. Tj manje loš, pogrešno je reći "bolji".
            I za Italiju sam ga gledao više puta, i tamo je truba. I ne znam na koju foru ga zovu više. Ako ga puste da igra, izbace ga u poluvreme kad vide koliko nema pojma. Dečko je dešnjak a ima bukvalno 2 leve noge.

            Comment


            • Murinjo je to da su imali srece ponovio jedno 15 puta .....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • I šta je tu netačno?
                Meni je bilo drago kad smo ga primili, em nam treba jedna šamarčina (a nema bolje prilike nego u ovom najmanje bitnom takmičenju, koje smo i osojili prošl godine pa i nije big deal ako se ispadne sad), em smo izbegli produzetke i umaranje, em mi je drago stvarno zbog Bristola, odigrali su carski.

                Stvarno mi nije krivo što smo izgubili, drago mi je zbog njih, zaslužili su i borbom i igrom, mislim da je nama ovo konstruktivan poraz.
                Poenta, nemam razloga i zašto da budem salty.

                A fakat je da su pobedili na sreću, imali su sreće, pogodili smo stative, prečke, oni su dali gol u poslednjem minutu nakon loše reakcije naše odbrane.




                Btw. nemam više dilemu, prvi štoper kojem bi želeo da vidim ledja je Rojo, pre bih trpeo Lindelofa, koji em što je mladji, samo što je došao, nego je i bolje odigrao sinoć. Ali definitivno su njih dvojica najslabiji naši štoperi i to se videlo sinoć.
                Rojo je jednostavno glup fudbaler.

                Comment


                • Nije nista netacno ... ponovio je 15 to je tacno.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    A što se tiče Darmiana

                    pa on je juče igrao desnog beka. I njegovo neznanje nema neke veze sa pozicijom, čak je meni možda i bolji na levom bekom nego na desnom. Tj manje loš, pogrešno je reći "bolji".
                    I za Italiju sam ga gledao više puta, i tamo je truba. I ne znam na koju foru ga zovu više. Ako ga puste da igra, izbace ga u poluvreme kad vide koliko nema pojma. Dečko je dešnjak a ima bukvalno 2 leve noge.
                    Normalno kada ne igra godinu i po dana u kontinuitetu a desnog beka posle ko zna koliko. I nije to sve do njega nego je juce cela odbrana bila neuigrana i ne noze samo Darmjan da bude kriv. Ne znam kada si ga gledao za Italiju pa da nije imao veze mozda u skorije vreme jer ne igra takmicarske mece. Ja pricam za ono kad je dosao i igrao nesto. Valjda su ga gledali neku skauti i procenili da je on dobar da igra u Junajtedu i da vredi te i te pare a ti pises ovde kako ima dve leve noge, valjda su oni neki veci strucnjaci, neozbiljno je ovo. Decko uopste nije toliko los vec jednostavno nije se uklopio i toliko.

                    Comment


                    • Buuum sakalaka bum


                      Nekad su bili najveći fajteri, a danas se na službenom webu žale na težak raspored

                      U FERGUSONOVO vrijeme Manchester United je bio fajterski klub, koji se nikada nije pretjerano žalio, a frustracije je iskaljivao na travnjaku i na često nedoraslim protivnicima.


                      No, odlaskom legendarnog trenera Manchester Uniteda je, osim velikog stručnjaka, izgubio i taj dio pravog, pobjedničkog mentaliteta. To se najbolje vidjelo i nakon gradskog derbija protiv Manchester Cityja kad je Jose Mourinho upao u gostujuću svlačionicu i prigovorio igračima Cityja da preglasno slave zasluženu pobjedu.

                      Manchester United je korak dalje otišao i danas kad je na službenim stranicama objavio tekst u kojem, nakon "opsežnog istraživanja" zaključuje da upravo "crveni vragovi" imaju najteži blagdanski raspored od svih drugih klubova.

                      U vrijeme kad se u većini drugih liga pauzira, a igračima se omogućuje da se odmore i budu s obiteljima, Englezi dodatno nagaze svoje nogometaše koji će od sutra pa do 4. siječnja odigrati četiri prvenstvena kola.

                      "Chelsea će imati ukupno osam, Liverpool i Manchester City sedam, a mi samo šest slobodnih dana. To je cijena uspjeha, ali našem treneru će biti jako teško osvježtii momčad", stoji u tekstu na klupskim stranicama.

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Buuum sakalaka bum
                        Joj priče evo roknuću se, ja kad čitam ovakve tekstove na trenutak pomislim da su nas svi gotivili i poštovali pod Fergusonom, a i da je Ferguson bio anđeo (što se tiče ponašanja Murinjo i Fergi su dosta slični), a onda se sjetim (jesam mlađi od većine ovdje ali se opet sjećam zadnjih 4,5 sezona Ser Aleksa dobro) i svih preseravanja na račun Junajteda, raznih Fergusonovih izjava koje su ništa kulturnije od Murinjovih.

                        Uvijek neko preseravanje kad je Junajted u pitanju, pod Fergusonom za sudije, pod Van Galom da se ne poštuje tradicija kluba jer se stvara nedovoljno šansi i igra sporo,dosadno, pod Murinjom sada opet igra (što je neutemeljeno totalno, ali pokušaj objasniti nekom) i izjave koje 'nisu dostojne tako velikog kluba' (još jedna glupost).

                        Koji kog smo na tabeli, prvi, drugi ili šesti, ovakve priče se vode. Ali ajde, i to je neki pokazatelj da su svjesni svi koji je klub najveći u Engleskoj.

                        Comment


                        • Mladi si ti, ali ne znaš kako ljudi nisu računali te golove u zaustavnom vremenu "To se ne računa, izvlačite se, najuserski klub na Svetu"
                          Sad kad to radi City "Stvarno su carevi".


                          Uvek će se srati po Unitedu, moraš da se pomiriš sa tim. Jbg, čeljava je ta sudbina kad se rodiš i nešto te odvede na put nenavijanja za Man Utd.

                          Comment


                          • Golovi u zadnjim minutama, sreća i sudije, omiljene izvlakuše napaćenih mrzitelja Uniteda u posljednjih 25 godina

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X