Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Fellaini ne zna igrati nogomet. Znam da zvuči čudno i nevjerojatno, ali on zaista ne zna igrati nogomet - rekao je Zvonimir Boban

    Takvo svi imaju mišljenje o njemu osim Mourinha


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Felaini je klasicni Murinjov radnik, i ne znam zasto vam je cudno da zeli da ga ima u timu. Nije da nu je igra bazirana na njemu, nego je tamo neki dzoker sa klupe koji moze dobro posluziti u pojedinim situacijama.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Od penala protiv Evertona, nenormalan hejt.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Bit ce zanimljiv superkup
          Dvoboj u sredini terena Matić fella pogla vs modric isco kroos
          Mislim da su nasa trojica, pogotovo fella i Matić tehnički jači od realove trojke i eto prilika maticu da pokaže Modriću ko je najbolji vezni


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Stay tuned, danas predstavljanje Matica.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by reddevil96 View Post
              Bit ce zanimljiv superkup
              Dvoboj u sredini terena Matić fella pogla vs modric isco kroos
              Mislim da su nasa trojica, pogotovo fella i Matić tehnički jači od realove trojke i eto prilika maticu da pokaže Modriću ko je najbolji vezni


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Dečko ti imaš ozbiljnih problema

              Comment


              • Treba poslati na odmor jedno nedelju dana.


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • [QUOTE=Lord Aleksa;1660631]Dečko ti imaš ozbiljnih problema [
                  Imate probleme ti i ostali koji mourinha podržavaju a ismijavali ga kad je bio u chelseaju
                  Ja bar ne mijenjam mišljenja
                  I da netko je napisao da je Matić wc igrač i zasto onda nebi nadigrao Modrica


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Ticma nije decko za hajlajtse, al evo probralo se nesto, uzivajte, dosta dobrih momenata protiv Junajteda

                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                      Treba poslati na odmor jedno zauvek.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                      Ispravka.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Neka bici, svako ima drugu šansu, možda se popravi, iako se niko nikad ne promeni, ali da ne bude nije bilo šanse.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Uskoro se očekuje da Murinjo reši i goruće pitanje beka. Parizov Serž Orije trebalo bi da zaduži opremu "Crvenih đavola". Samo da ne gledam više englesku prevaru Luka Šoa.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Uskoro se očekuje da Murinjo reši i goruće pitanje beka. Parizov Serž Orije trebalo bi da zaduži opremu "Crvenih đavola". Samo da ne gledam više englesku prevaru Luka Šoa.
                            Samo sto je jedan desni a drugi lijevi bek.

                            Comment


                            • Ako se ne varam on je desni bek a ne levi. Ali dobro sta ja znam..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Znaci jos samo Perisa i to je to ne znam za vas, ali jedva cekam da krene nova sezona

                                Comment

                                Working...
                                X