Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije zvanično jos
    7.8 ima suđenje gdje ce se odlucit oce li mu se ukinut zabrana ulaska u VB


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Nadam se de nacemo dva puta u istom prelaznom roku ostati bez pojacanja zbog raznih zabrana.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Kojih zabrana? Pored Orijea, ko jos ima zabranu?


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Ma mislim na onu Atletikovu zabranu zbog koje nismo doveli Grizmana.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Nejmar? Da ili ne?
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Naravno DA, ali ne u ovoj situaciji i za ovaj novac, plus nema on visinu i kile za Murinja.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Naravno DA, ali ne u ovoj situaciji i za ovaj novac, plus nema on visinu i kile za Murinja.

                Tapatalk
                Ni messi nema a ni griezmann
                Znaci najbolji nogometaši na svijetu(osim cr-a) nisu njegov tip igrača, mislim da to onda vise o njemu govori nego o tim igračima

                Perisha>neymar


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Nejmar? Da ili ne?
                  Da li postoji navijač i trener bilo kojeg kluba da nebi poželio neymara


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Ma to je na kraju bila sala, zar stvarno mislis da postoji ijedan trener na planeti koji ne bi zeleo nekog od nabrojanih igraca da ima u timu.

                    Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja ga prvi ne bih želeo posle ovih ispada koje je imao, postao bi drugi Di Maria kada bi došao

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Ma to je na kraju bila sala, zar stvarno mislis da postoji ijedan trener na planeti koji ne bi zeleo nekog od nabrojanih igraca da ima u timu.

                        Tapatalk
                        A nebi me to čudilo za mourinha
                        Vidim da na rc-u to cesto pišu za dembelea i neymara
                        Ovo je dokaz da je nogkmet otišao u qrac, Barca ce dobiti 220mil a za te novce mogu kupit dva odlična igraca(npr coutinho i dybala) a prije par godina se za te novce mogla cijela prva postava dovesti s dobrim igračima kao sto to rade Sevilla Monaco porto...


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Ako moze Darmian da igra i lebo i desno, zasto ne bi mogao i Aurier?

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                          Comment


                          • Baš mislim da ce da prekuca gde god da ode. Da ima želju da ne bude u senci. E sad cifra.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Cuj 222 miliona. Milan doveo 8 igraca za 190 miliona. Smesno je.

                              Comment


                              • Ma zavrseno je to, ide u PSG, mislim da i nismo bili u kombinacijama za njega. A verovatno zeli tamo da izdominira sa nekom 50+ golova sezonom, sto u PL ne bi mogao sigurno uraditi.

                                Sto se Auriea tice znam da moze odigrati levo ali me interesuje kakva mu je leva noga odnosno centarsut sa levom nogom, posto koliko vidim dosta je ofanzivan i cesto probija po strani.

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X