Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekako mi zao Morate, bas je izgledalo da zeli da dodje, ali sobzirom na stav Reala/Pereza nije mi zao sto smo odustali.

    sigpic

    Comment


    • Real je kriv, da nisu mislili da imaju bolje karte i da nisu cijedili milion po milion vise bio bi igrac Mancestera jos prije 20 dana. Sad ide pranje obraza i da nikad nisu zeljeli da ga prodaju, ma jok, a ovaj je bez razloga htio da predje iz ovakvog Reala u Mancester.
      sigpic

      Comment


      • E, a sta ako ne dolazi Lukaku, nego su Morata i Lukaku zavesa za Belotija?

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mati je IQ svakako ili medju najvecim u svijetu fudbala ili cak najveci, ne bih ja njega u ovu pricu. Niti je njegova situacija bas ista kao Lukakuova. Ovo drugo ne bih komentarisao, mislim znam na sta ciljas ali ja s tobom nikad nisam imao problem, ali to nije tvoja stvar svakako, tako da uzivaj i mani se toga, nije ti ni prvi put ali pokazeces i ti visok IQ pa ces bataliti sa tim forama i foricama
          Nije o Mati, o Lukakuu i Murinju.

          Nisam razumeo ovo drugo uopste, deluje mi da mislis da sam nesto skriveno provukao a nisam. Objasni, pliz.

          Comment


          • Vladane nemoj da si neupucen u vezi Morate. Decko je potpisao ugovor sa Real pre nego sto je otisao za Juve, koji stupa na snagu ako Real odluci da ga vrati. On nije imao nikakvu moc tj izbor ako Real se odluci na aktivira otkupnu klauzulu, sto je Real i uradio. Hteo je da ostane, al on je Realovac, rodjen u Madridu, domovina, porodica mu je tu... nije se bunio kad je Real aktivirao otkupnu klauzulu, za koju ponavljam, nije se nista pitao.

            Comment


            • AKo nisi onda nista, nije ni bitno na kraju krajeva

              Proto znam sve ali igrac moze da odbije ughovor. A znamo njegove izjave prve sezone u Juventusu i kako Juveu sve duguje, a kako u Realu nije dobio sansu. Pa cim su iskoristili bb klauzulu on je skakao od srece da se vrati, a onda onakvo radovanje u finalu LS i kao da mu je Juventus ne znam sta uradio. Voza ga taj Real nenormalno jer su sad njega prvog spremni da se odreknu ponovo. Jer on zeli da ide, zeli da ode iz onakvog Reala u ovakav trenutni Junajted, sad se nada pozivu Celsiju ,a nece ni Real odbiti ponudu od 70-80 miliona eura iako nikako ne vrijedi te pare. Nicim u karijeri nije dokazao da vrijedi da toliko kosta. Rotacija uglavnom, vrlo malo golova za napadaca, on je odlican igrac da se razumijemo, kompletan i svestran ali 70-80 miliona je ludilo bas.

              Inace kad smo kod naseg pojacanja.

              Inertan.



              Ucinio nam

              http://www.telegraph.co.uk/football/...lu-lukaku-bid/

              Kroz kakav ce pakao da prolazi klub za dvije do tri godine kad pocne masni da divlja.
              sigpic

              Comment


              • Man Utd medical staff have already flown to USA & will be heavily involved in Lukaku's medical which will most likely be today. [Sky Sports]


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Khm khm, eo ja bih prvi da pozelim dobrodoslicu Lukakuu

                    Uradice tu Mou korekturu, siguran sam. Ako mu je Lukaku bio prva opcija, onda nema potrebe da se brinemo.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • MORATA UPDATE

                      Real Madrid will not lower their €90m asking price for Alvaro Morata, reports AS.

                      Manchester United were thought to be leading the chase to sign Morata but several reports have claimed they have cooled their interest in the Spain striker as they are now chasing Everton hitman Romelu Lukaku instead. Chelsea have also been linked with the former Juventus attacker.

                      In any case, Madrid have no need to sell Morata and they will not sell him for less than €90m, although this amount may be split between an initial €80m fee and a further €10m in add-ons.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Cus, Morata 90 miliona... Fudbalski dzak krompira.

                        Comment


                        • Sad kad ne gori pod nogama napred, mozemo pojuriti jos jednog napadaca kao rotacionu opciju. Nesto jeftino i Murinjovski. Mandzukara?

                          Ustvari Mandzukara nije dobra opcija, kad vidi Mou kako brat jede kilometre, strpace Romelua na klupu ili onako Alegrijevski gurnuti hrvoja na krilo
                          Last edited by bici; 07-07-17, 13:08.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ovo sto Real radi sa Moratom čista trgovina ljudima prodaju ga za 20M i vrate za 30M posto mu u medjuvremenu skocila cena i sada traze za njega 90M.

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment




                            • Comment


                              • U svakom slucaju smo ga sad poduvali za Matica, ako je i postojala uopste sansa da ga dovedemo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X