Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    To je cijena Grizmana, nece on biti najistureniji napadac kod Murinja sanse nema.
    Onda nadam se da ce doci Morata/Beloti, a ne Hames. Mada i Hames da dodje, mora se napadac dovesti.

    Comment


    • Izgleda da Pepe i James idu u paketu u Inter.

      Comment


      • Ako dodje Dzejms onda je Grizman najistureniji dok se ne vrati Zlatan, ako dovede Belotija/Lukakua/Obamejanga/Moratu onda je Grizman desetka/drugi napadac/imace neku slobodnu ulogu iza. Ali dovoditi Grizmana, Dzejmsa i napadaca nema bas previse logike. Grizman, Kosta i napadac s druge strane itekako ima. Nama treba cistokrvno krilo, a to je Daglas.
        sigpic

        Comment


        • Ako se trebalo birati izmedju Silve i Grizmana onda je i vise nego jasno zasto nam ovaj nije bio u planovima, ma koliko on bio vanserijski igrac. Sto se tice varijente napadaca, od ovih sto se spominju najradije bi Lukakua uzeo. A kad smo vec kod toga mogli smo neku anketu napraviti sa zeljama za pojacanja, tipa sa neka cetiri glasa, za svaku liniju tima po jedan.
          sigpic

          Comment


          • Ja samo Belotija zelim, gradjen je i jak je kao UFC borac, nenormalan njuh ima za gol, odicnu brzinu za takvu snagu, i najbolji je igrac glavom kojeg sam ikad vidio. Ubica.
            sigpic

            Comment


            • Belotija bas nisam gledao nikako, idem baciti pogled sad na neke yt klipove.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja samo Belotija zelim, gradjen je i jak je kao UFC borac, nenormalan njuh ima za gol, odicnu brzinu za takvu snagu, i najbolji je igrac glavom kojeg sam ikad vidio. Ubica.
                Cairo samo ceka ponudu od 100 miliona da ga upakuje i stavi mu masnicu.
                Last edited by Rossonero; 26-05-17, 12:48.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ja samo Belotija zelim, gradjen je i jak je kao UFC borac, nenormalan njuh ima za gol, odicnu brzinu za takvu snagu, i najbolji je igrac glavom kojeg sam ikad vidio. Ubica.
                  Bas to, pritom nije toliko visok u opste, oko 183 cm.

                  Comment


                  • Ma to je jedan jebeni tenk, pomjetiti ga ne mozes s mjesta, brutalno se gradi, a uopste ne izgleda kao Lukaku npr. od kojeg bi ocekivao da sve to ima, ne od Belotija. Zategnut je kao pracka i bas zastrasujuce jak i brz.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ubica!

                      Comment


                      • ....

                        Antonio Valencia has signed a new contract at Man Utd until 2019, with an option for another year.

                        Comment


                        • Odlicno, tu je do kraja karijere maltene, ako je neko zasluzio Toni je.

                          ANTONIO VALENCIA EXTENDS CONTRACT

                          Manchester United is delighted to announce that Antonio Valencia has signed acontract which will keep him at the club until June 2019, with the option to extend for a further year.

                          Valencia, 31, signed for United on 30 June 2009. During his time at the club he has won two Premier League titles, one FA Cup, two League Cups, the UEFA Europa League and three Community Shields.

                          Antonio Valencia said:

                          "Manchester United has been my life since 2009 and I am absolutely delighted to have signed a new contract. Wednesday evening provided the one trophy this club had never won and it was a true honour for me to captain the team for the final. I would like to thank the Manager for the confidence he has given me this season and I am sure that we will be challenging on all fronts next season. I would also like to say a big thank you to my family, my team-mates and, of course, the fans, for their amazing support."

                          José Mourinho said:

                          "It is no secret that I had been an admirer of Antonio’s long before I joined the club. I knew what a fantastic player he was and he has not disappointed me on that front. However, what I could never have imagined was what a great person he is. I know I have said this before but I truly believe it is a real privilege for us to have such a good player and such a good man. I am delighted he has extended his contract."
                          sigpic

                          Comment


                          • Mendy je zvijer, moralo se po njega. Ovako uzeti Sandra i Dybalu iz Juventusa, vjerujem da bi se i Sandu složio i da se on pita Manchesteru bi ih ustupio po nabavnoj cijeni.

                            Comment


                            • Fora je sto se o lijevom beku nista ne prica, ima tu Soua, Binda i Darmijana ali ofanzivno nema nista posto Luk nije na nivou na kojem bi trebao da bude. Ndam se da ce biti naredne sezone ali prica se o desnom beku, ne o lijevom, to malo cudi. A koga god da dovede desno ne moze biti bolji od Valensije, jer je covjek apsolutni vrh na toj poziciji.
                              sigpic

                              Comment


                              • I sad ovo, RMC je prilicno pouzdan

                                Breaking | Head to head battle between Manchester City & Manchester United for Benjamin Mendy: both willing to pay €45m. (RMC) More follows.
                                Inace sjetih se da je bilo price oko onog malog Tirnija iz Seltika, bilo bi super kul kad bi nam Rodzers rijesio poziciju lijevog beka
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X