Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pod broj jedan politici nije mesto u sportu, pogotovo je to danas slučaj kada imamo internacionalnu Premijer ligu koju u velikom procentu čine igrači/stranci. Oni su u Englesku došli kao profesionalci da zarađuju novac igrajući fudbal, nemaju nikakvu obavezu da učestvuju u lokal-političkim ceremonijama, koje čak u konkretnom slučaju znače odavanje pošte nato zlikovcima koji su izvršili agresiju na našu zemlju i koji su ubijali naše nedužne građane i hrabre vojnike koji su nas branili.

    Veliko bravo za Nemanju Matića za karakteran stav i nepokolebljivu ljubav i poštovanje prema svojoj zemlji.
    Često sam kritikovao njegov učinak na terenu, ali kao čovek je 1/1, apsolutni patriota i dobrotvor čija dela govore više od hiljadu reči.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Lagano se popeo na lestvici omiljenih srpskih sportista u sam vrh možda i na prvo mesto. Slatki su sportski kvaliteti ali treba imati kohones uraditi nešto pred Britancima i njihovim krvoločnim medijima. Neće ga ni vredjati kao Irca jer nije Irac. Oni su rasisti tamo ugnjetavaju Irce vekovima, i Irce i Škote.

      Comment


      • Ne treba mnogo praznoglavcima i budalama da nekog vredjaju i progone, a s obzirom na to kakva je hajka po netu, ne bi me cudilo.

        Strah me da nas papucica ne napusti, mnogo ga ovi ispred nerviraju i dovode u nezgodnu situaciju

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Lepo je imati stav, ali glupo je ne odati pocast zrtvama koje god vere/nacionalnosti/zanimanja bili. Nisu ti ljudi ni najmanje krivi, a jos je gluplje stavljati sve ljude u isti kos.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Taj cvet je mislim označavao Engleske žrtve iz I svetskog rata, pa je koliko sam shavtio promenjeno i označava sve. Uključujući i vojnike stradale u NATO misijama.

            Matić je rekao da mu skidaju taj cvet, i da nije problem da se raskine ugovor i da ode iz Engleske, jer je NATO bombardovao njegovu zemlju.

            Uostalom mi imamo naš cvet i način na koji mi odajemo počast.
            Ne vidim problem.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Lepo je imati stav, ali glupo je ne odati pocast zrtvama koje god vere/nacionalnosti/zanimanja bili. Nisu ti ljudi ni najmanje krivi, a jos je gluplje stavljati sve ljude u isti kos.
              On je na ovaj način odao počast našim žrtvama, što je ok, koliko možda i tvoj stav do jedne granice bio ok.

              Ne može se reći da ljudi koji su upravljali NATO avionima 1999. nisu imali izbora, ko koga danas može da natera da sedne u oružje za masovno ubijnje i da prosipa bombe po nedužnom narodu, da ne pominjem primere stradale dece koja isto tako nisu ništa kriva što je neki čika seo u avion jer navodno nije imao izbor po tvom i nije ništa krvi i prosuo bombu na dete od tri godine koje sedi na noši. Dakle imali su izbora i njihov je bio da ubijaju.

              Ok je imati neki globalistički stav, kome je više do ratova, ali ne treba ni u njemu preterivati.

              Comment


              • Pa ne dolazi on iz fašističke zemlje, njegova država je pobednica i prvog i drugog svetskog rata. Ne znam koji je naš simbol ali bilo bi lepo da ga cela PL jednom nosi.

                Stradali su i Srbi u ratu rlx. Nema potrebe da slušamo moralisanje od nacije koja je izmislila kolonijalizam i rasizam, prenosili crnce na kilogram iz Afrike a porobili pola sveta i nametali svoju kulturu.

                Oni su poslednji koji bi trebali da nekome pričaju šta da radi, svaka suza svakog crnca je samo zbog raznoraznih Frensisa Drejkova i njenog/njegogovog veličanstva, perova, mi5,mi6 i ostalih dobročinitelja.
                Last edited by Cassius Clay; 05-11-18, 11:13.

                Comment


                • Danski piloti (članica NATO) su svi seli i odlučili da ne lete i bombarduju. Po cenu vojnog suda, itd. Jasno je bilo šta se dešavalo tada.
                  Žrtvovali su svoje karijere.
                  Ja im to nikad nisam zaboravio.
                  A ni Danskoj, što nije slala neke druge, itd.

                  Comment


                  • Natalijina ramonda je cvet koji je naš simbol.

                    Uostalom US i NATO nisu želeli zajedniču proslavu sa ex SSSR zemljama pobede i počasti žrtvama II svetskog rata.

                    Sloboda izbora.

                    Comment


                    • Daj bre nama su saveznici i BG bombardovali. Hvala Matiću još jednom pokazao je da je ljudina, mnogi se rode kao etnički Srbi, malo ko ostane to. Da ne širimo više ovde tu temu, da ne zagadjujemo ljudima sportsku temu.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Pa ne dolazi on iz fašističke zemlje, njegova država je pobednica i prvog i drugog svetskog rata. Ne znam koji je naš simbol ali bilo bi lepo da ga cela PL jednom nosi.

                        Stradali su i Srbi u ratu rlx. Nema potrebe da slušamo moralisanje od nacije koja je izmislila kolonijalizam i rasizam, prenosili crnce na kilogram iz Afrike a porobili pola sveta i nametali svoju kulturu.

                        Oni su poslednji koji bi trebali da nekome pričaju šta da radi, svaka suza svakog crnca je samo zbog raznoraznih Frensisa Drejkova i njenog/njegogovog veličanstva, perova, mi5,mi6 i ostalih dobročinitelja.
                        Znaci covek(u ovom slucaju Englez) nema pravo na misljenje zbog istorije njegove nacije? Tom logikom niko ni za sta ne treba da se oglasava, jer je njegov narod vec diskreditovan zbog istorije.

                        Sa druge strane smatram da je Matic ispravno postupio.

                        Comment


                        • Nas cvet je natalijina ramonda ili ljubicasti cvet feniks, a dobila naziv po kraljici Nataliji, inace uzeta kao simbol pre par godina kada i obelezavanje Dana primirja (tek tada!!)

                          Bulka je njima jako bitna, opravdano ili ne i to mnogo kontroverzi izaziva, jer prvobitna ideja i spomen palim iz Prvog, pa zatim Drugog rata je na neki nacin uzurpirana, a i pominju se i silni novci koji se zarade od prodaje maka, kome idu itd...
                          I generalno ko je ne nosi od javnih licnosti uvek je bio razapinjan po medijima i stavljen na stub srama, nista ovo nije novo, niti drugacije.
                          Mene cudi da je nosio prosle, a nosio i u Celziju..iz neznanja da nece biti kaznjen ukoliko je ne nosi, nebitno, reakcija je bila burna, ako je i bilo.

                          No, svako cudo za tri dana.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Nas cvet je natalijina ramonda ili ljubicasti cvet feniks, a dobila naziv po kraljici Nataliji, inace uzeta kao simbol pre par godina kada i obelezavanje Dana primirja (tek tada!!)

                            Bulka je njima jako bitna, opravdano ili ne i to mnogo kontroverzi izaziva, jer prvobitna ideja i spomen palim iz Prvog, pa zatim Drugog rata je na neki nacin uzurpirana, a i pominju se i silni novci koji se zarade od prodaje maka, kome idu itd... I generalno ko je ne nosi od javnih licnosti uvek je bio razapinjan po medijima i na stub srama, nista ovo nije novo, niti drugacije.
                            Mene cudi da je nosio prosle, a nosio i u Celziju..iz neznanja da nece biti kaznjen ukoliko je ne nosi, nebitno, reakcija je bila burna, ako je i bilo.

                            No, svako cudo za tri dana.
                            Ma nosio je jer je bio neobavesten. Nije znao tacno sta predstavlja .... E kada je saznao - okrenuo plocu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Pa to je tek tuzno, ako je tako.
                              Kako je sada mogao da pita sta je, ako vec ne zna... mehh
                              Da je bar u formi pa da kaze covek ko vas sisa (mislim na navijace), ovako bzvz navlaci animozitet. Sto ne stavi natalijinu remondu ... pa da stvarno imaju o cemu da pisu u medijima i na mrezama.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ma to su slepci .... ima pravo covek da nosi ili ne nosi sta hoce....
                                Ali najprostije objasnjenje je nekada najtacnije. Niko ne kaze da je pitao ... saznao je.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X