Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Ne znam koji je djavo Keniju, kad pored zivog Koatesa, stavlja Carru, stvarno mi nije jasan...

    Sva trojica trebaju da idu, Aurelio muci muku sa povredama ceo zivot, da je zdrav, nikad on ne bi otisao meni iz kluba, fantastican igrac, ali jednostavno ne vredi kad je od stakla...
    Sto se tice ove druge dvojice, obojica veterani, treba se resavati takvih igraca koji vise nmg da doprinesu klubu, a ogromne plate imaju... Za Kajta mi izuzetno zao ako ode, igrac koji je dosta pruzio dok je igrao za klub, al jbg, mora da ide da otvori mesto drugim mladjim od sebe a i potencijalnim pojacanjima... A za Maxija me boli uvo...

    A sto se tice nekih dolazaka, sad se pominje Musa Dembele... Mislim dobar je on igrac, ali nije nas nivo definitivno... Takodje je tu igrac Anderlehta Biglia, izgleda centralni vezni... Ne pratim Belgiju puno, tako da stvarno ne znam o kakvom se igracu radi...
    Citam sad da se planira velika cistka na ljeto.Pomozi Boze.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Što se tiče dolazaka na ljeto, niko sretniji od mene ako nam dođe Cavani

      Comment


      • http://imageshack.us/photo/my-images/193/tores.jpg/
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Ne znam koji je djavo Keniju, kad pored zivog Koatesa, stavlja Carru, stvarno mi nije jasan...

          Sva trojica trebaju da idu, Aurelio muci muku sa povredama ceo zivot, da je zdrav, nikad on ne bi otisao meni iz kluba, fantastican igrac, ali jednostavno ne vredi kad je od stakla...
          Sto se tice ove druge dvojice, obojica veterani, treba se resavati takvih igraca koji vise nmg da doprinesu klubu, a ogromne plate imaju... Za Kajta mi izuzetno zao ako ode, igrac koji je dosta pruzio dok je igrao za klub, al jbg, mora da ide da otvori mesto drugim mladjim od sebe a i potencijalnim pojacanjima... A za Maxija me boli uvo...

          A sto se tice nekih dolazaka, sad se pominje Musa Dembele... Mislim dobar je on igrac, ali nije nas nivo definitivno... Takodje je tu igrac Anderlehta Biglia, izgleda centralni vezni... Ne pratim Belgiju puno, tako da stvarno ne znam o kakvom se igracu radi...
          Lucas Biglia je odlican tehnicar i kreativac. Mislim da bi bio bas dobro pojacanje za Liverpool, fali im takav igrac.
          A Dembele me je bas iznenadio nekoliko puta kad sam gledao Fulham ove sezone, kao i cela ekipa Fulhama, dobar je, ali znajuci englesku ligu, kostao bi sigurno preko 10M sto je ipak previse.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Lucas Biglia je odlican tehnicar i kreativac. Mislim da bi bio bas dobro pojacanje za Liverpool, fali im takav igrac.
            A Dembele me je bas iznenadio nekoliko puta kad sam gledao Fulham ove sezone, kao i cela ekipa Fulhama, dobar je, ali znajuci englesku ligu, kostao bi sigurno preko 10M sto je ipak previse.
            Da, da, ocekivao sam da je takav igrac u pitanju, sto je logicno, Argentinac je, ali nisam sasvim uveren dal ima klasu koja je potrebna za Liverpul... Nama ipak treba neko ko ce da napravi immediate impact...

            Dembele na momente pokaze svoj raskosni talenat i skil, ali na momente, izuzetno je nekonstantan... Odlican potez igrac, sjajan dribling, ma sve ima, ali samo zato sto nema tu konstantnost u igri, ne bi ga uzimao...

            I sad bas kad pogledam kakve igrace Belgija ima u ovom trenutku, najezim se jbt, ova generacija igraca im je najbolja u istoriji...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Da, da, ocekivao sam da je takav igrac u pitanju, sto je logicno, Argentinac je, ali nisam sasvim uveren dal ima klasu koja je potrebna za Liverpul... Nama ipak treba neko ko ce da napravi immediate impact...

              Dembele na momente pokaze svoj raskosni talenat i skil, ali na momente, izuzetno je nekonstantan... Odlican potez igrac, sjajan dribling, ma sve ima, ali samo zato sto nema tu konstantnost u igri, ne bi ga uzimao...

              I sad bas kad pogledam kakve igrace Belgija ima u ovom trenutku, najezim se jbt, ova generacija igraca im je najbolja u istoriji...
              Pa Biglia kao i vecina centralnih vezista nije igrac koji sam moze da napravi razliku. Da bi takvi igraci pokazali talenat potrebni su im dobri krilni igraci i napadaci ispred njih. Neko koga ce moci konstantno da proigravaju. Dzabe ti Biglia ako su ti krila ova sadasnja Liverpoolova i napdac Carroll, igraci bez kretnje, samo bleje po terenu. Liverpoolu je preko potreban neki dobar krilni igrac ili napadac, kad to srede onda mogu da dodatno poboljsaju ekipu sa nekim centralnim tipa Biglia...
              A to za Dembelea, pa jbg, retko koji igrac iz ekipe sa sredine tabele je konstantan. Tek kad dodje u klub sa vrha mozemo o tome da pricamo. Do tada mozes samo talent da mu ocenjujes.
              sigpic

              Comment








              • Coady trenira sa prvim timom,ne znam da li je Wisdom trenirao sa prvotimcima,ako bude,izbacujem sliku.Vratio se Agger konacno,Keni je rekao da bi mogao i da igra sutra.Jos samo Raheem da dobije 15 minuta i nema srecnijeg od mene,ali tesko.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Pa Biglia kao i vecina centralnih vezista nije igrac koji sam moze da napravi razliku. Da bi takvi igraci pokazali talenat potrebni su im dobri krilni igraci i napadaci ispred njih. Neko koga ce moci konstantno da proigravaju. Dzabe ti Biglia ako su ti krila ova sadasnja Liverpoolova i napdac Carroll, igraci bez kretnje, samo bleje po terenu. Liverpoolu je preko potreban neki dobar krilni igrac ili napadac, kad to srede onda mogu da dodatno poboljsaju ekipu sa nekim centralnim tipa Biglia...
                  A to za Dembelea, pa jbg, retko koji igrac iz ekipe sa sredine tabele je konstantan. Tek kad dodje u klub sa vrha mozemo o tome da pricamo. Do tada mozes samo talent da mu ocenjujes.
                  Pa cim je dobio poziv za repku, znaci da je pruzao dobre partije, i u to nema sumnje... A slazem sa svim sto si rekao, jbg trebaju nam i krila, i napadac, i tek onda bi on mogao da bude taj veznjak koji je potreban, jer ne verujem da bi pokazao svoj talenat i skill do maksimuma sa ovim nasim trenutnim igracima...
                  A sto se tice Dembelea, ja ipak mislim da bi on sa onakvim skillom morao vise da pruzi, ali opet kad pogledas, treba i njemu podrska u klubu od strane drugih igraca, a tesko da to moze imati u Fulamu. Kao sto si rekao, tek kad dodje u klub sa vrha, mozemo pricati o njegovoj igri i nekom dometu u njegovoj karijeri...

                  @Bosh Brt, znaci samo 10 minuta Rahima da vidim na terenu, valjda ce toliko Keni da mu ucini, decko objasnjava iz nedelje u nedelju, igrama u rezervama. On je to prerastao, i vreme je da predje na drugi nivo, a steta je gusiti takav talenat i ne pustiti ga da se razvija u sezoni koja je izgubljena, a znamo svi da ce vise doprineti igri nego Dauning, Kajt ili Maxi...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Upravo to

                    Comment


                    • Stopercina kakve nema, jedna od najvecih steta kad su povrede u pitanju sto se mene tice, kakav je to car.

                      sigpic

                      Comment




                      • Andre je tu naravno,dobro je sto ga Keni polako uvodi u prvi tim,u sledecoj sezoni bi vec mogao da igra u nekim utakmicama.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Posto necu gledati utakmicu danas,Nash,Joe,Freshman ocekujem izvjestaj od vas u ovoj temi

                          Ako nekim cudom Sterling bude igrao obavezno pisite kako je odigrao.

                          Pa neka nam je sa srecom,da konacno prekinemo ovaj niz poraza i da uhvatimo kakvu-takvu formu pred duel sa Evertonom u FA kupu.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Posto necu gledati utakmicu danas,Nash,Joe,Freshman ocekujem izvjestaj od vas u ovoj temi

                            Ako nekim cudom Sterling bude igrao obavezno pisite kako je odigrao.

                            Pa neka nam je sa srecom,da konacno prekinemo ovaj niz poraza i da uhvatimo kakvu-takvu formu pred duel sa Evertonom u FA kupu.
                            Ja gledam Partizan, prebacivacu samo na rezultat a gledacu snimak.

                            Navodno ima sansi da se Rahim nadje na klupi, mada ne verujem.
                            sigpic

                            Comment


                            • E ja cu odgledati utakmicu, cisto da vidim gde smo, jer je Vila jedan od najgorih timova u ligi... Nash je u najavi rekao da je remi realan ishod, sto je shodno sa nasim rezultatima koji su najgori u istoriji kluba u proteklih 50 godina, ali mislim da bi konacno trebali da pobedimo, jer ne moze gore od ovog...

                              A ne brini Bosh, imaces kompletan izvestaj...
                              Last edited by Freshman; 07-04-12, 12:18.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Confirmed LFC starting 11:
                                Doni, Flanagan, Carra, Skrtel, Enrique, Henderson, Shelvey, Gerrard, Downing, Suarez, Kuyt.

                                #LFC subs: Jones, Bellamy, Carroll, Maxi, Spearing, Agger, Coates.
                                Ovo moze da bude i 4-4-2 i 4-3-3 ali mislim da je 4-4-2. Kujt u prvoj, Henderson desno, Karager, nemojte se mnogo nervirati. Ager nije spreman za prvu, na klupi je, nadam se da ce igrati protiv Blekburna. Nema Sterlinga, jedino pozitivno Selvi i da vidimo kako ce Selvi i Dzerard funkcionisati kao dvojac na sredini. Verujem da necemo izgubiti i da ce se ovaj niz prekinuti ali po pitanju pobede nisam optimista.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X