Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ce Carli propustiti ostatak sezone zbog povrede,bar se tako prica po RAWK-u
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Kazu da ce Suarez-u,Skrtel-u i Sterling-u biti ponudjeni novi ugovori.

      Navodno smo zainteresovani za Rossi-a.

      Nadam se da ce sad Shelvey dobiti vise prilike da igra kada se povrijedio Adam.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Keni je najavio da ce u nastavku prvenstva sansu dobijati Shelvey,ali i jos neki mladji igraci,nadam se da cemo na utakmici protiv Wigana vidjeti neke od mladica u sastavu,Sterlinga tesko jer sutra ujutro igraju protiv Marseja za 3. mjesto u Next Gen turniru.

        @Joe Da,i ja sam to vidio za Suareza,odlicna vijest svakako,kao i za Sterlinga,on ima ugovor do 2014. godine,produzice ga sigurno.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Pocelo se pricat u posljednje vrijeme da Sterling hoce u Tottenham tako da bi bilo lijepo ako produzi ugovor.Suarez i Skrtel su to zasluzili svojim igrama ove sezone.

          Ponovo su pocele price da klub nije zadovoljan sa igracima i da ce biti dosta transfera.Kada se pogleda kakvih smo se igraca rjesili na pocetku sezone moze se smatrat da smo tu odradili odlican posao,ali sto se tice dovedenih igraca i koliko smo para potrosili na njih moralo se i moglo se dosta bolje.

          Sutra Wigan mozda i najlosija ekipa prvenstva,red bi bio da nekog i ubjedljivije pobjedimo,osim Evertona i Wolvesa ja se ne sjecam nekih pobjeda sa vise od 2 gola razlike ove sezone.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Pocelo se pricat u posljednje vrijeme da Sterling hoce u Tottenham tako da bi bilo lijepo ako produzi ugovor.Suarez i Skrtel su to zasluzili svojim igrama ove sezone.

            Ponovo su pocele price da klub nije zadovoljan sa igracima i da ce biti dosta transfera.Kada se pogleda kakvih smo se igraca rjesili na pocetku sezone moze se smatrat da smo tu odradili odlican posao,ali sto se tice dovedenih igraca i koliko smo para potrosili na njih moralo se i moglo se dosta bolje.

            Sutra Wigan mozda i najlosija ekipa prvenstva,red bi bio da nekog i ubjedljivije pobjedimo,osim Evertona i Wolvesa ja se ne sjecam nekih pobjeda sa vise od 2 gola razlike ove sezone.
            Upravo sam ja ovdje postavljao to za Sterlinga,zaista bi bila sramota da takvog talenta puste da ode,ali vjerujem da ce klub uraditi sve da ga zadrzi,uostalom pljunuli smo veliku lovu za Sterlinga,za njegove godine cak i ogroman novac.
            Vidjecemo da li ce Henry biti spreman da odrijesi kesu,treba opet da napravimo rebuilding,pogotovo na sredini terena,nadam se da je rukovodstvo izvuklo pouke iz ljetnjeg prelaznog roka,koji je jako lose odradjen.
            Sto se tice utakmice sa Wiganom,oni su nam uvijek bili nezgodni,ne znam sta da ocekujem,moze svasta da se desi,ali nadam se pobjedi.Kelly ce biti spreman iako je izasao sa terena zbog povrede protiv QPR-a.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • I nadam se da su naucili lekciju sto se tice Engleza,Kenny treba shvatiti da ovo vise nisu vremena kada se sa Englezima moze osvojit titula,a toliko su precjenjeni da to nije normalno.Jedini koji skoro valjaju su produkt nase skole,Gerrard,Carra pa sad Kelly itd.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                I nadam se da su naucili lekciju sto se tice Engleza,Kenny treba shvatiti da ovo vise nisu vremena kada se sa Englezima moze osvojit titula,a toliko su precjenjeni da to nije normalno.Jedini koji skoro valjaju su produkt nase skole,Gerrard,Carra pa sad Kelly itd.
                Engleze ni za zivu glavu,pa Wenger je za jednog momka od 17 godina iz trece lige dao 13 miliona,jednostavno nekada je vazilo pravilo da za domace igrace(Engleze),treba platiti 20% ili 30% vise nego sto vrijede,e sada je to 100%,treba se okrenuti stranom trzistu jer u Spaniji,Njemackoj,Francuskoj itd. ima fantasticnih igraca,koji su mnogo jeftiniji od precijenjenih Engleza,u akademiju se dosta ulaze u zadnje vrijeme,rezultata ce biti nadam se,jer dovedeni su za dobre pare Sterling,Suso,Ibe,Joao...uz par Skauzera(Flanagan,Robinson,Coady,Morgan,Jack Dunn)+ odlicni Wisdom,trebali bi imati finu ekipicu za buducnost.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Opet ce doci neki Englez na leto, u to sam ubedjen...

                  Talenata sirom Evrope kol'ko oces, dal to Komoli slepac vidi, pitanje je... Veoma bitno vezano za Sterlinga, takav talenat pustiti, to bi bilo ravno samoubistvu... Njemu se treba pruziti sansa sad, kad je nebitno prventvo, mada ce Keni ipak zeleti da ne uprlja cast pa da ne zavrsimo na 9. mestu...
                  Sledece godine na Sterlinga racunati kao rezervu u timu, pa ako se probije, vec one tamo godine moze biti kljuc uspeha za klub...
                  Trebalo bi Hoilea uhvatiti, nije on ne znam sad svetska klasa, ali je izuzetno talentovan i moze da postane jedan od najboljih igraca u PL, a slobodan je kao ptica na leto, i moramo ga juriti kako znamo i umemo, jer njega za dzaba dovesti, to je ko da si dobio sedmicu na lotou...
                  Ostale pozicije, napadac verovatno, jer pocinjem da sumnjam u Kerola, ipak je on drvo i klasican Engleski napadac, opaku levicu ima, sa njom moze da uradi svasta, ali nazalost, on ne verujem da moze dalje da napreduje i jako mi je zao zbog toga, jer sam u njega najvise verovao, da ce biti gol masina ove sezone, al jbg...
                  Vezni red takodje kritican, Stivi u godinama, debeli Skot, prosecni Spiring, nevidljivi Hendo, Selvi koji ne dobija sansu, a debelo je zasluzuje, i povredjeni Lukas, koji nam je jedini world-class igrac u veznom redu pored Gerrarda koji je ipak u godinama... Tu nam treba kreativac, tehnnicar, covek koji zna sta hoce kad ima loptu u nogama, a to u Englezu nikad necemo naci(sem Wilshere-a)...
                  U odbrani prakticno nista ne treba, eventualno back-up za Enrikea, mada je i to nepotrebno, jer ce njega naslediti Jack... Stopere imamo i za danas i za sutra kao i poziciju desnog beka...

                  Sta ce biti od ovoga na leto, to samo bog sveti zna...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://www.liverpoolecho.co.uk/liver...0252-30613320/

                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Ako bude tako imas nekad turu od mene
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Ako bude tako imas nekad turu od mene
                        Znam da su sanse male,ali nada zadnja umire.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Vodimo 1-0 protiv Marseja u Nesxt Genu,Michael Ngoo je dao gol za nas.

                          I da, Raheem Sterling is NOT in the #NextGen squad, today.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Official:Reina, Flanagan, Carragher, Skrtel, Enrique, Spearing, Henderson, Gerrard, Kuyt, Downing, Suarez

                            RT @LFC: #LFC subs: Doni, Coates, Carroll, Eccleston, Sterling, Shelvey, Aurelio.


                            Sterliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

                            Bravo Keni za Flanagana, Sterlinga i Eklstona, pokazi da si jos tata. Jedino ne znam sto Karager a ne Koates ali bitno je da nam desnog beka igra neko ko je sposoban da igra desnog beka. Carli na stakama nazalost, Keli isto opet povredjen, neverovatno koliko momak nema srece. Mada je za njega dobro sto je uopste dospeo do profesionalca jer je trebao da prestane ali nije odustajao i pobedio je to. Treba nam takvih pobednika u timu, malo ih imamo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Official:Reina, Flanagan, Carragher, Skrtel, Enrique, Spearing, Henderson, Gerrard, Kuyt, Downing, Suarez

                              RT @LFC: #LFC subs: Doni, Coates, Carroll, Eccleston, Sterling, Shelvey, Aurelio.


                              Sterliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

                              Bravo Keni za Flanagana, Sterlinga i Eklstona, pokazi da si jos tata. Jedino ne znam sto Karager a ne Koates ali bitno je da nam desnog beka igra neko ko je sposoban da igra desnog beka. Carli na stakama nazalost, Keli isto opet povredjen, neverovatno koliko momak nema srece. Mada je za njega dobro sto je uopste dospeo do profesionalca jer je trebao da prestane ali nije odustajao i pobedio je to. Treba nam takvih pobednika u timu, malo ih imamo.
                              Sterling <3 Bravo Keni za ovo...

                              Uzeli smo trece u Next Genu,Morgan dao drugi gol.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Jos ako mu da 15 minuta svi da se razvalimo veceras. Samo kad bi to bio neki pocetak, pa da sledeci budu Suso, Morgan...

                                Dauning desno, Sterling levo i Suarez napred. Voleo bih to da vidim bar 10 minuta.

                                Karageru danas 692. mec, do kraja sezone da izgura do 700 a onda sto manje da igra do penzije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X