Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramna igra. Ja dizem ruke. Sramota!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Kakva kriminalna igra juce,ono ne vrijedi komentarisati,jedino Belami i Ager vrijedni pomena,ovi ostali svi do jednog tuga nevidjena.Ostaje nam da probamo da uzmemo Liga Kup,jer u LS nema sanse da udjemo sa ovakvom igrom,iako 6 bodova nije nedostizno.Kad vec ova silna milionska pojacanja ne mogu da dodju do rezultata onda bi najbolje bilo pustiti klince da igraju jer ih ima dosta talentovanih u rezervama i akademiji.Kad se sjetim kako smo dobro igrali na proslo proljece sa sve Flanaganom,Robinsonom,Spiringom...Radije cu da gledam mlade Skauzere koji ginu za klub nego manekene poput Adama,Hendersona,Kerola(mada nije bio toliko los juce) i ostalih kako se setaju terenom,pogotovo Adam.I najjace mi je bilo kad su ga uporedjivali sa Alonsom,tek sad vidim koliko je to tragicno.

      Vidim da je Keni bas popizdio juce,najavio je promjene u timu,treba nam discipline u igri,jer smo juce izgledali kao muve bez glave,bez ikakve ideje i organizacije.Nadam se da je Keni shvatio da nam trebaju pojacanja,jer ovo ne vodi nigdje.

      Nista...ostaje nam samo da kazemo onu cuvenu ''Bice bolje sledece sezone''
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ovim porazom borba za evropu je zavrsena -.-
        Jedino sad mozemo u mrtvu ligu evropu, ako osvojimo kup.

        Comment


        • Nisam bio u prilici da komentarisem ovih dana, pogotovo onu bruku juce, tako da je i bolje sto nisam, jer ko zna sta bi sve napisao... Ostaje nam nesto manje od 9 dana da bude doveden neko, evo Keni pominje promene, nadam se da to znaci neko novi u ekipi, ako ne, onda moramo sacekati Suareza i da nam se desi neko cudo pa da budemo u top4... Opet kad pogledam tabelu i Celsi nesto poceo kiksati, samo 6 bodova je razlika, sto nije puno s obzirom da imamo jos 16 utakmica do kraja...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...s-to-liverpool

            Dakle,Lukas se vraca u Liverpul gdje ce odraditi dalji tretman.Mnogo nam nedostaje ovaj kralj,nema ko da cuva ledja Dzeradu,Adamu,Hendu...

            Mnogo sam ga zgotivio,postao je veliki igrac u zadnjih godinu dana.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Nikica Jelavic's father has revealed his son is holding out for a move to Liverpool.

              Nikica Jelavic's father Philip Jelavic said:
              "We know about the interest of West Ham, and Queens Park Rangers. But Nikica has five or six clubs interested, including that of the great Liverpool. As for West Ham and QPR, I think that Nikica is more ambitious than that. I think it's most likely that he will sign for Liverpool. But there are still a few days until the end of the transfer window, so we will wait and see."

              Jos nam samo ti brate trebas
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • 404967_358249500853207_174207069257452_1526010_1708832929_n.jpg

                Carroll efikasniji od Torresa!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Liverpool FC View Post
                  [ATTACH=CONFIG]3964[/ATTACH]

                  Carroll efikasniji od Torresa!
                  Jaki su obojica, nema sta!
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Zasto ne radi LFC Serbia ?

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Nikica Jelavic's father has revealed his son is holding out for a move to Liverpool.

                      Nikica Jelavic's father Philip Jelavic said:
                      "We know about the interest of West Ham, and Queens Park Rangers. But Nikica has five or six clubs interested, including that of the great Liverpool. As for West Ham and QPR, I think that Nikica is more ambitious than that. I think it's most likely that he will sign for Liverpool. But there are still a few days until the end of the transfer window, so we will wait and see."

                      Jos nam samo ti brate trebas
                      Nisam gledao igraca i ne znam ga, ali cim vidim da igra za skotski tim sve mi je jasno... Boze na sta smo mi spali...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • U Skotskoj daje golove,ali daleko je ta liga od Engleske.Bolji je trenutno sigurno od Kuyt-a a nije daleko ni Carrolla ali ako cemo se zadovoljavat sa ovakvim igracima necemo daleko,u Hrvatskoj reprezentaciji ne moze da se izbori za mjesto pored Mandzukica i Petrica.



                        Lucas Leiva:
                        "One of the reasons I decided to come back is because I think it would be good to watch the games here and be closer to the fans."

                        Osjeti se itekako njegovo neigranje.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Ma kakva Skotska liga, ja bi tamo bio prvi strelac... Ali dobro je da je sve to ipak bila lazna glasina..

                          http://www.liverpoolfc.tv/news/media...-jelavic-chase

                          Kaze da smo se distancirali od glasina u kojima pise da kao vodimo bitku da ga potpisemo pored QPR-a i West Ham-a...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nek on predje u QPR nece nama smetat

                            Eden Hazard:
                            "With all respect to Chelsea, I'd rather join a club with history such as Liverpool or Arsenal."


                            Jamie Adrian (@JAM_LFC)
                            Told #LFC are close to agreeing a fee for David Texeira.


                            David Simpson (Everton & Liverpool reporter for Juice FM)
                            Isla also been linked with several big clubs in Italy but reports in South America suggest #LFC are winning the race to clinch his signature


                            Liverpool are leading the chase to sign Udinese defender Mauricio Isla. (talkSPORT)


                            French reports suggest that Liverpool may try and hijack Moussa Sow's move to Fenerbache as well as signing David Texeira.


                            EPLatest
                            Rumors in the spanish press that Liverpool submitted a 10 mil bid for Real Madrid Midfielder Esteban Granero. #LFC
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Isla je sjajan fudbaler, ali zaista nam ne treba u ovom trenutku... I nadam se da ce ova ponuda za Granera proci, ocajnicki nam treba takav igrac, a 10m je prava cena...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Isla je sjajan fudbaler, ali zaista nam ne treba u ovom trenutku... I nadam se da ce ova ponuda za Granera proci, ocajnicki nam treba takav igrac, a 10m je prava cena...
                                Iako je Jose rekao da nece nikoga kupovati/prodavati u januaru, opet nekako mislim da imate sanse da dovedete Granera...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X