Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Ulije magarac je otjerao Boga,da bi mu igrao Heskey
    Morgan je pravi skauzer,rodjen u Liverpulu,idol mu je naravno Robi,jos samo da bude 50% igrac kao on i bice slavlja
    Velikim slovom

    Meni je to najveca enigma u zivotu jebes mi sve. Na koju foru? Onakva zver, onakav osecaj, onakva realizacija i zamenis ga drvetom.
    sigpic

    Comment


    • Ma Ulije je bio budala,ajde sto je zamijenio Faulera Heskijem,ali kada je taj isti Heski poceo da igra krilo e to su bila vremena

      Kako sam samo bio srecan kada se Bog vratio:



      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Nikad nije ni trebao da ide i trebao je Rafa da ga zadrzi kad ga je vratio s obzirom na to ko je on i sta u Liverpulu. Ja bih ga momentalno potpisao, da udje 15 min kad je gusto. Poacher moze do 40 da igra bez problema, positioning i finishing su nesto sto ostaje zauvek. On i jos par pravih pojacanja pa da osvojimo titulu u PL i nek ide u penziju.
        sigpic

        Comment


        • Da,osjecaj za gol jednostavno nije mogao da izgubi,samo vjerujem da je izgubio dosta na brzini,dobice on neku funkciju u klubu,cini mi se da je upravo mali Morgan tvitovao da ce Robi trenirati klince,da se ja pitam potpisao bih ga istog momenta bez razmisljanja,jednostavno nostalgija cini svoje
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Slobodan igrac, legenda kluba, klasa, idealno pojacanje. Taman da nauci ostale kako se zavrsavaju akcije i donese poneku pobedu. Ubedjen sam da ne bi Keni pogresio kad bi ga potpisao.
            sigpic

            Comment


            • Dobro,tu je mali Morgan,on ce uskoro u prvi tim,ako bude nastavio da se razvija i napreduje eto nama novog Robija.
              Sada nesto razmisljam,znas li ko bi mogao da bude novi SG?Jack Dunn,ima sutinu,zna da bude prodoran,Skauzer je,moze da igra skoro sve u sredini,samo sto igra lijevom nogom,ali dobro,to nije problem,i da...voli da trpa Mancester(3 gola u 2 tekme protiv njih)
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Selvi i on dosta podsecaju stilom igre, videcemo koji je talentovaniji i sta ce napraviti.

                Jeste Morgan tu, jeste da ce skoro sigurno biti veliki igrac ako dobije priliki na vreme i ako se bude radilo sa njim kako treba ali Robi Fauler je Robi Fauler. Legenda!

                Samo da su ga tad tretirali na pravi nacin i zadrzali ga. S kakvom lakocom golovi, evo 1. deo ima 5. Bog!
                sigpic

                Comment


                • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Rezerve 1-1 sa Arsenalom,za nas pogodio Sterling


                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • http://msn.foxsports.com/foxsoccer/p...rogress-031812
                      sigpic

                      Comment


                      • Glendzo sigurno ne igra ni danas a Belami mozda zaigra.

                        Nego evo, usli smo kao u neku dobru formu, pocistili Everton i otisli opet na Vembli. Treba protiv fenjerasa to da nastavimo i da ako bog da udjemo u neku seriju pobeda. Ko je postavljen za sudiju? Hauard Veb.

                        Impresioniran sam, zaista impresioniran.
                        sigpic

                        Comment


                        • QPR-u gori pod nogama,imaju finu ekipu,ali rezultati su im dosta losi.Ne znam sta da ocekujem,jer protiv ovakvih ekipa obicno zaseremo,ali nadam se pobjedi jer smo vezali par dobrih rezultata,i samopouzdanje je na visokom nivou.Sto se tice sastava,meni je jedina dilema stoper,da li ce poceti Carra ili Coates.

                          Ocekujem ovako nesto:

                          ..........................Reina................... .......

                          ..Kelly.........Carragher.........Skrtel.........E nrique..
                          .................(Coates)......................... ...........

                          ..Henderson.......Spearing........Gerrard....Downi ng

                          ...........................Suarez................. ...........

                          ...........................Carroll................ ............
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Slazem se sa postavom samo veca je verovatnoca da ce Carragher poceti.Samo da igramo kao sto smo protiv Evertona i da se Carrol upise u strelce i samo da Adam ne startuje.
                            Oce li igrati Cisse ?

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Slazem se sa postavom samo veca je verovatnoca da ce Carragher poceti.Samo da igramo kao sto smo protiv Evertona i da se Carrol upise u strelce i samo da Adam ne startuje.
                              Oce li igrati Cisse ?
                              Hoce.Cak je i najavio da nema sta da trazimo protiv QPR-a.Dobar je Djibrilko,gotivan lik.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Nadam se da veceras necemo nastaviti po sistemu toplo hladno.Red je da uvezemo nekoliko pobjeda pogotovo kad se zna da je iduca kuci Wigan tako da bi nam 3 pobjede u nizu bile odlican podstrek za kraj sezone.Imam neki osjecaj da ce Adam poceti danas ali volio bih da grijesim.Zna li neko sta je tacno sa Glen-om,ja sam mislio da ce propustiti jednu eventualno dvije utakmice ali nema ga vec jedan dobar period.

                                U kupu opet Wembley i ko god nam dodje bio to Everton ili Sunderland ako odigramo na nivou trebali bi se naci u finalu.Vidi se koliko bolje igramo sa Gerrard-om nebitno kako on igra ali samo njegovo prisustvo dosta znaci.Suarez je opet odigrao vrlo dobro,a Downing se popravlja iz utakmice u utakmicu.Ono sto je jasno da Spearing i Maxi nisu nikako igraci koji trebaju klubu kao Liverpool i nazalost ni Carragher nije vise ni blizu onakvog igraca kakav je bio.

                                EDIT:

                                Last edited by Joe Cole 10; 21-03-12, 14:29.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X