Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da X nije bio i ponovljeni mec, to je najmanje sto nam je trebalo.

    Pokazali opet da smo bolja ekipa trenutno od Arsenala. Danas nije islo nikako ali bolje u kupu ispucati baksuzluk a da se u ligi vrati. Sad pun gas ovih 12 utakmica do kraja.

    Utisak dana Sterling koji igra desnog beka pola sata bez greske.
    sigpic

    Comment


    • Samo da se uhvati LS ako Bog da direktno bez kvalifikacija.

      Mnogo nedostajete u LS.

      Ima da svira ovo sljedece sezone na Anfieldu.

      Spoiler

      Comment


      • Vrlo dobra tekma, pojedinci vrlo dobri, i dobar fudbal smo prikazali, tako da mi nije zao sto smo izgubili, nisam ni verovao u pobedu nesto. Jbg, Danny je imao one zicere, tri sanse, od toga bar dve odlicne, ali on je resio da obilazi golmana, i oba puta se zajebao.

        U ligi da se gura sto se moze vise.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Imamo 12 utakmica u 12 nedelja. Tekma kuci sa Sanderlendom ce biti odlozena jer oni igraju cetvrtfinale FA Kupa sto moze da bude dobro jer cemo imati onda 2 nedelje da se spremimo za OT i ako Brendo postavi kako treba zadamo im zavrsni udarac. Sanderlend u toku neke nedelje cemo da odradimo lagano. Siti prolazi u polufinale kupa tako da ce i ta tekma biti pomerena i moze tu jedino da ispadne jebeno da opet u 4 dana imamo Siti i Celsi. U principu vec lak raspored i fokus na samo jedno takmicenje. Ja ne vidim u ovoj situaciji na koju foru to 4. mesto moze da izmakne. 3. bi bilo idealno i da se ode u LS direktno ali ne vidim ga nekako ove sezone.
          sigpic

          Comment


          • Ma nmg da predvidjam, imamo lepu sansu, ali sada se svaki kiks racuna. Tekma sa Spursima i Man Utd jedne od kljucnih. Treci moze da se bude, samo ako bas Arsenal u onom rasporedu pocne da kiksa, tu ce biti dosta derbija, svako ce tu gubiti bodove, pa bi mi kao tim koji ima jedan od laksih rasporeda mogao to da iskoristi.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Imate lepu sansu za mnogo toga, usudio bih se reci cak i za titulu ako iskoristite naredni period gde nemate previse teskih utakmica, a pritom igrate "samo" PL. Ne igrate ni Liga Kup ?

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Ne igrate ni Liga Kup ?
                Liga kup ostalo samo da Siti i Sanderlend odigraju finale.

                Ja zadovoljan i 4. mestom. Bicu nezadovoljan samo ako neko od 3 rivala ispred bude brljao a mi ne iskoristimo priliku da ih prestignemo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Liga kup ostalo samo da Siti i Sanderlend odigraju finale.

                  Ja zadovoljan i 4. mestom. Bicu nezadovoljan samo ako neko od 3 rivala ispred bude brljao a mi ne iskoristimo priliku da ih prestignemo.
                  Liga Kup i ne pratim, krajnje nebitno takmicenje

                  Ma sezona je dobra, napravili ste kostur ekipe, postoji sistem, dobio se pobednicki mentalitet, dobar trener... sta vise da se trazi od ove sezone. LS je po meni obezbedjena jer igraju bolje od potencijalnih konkurenata za to 4. mesto. Moze bolje, ne verujem da ce biti gore. Ne sa onakvim napadom

                  Comment


                  • Voleo bih kad bi uspeli nekako da dodjemo recimo u ovu situaciju. -2 od Celsija pred 36. kolo i mec s njima. Ako dobijemo, prvi smo na 2 kola do kraja. Zivo me zanima kako bi Brendan postavio utakmicu i kako bismo odigrali. Kopka me to vec neko vreme. Tu bi se videlo od kakvog smo materijala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sterling i danas sjajan, ja ne verujem koliko je on sazreo i napredovao, zaista nesto nevidjeno.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • danas se videlo kolko je nezgodno staridzu da igra desno, ubedjen sam da je igrao levo da bi one dve sanse, da su se desile sa leve strane, ubedjen sam da bi on lagano zaobisao golmana i dao gol.

                        Comment


                        • Ma nema to veze, daje on ono lagano, juce eto nije i to je to, stvarno mu nije bitno jer i slabijom nogom odlicno sutira. Juce je obilazio golmana na obe strane tako da je to manje vise irelevantno.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Moze golf nogama da igra.

                            sigpic

                            Comment


                            • Izabrao Coutinho kada ce nesebican da bude, ocigledno da je hteo da doda dole Sturridgeu.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Imamo nesto laksi raspored u narednom periodu, ali smatram da igra u gostima mora ostati na visokom nivou, npr za mene vrlo kljucna gostovanja Sautemptonu i Utd. O utakmicama na Enfildu ne bih pricao, prosto samo da nastavimo da rutinski dobijamo meceve. Vrlo je rano davati prognoze o mogucem mestu na kraju prvenstva, prosto sve je moguce, dosta toga zavisi od forme drugih, i nasih meceva sa Celsijem i Sitijem kod kuce. Videcemo polako samo.
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X