Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Majstor svog zanata!!!
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Nekako si sada sam sebe demantovao što se tiče Suarezove forme (krize)........,
      a golovi su izvesni, Bože zdravlja već protiv Svonsija sledeće nedelje
      Last edited by somborac; 13-02-14, 19:20.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Trebalo bi Svonsi da odradimo lagano, kapiram da cemo da ih ubijemo u prvom pol. a posle rutina, sredice to tata Rodzers zna da ne smemo to da kiksamo
        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 13-02-14, 17:33.

        Comment


        • u koliko sati je utakmica u nedelju sa arsenalom ?

          Comment


          • U 17
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • Sretan rođendan!
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • "That la. That was fookin brilliant. Well done son"







                    Nakon Agger-a i Glen se vratio treninzima,ali vjerovatno propusta Arsenal.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Sterling jedan od najefikasnijih i najbolje ocijenjenih mladih igrača u Evropi. Jedan od rijetkih koji nije bio u prvom planu, ali se uspio nametnuti Rodgersu. Igrao je zaista loše krajem prethodne i početkom ove sezone, još kada je Moses došao i vrhunski odigrao na početku bilo je teško povjerovati da će Sterling biti zabetoniran u početnom sastavu. No, uspio je na najbolji mogući način iskoristiti dobijenu priliku, nevjerovatan progres je doživio od tada, a uspon će se i dalje nastaviti bude li pružao partije kao do sada. Najviše raduje veća prisebnost kada su u pitanju izgledne situacije, dosta se popravio u tom segmentu koji mu je bio rak rana.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • henderson izgleda nece igrati sutra, imao je operaciju zgloba

                        Comment


                        • Originally posted by nikola_bg View Post
                          henderson izgleda nece igrati sutra, imao je operaciju zgloba
                          Kakvog zgloba, o cemu se radi, jel bas sad morao na tu operaciju

                          Comment


                          • Kad sam procitao zgloba prvo sam pomislio skocnog zgloba. Hvala bogu pa je u pitanju zglob na saci.

                            Comment


                            • startne postave:

                              arsenal(4-2-3-1) : scezsny, monreal mertesacker koscielny sagna, flamini rosicky, podolski ozil oxlade-chamberlain, giroud

                              liverpool( 4-3-3) : mignolet, cissokho agger skrtel flanagan, gerrard coutinho allen, moses sturridge suarez

                              ne znam koliko je ista od ovoga tacno, dakle ovo su predvidjanja kako bi to trebalo da izgleda. spominje sa da bi mogao jones na gol liverpula i johnson na desnog beka. s obzirom da hendo najverovatnije nece igrati mozda budemo igrali 4-3-3 napred sa mosesom, staridzom i suarezom.

                              ja bih najradije voleo da vidim 4-4-2 gde su u sredini coutinho, allen i gerrard u sredini i sterling desno, u napadu suarez i staridz. to bi bila najjaca moguca postava. s obzirom da imamo dosta dana odmora do sledece utakmice (swansea H ) ocekujem i nadam se da ce brendan da ide na pobedu.

                              Comment


                              • Fino smo odigrali danas, jedino sto nas Staridz ukopa sa onim promasajima. Jbg nije mu bio dan, sta je tu je. Al generalno smo odigrali vrlo opusteno. Mene iskreno bole ona stvar za FA kup, ne toliko vazan mec, pa mi nije mnogo zao. Ono bitno sledi sledece nedelje, da se nakanta Svonsi kuci.
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X