Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=811268

      Comment


      • spasio nas jedan jedini,veliki,najveci

        Comment


        • Brendan me zaista iznenadio ubacivanjem Tešire, u onakvom trenutku utakmice, kad se sve lomi. Inače Tešira mladi portugalski internacionalac bio je pozamljen Brentfordu 2013, al je ubrzo vraćen. Jako perspektivan veznjak što je i pokazao sa par poteza koji je izveo, npr onaj sut iz prve, par finih dodavanja, i inače jako dobar na lopti, i čini se pametan igrač. Drago mi je što će neko poput njega dobijati šansu. U njemu vidim budućeg Stivija.

          Jako sam srećan zbog večerašnje pobede, i vidi se koliko smo mentalno ojačali to svakako daje određenu sigurnost. Džerard, pa šta reći za tatu, reči su suvišne, kao i Dani koji svojim bitnim golovima i potezima takođe postaje ključ LFC'a ove sezone. Suareza zaista neće, i bogami već čini mi se 3,4 meča bez gola, i iskreno sam zabrinut. Neću ni malo umanjiti njegovu zaslugu ove sezone, i tih 23 gola, al stiče se utisak da ga na bitnim utakmicama slabo ima, al valjda će ga kriza proći, i već na sledećem meču dati koji. Drago mi je možda čak najviše za Koutinja, koji iz meča u meč vraća staru formu, i to raduje. Vidi se da momak vraća samopouzdanje. I na kraju Ture koji svakako predstavlja moje najveće razočarenje u ovom drugom delu sezone, zaista previše grešaka, i nesigurnosti. Od njega sam očekivao da bi komotno mogao zameniti Karagera, ali to nisam video do sada. On mora na klupu odmah, Ager se mora vratiti u startnih 11.

          Sledeći meč u kupu sa Arsenalom koji će svakako tražiti osvetu, a posle toga laganica sa Svonsijem kod kuce u PL, i da se nastavi sa pobedama.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Kritična odbrana, golove smo primili iz 2 situacije koje su jednostavno morale biti očišćene. Mada, bilo je i za očekivati kiksove u odbrani bez Aggera i Sakhoa. Škrtel je provjerena kiksara, teško 2 dobra taj može sastaviti, dok Toure kako sezona odmiče sve nesigurniji. Al' kao što kažu sve je dobro što se dobro završi pa tako i ova jalova pobjeda zahvaljujući kapitenu. Bodovi su bitni u ovakvoj gužvi na vrhu tabele, a igra će ponovo doći, šef će to popraviti do vikenda.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Sve zivo se odbijalo Fulamu, sve ih je islo, nevreme, los teren i opet smo izvukli. Pokazan karakter, ja zadovoljan. Vratice se uskoro i Sako, bice to stabilnije pozadi.

              Ceo dan bih sedeo i gledao onaj pas Dzerarda, ceo bogovetni dan.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Sve zivo se odbijalo Fulamu, sve ih je islo, nevreme, los teren i opet smo izvukli. Pokazan karakter, ja zadovoljan. Vratice se uskoro i Sako, bice to stabilnije pozadi.

                Ceo dan bih sedeo i gledao onaj pas Dzerarda, ceo bogovetni dan.
                https://vine.co/v/M7uJm6AZzmv
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment



                • Jedan je Stivi kapiten
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • HVALA TI STO POSTOJIS!
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Imamo inace 2 najbolja strelca lige. Jedan propustio 5 a drugi 8 utakmica. Zajebancija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bez poraza u ovoj godini,zadnjih 6 kola najbolja forma u ligi i polako se vraca kompletna odbrana.

                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Bez poraza u ovoj godini,zadnjih 6 kola najbolja forma u ligi i polako se vraca kompletna odbrana.

                          Skrtel sledecu tekmu da cuva Turea da slucajno ne baci nekom Anicebeu ili da ne postigne AG

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            Skrtel sledecu tekmu da cuva Turea da slucajno ne baci nekom Anicebeu ili da ne postigne AG
                            Sledecu tekmu Ture verovatno nece igrati. Ager se vratio.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Sledecu tekmu Ture verovatno nece igrati. Ager se vratio.
                              Znas kako ja bih ga pustio da igra. Cenim da nije toliko glup i da nema tolika m... da 3. utakmicu za redom ponovi iste greske. Al tu je TATA Rodzers bez koga bi sve ovo bilo nemoguce, tako da sta god on odlucio ne sumnjam da je pravi izbor. I nadam se opet da ce nam se vratiti sreca i da ce nas kenjati, red bi bio posle one sezone gde je bilo blizu 40 udaraca u okvir gola, gde nas nije htelo ni malo Valjda ce ucesnici LS kiksati malo, tu treba traziti sansu.

                              Comment


                              • Sad kad pogledam raspored ostalih ekipa, onako odokativno, pritom gledajuci formu top timova, moze se kazati, da imamo realne sanse da zavrsimo treci.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X