Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ne razumemo se nikako. Ja jesam za Konopljanku momentalno, nego samo kritikujem poslovanje ovih idiota. Trude se oni ali ne znaju.

    Nadam se da ce za koju godinu Brendo dobiti potpuno odresene ruke za transfere.
    Ma razumem ja tebe, vise cenis Salaha, ali jbg, tako je kad se kupuje poslednji dan.

    Inace gledajte ovo...

    Евгений Коноплянка ‏@canabina 52m
    Пью чай, слушаю Битлз, смотрю финал Лиги чемпионов 2004/05.
    U prevodu, "pijem caj, slusam Bitlse, gledam finale Lige Sampione 2004/05.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Reports in Ukraine say Liverpool have agreed a fee of €18m for Yevhen Konoplyanka who plays for Dnipro. #LFC
      Izgleda da se povecava iznos.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Originally posted by Nightbird View Post
        Izgleda da se povecava iznos.
        Ne povecava se, to je tacno 15m funti, cent gore dole.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Odlicna utakmica sinoc, sve pohvale igracima zaista su dobro odigrali. Falanagan me je jos jednom pozitivno iznenadio i uz Sterlinga odkravljenje sesone za Liverpul. Mnogo mi sigurnije izgleda ta desta strana kad je flano tu nego kad je Jonson igra. Nisam ocekivao da cemo lako dobiti Everton ali Brendan je to sve fino poslozio, samo nek ovako nastave.
          Sto se tice transfera, bas bih volio da dodje ovaj Konopljanak, odlican igrac za Liverpul. Nekako sam se vise nadao njemu nego Salahu. Za mene Konopljanka je bolji igrac od Salaha koji mi je nekako sumnjiv i nedefinisan.

          Comment




          • Pa znao sam da se tu interesuje jos neko iz Engleske, samo pitanje ko, moja predpostavka Arsenal, sobzirom na povredu Volkota do kraja sezone. Nadam se da necemo opet izvisiti, al kakvi su nam retardi u FSG, nista me ne moze iznenaditi.
            Attached Files
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Arsenal nije sigurno. Arsenal je zagrizao za Draxlera i vjerovatno ce da ga uhapsi, plus eventualno jednog veznjaka.

              Vi ste u pitanju 99% sigurno.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma ko ce ga znati, ogulo sam na sve, palamudis celu vecnost oko transfera i samo neko dodje i elegantno te spusti na zemlju.
                Last edited by Nightbird; 29-01-14, 17:51.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Nisam ocekivao onako lijep dan jucer.Fenomenalna pobjeda nad gradskim rivalom,dolazi nam po meni jako dobar igrac i Rodgers pokazao sinoc autoritet sto je jako bitno.Ako Ukrajinac dodje,a sve su prilike da hoce,na ljeto nam ostaje pojacati defanzivni dio ekipe,a to su lijevi bek,desni bek,zadnji vezni i jedan napadac za klupe i uz malo srece i izborenu LP slijede itekako lijepi dani.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Izgleda da se Spursi interesuju za Eugena...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Izgleda da se Spursi interesuju za Eugena...
                      Rekoh ja da se ne nadamo mnogo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma ja ciljam na Arsenal ma koji totenhem, nemaju oni pare, a i ne treba im krilo.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Totenhem nudi 18m

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Rekoh ja da se ne nadamo mnogo.
                            Nista konkretno za sad od jacih izvora, ali neki pricaju da su oba kluba poslala ponude, identicne, da je sada sve na igracu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Nista konkretno za sad od jacih izvora, ali neki pricaju da su oba kluba poslala ponude, identicne, da je sada sve na igracu.
                              Ako je tako onda znamo scenario.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ako je tako onda znamo scenario.
                                Ja mislim da ga nece Dnjepar pustiti ispod 20mF.
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X