Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze ipak, proverio sam, igrac mora da raskine ugovor u toku transfer roka, i onda klub moze da potpise igraca u bilo koje doba. Ovako ugovor Konoplyanke nije raskinut u to vreme i on ne moze potpisati za drugi klub dok se ne otvori drugi rok. Sto nije u interesu igraca sada, jer bi ostao bez kluba, cak i da je prekrseno pravilo, cenim da ce to da se prikrije.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Poslije blamaze sa Konopljankom i prelaznim rokom, bolje reci blamaze onog debila koji je zaduzen za dovodjenje igraca danas mnogo bitna utakmica (a koja nije), nadam se da ce mo pobjediti i tako izkoristiti kiks pratilaca.

      Ali nikako mi ne ide u glavu da sad nisu pojacali ekipu, kada smo tako blizu cak i prvom mjestu.

      Comment


      • Auu jbt koji su to mafijasi Ruski, ohh boze dragi. Sve to planski smisljeno, sad ce da zataskaju slucaj, kao da nista nije bilo, i ispacce da Konopljanka ustvari nije hteo da predje, tj da se predomislio u poslednjem trenutku, a ne da predsednik nije hteo da potpise. Kakva je to ekipa mutnija od Dunava. Strasno. Pa da naravno da igracu nije u interesu da ne igra nigde do jula. Naravno da nece biti nista, nije u korist igraca. Ovako fino priprete Konopljanki i gotova stvar.

        Danas moramo da udjemo maksimalno ozbiljno u mec, Wba je mnogo zajebana ekipa kad igra kod kuce. Na primer sa Evertonom 1-1, Arenalom 1-1, npr sa Sitijem odigrali 2-3 jedan sasvim dobar egal mec, i sve u svemu jedna mnogo tvrda ekipa, a kad zatreba mogu i da pljuste golovi, Vili su dali 3 komada u gostima. Ne znam za koju ce se formaciju opredeliti Rodzers, ali cenim da ce to biti najverovatnje isti sastav kao i protiv Evertona, stim da ce Alen da pocne mec. Smatram da danasnja utakmica nosi ogroman znacaj, iz vise razloga. Prvo odlepili bi se pratiocima za LS, Utd-u 9 bodova, Totnemu 5, a Evertonu 4. A druga stvar da se poboljsa jos igra u gostima, i da se napravi dobra uvertira pred mec sa Arenalom kuci.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Isti sastav kao i u derbiju, Alen na klupi.

          Obavezno pogledati.

          sigpic

          Comment


          • LFC: Mignolet, Flanagan, Škrtel, Toure, Cissokho, Gerrard, Henderson, Coutinho, Sterling, Suarez, Sturridge.

            Očekivan sastav, mada sam kontao da bi Rodgers Allena mogao gurnuti u početni sastav.

            Edit: Preduhitrio me @Nash.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Isti sastav kao i u derbiju, Alen na klupi.

              Obavezno pogledati.


              Nasa mala reneransa, najezih se sav, koliko jebacki igramo. Fin video skroz.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Isti sastav kao i u derbiju, Alen na klupi.

                Obavezno pogledati.


                Najzalije mi je onog promasaja Coutinha protiv Cityija tacnije odbrane Harta. Kakva akcija.

                Comment


                • Originally posted by SOMI View Post
                  Najzalije mi je onog promasaja Coutinha protiv Cityija tacnije odbrane Harta. Kakva akcija.
                  Samo da nastavimo ovako i vratice se taj promasaj trostruko. Nema za cime da zalimo.
                  sigpic

                  Comment




                  • Evo koliko smo bolji neg prosle sezone. Klub svakim danom sve vise napreduje.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Karl ‏@Karlton81 4m
                      Imagine, we once offered Jordan Henderson for Clint Dempsey. #AbsoluteMadness #LFC
                      ....
                      sigpic

                      Comment


                      • Dnipro sure Liverpool's move for Yevhen Konoplyanka can happen in the summer

                        Comment


                        • Novosti o oporavku Aggera, GJ i Sakhoa.
                          Glen Johnson is making a great recovery, so there might be a point towards the middle or end of next week [when he can return]. Daniel Agger will hopefully be next week at some stage."
                          "Sakho is still out for a little bit, but apart from that we will be the same as what we have been for the weekend."

                          Nesto slika sa treninga.
                          Spoiler





                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Confirmed #LFC team v @Arsenal: Mignolet, Flanagan, Cissokho, Toure, Skrtel, Gerrard, Henderson, Sterling, Coutinho, Suarez, Sturridge
                                Liverpool subs: Jones, Kelly, Ibe, Moses, Aspas, Allen, Alberto via @LFC
                                Ista postava, Allen se vraca u tim, dosta ofanzivno, ocekivao sam Allena zbog guste veze Arsenala.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X