Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt otkud ovako jak sastav, jebote pa jel normalan Rodžers, pa igramo u utorak meč sa evertonom.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Originally posted by Nightbird View Post
      Jbt otkud ovako jak sastav, jebote pa jel normalan Rodžers, pa igramo u utorak meč sa evertonom.
      Upravo zbog toga i jeste izveo ovako jak sastav, pošto znamo kako pauze loše utiču na ovu ekipu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Melwood LFC ‏@Melly_LFC 4m
        Major developments. Salah to #LFC is back on in a big way.
        Gle ovo sad...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Spominje se dovodjenje Gökhan Inler-a i Xherdan Shaqiri-a

          Comment


          • Sad će šlag da me strefi.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Хахаха, е а ови по твитеру пишу како је прошао прегледе у Француској и путује данас за Лондон.

              Све лудо.

              Comment


              • Rodgers on Salah: "The window is not closed yet so we haven't given up on him, no."

                Comment


                • Evo i BBC objavio http://www.bbc.com/sport/0/football/25898102
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Ludnica opsta, evo Mirror objavio za Shaqirija.

                    Takodje, prica se da je za ponedeljak rezervisano neko objavljivanje ogromnog komercijalnog deal-a. Sprema se nesto...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ludnica opsta, evo Mirror objavio za Shaqirija.

                      Takodje, prica se da je za ponedeljak rezervisano neko objavljivanje ogromnog komercijalnog deal-a. Sprema se nesto...
                      Ne veruješ mi za Šaćirija, epa eto ti sad, lepo ti rekoh da sam video jutros. A da mora biti neki BOOM, nadajmo se dobar po nas, ako može DM. Zaista bi se u zemlju ukopao da nikog ne dovedemo, jbt drugi se samo pojačavaju, a mi ništa.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Ma nije to jos nista sigurno, dok ne vidim ozbiljan izvor, za mene je to sve suplja prica. Za Shaqirija pricam.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nemojte se nadati nicemu u ovom prelaznom roku. Dok idioti iz FSG-a vode klub jako tesko cemo nalaziti igrace koje prave razliku. Mi mozemo igraca da dovedemo samo kad nemamo konkurenciju za istog. Mkitarjan i Salah su mogli da budu nasi igraci lagano da nema tog njihovog glupog pravila i mogli su transferi da se zavrse pre nego sto su se drugi ukljucili. Iskljucio sam Vilijana jer da je dosao Henrik onda ga ne bi gledali ali i sa njim je bila ista prica, mi se cifrali danima dok nisu uleteli Totenhem i Celsi. Voleo bih da prodaju klub nekom Rusu, Kinezu ili Arapinu, sramno je ovo sto rade. Brendana mi tu najvise zao, covek ima nevidjenu viziju i zna kakve igrace zeli ali ga jebu 24/7.
                          sigpic

                          Comment


                          • Okrece se prica, navodno Salah ne zeli da ide u Chelsea, vec u LFC, ovi nasi kao salju poslednju ponudu, razgovori sutra. Koliko ja ne verujem u ovo, a opet se nadam.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment




                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...7#.UuRFidI1i01

                                Koliko lupaju, a decko nije cak ni ista pozicija kao Salah.
                                Nisam nikad gledao momka, tako da ne mogu da cenim je li dobar ili ne, ali ove cene od 12-20m, haos.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X