Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocijepala vam se ova nova mreza

    Comment


    • Henderson ne igra lose danas, valjda zato sto je prijateljska.

      Carra sutirao na gol Legend!
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Opet mi zabada. Ko je kriv za gol?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Opet mi zabada. Ko je kriv za gol?
          Sidney Sam okrenuo Coatesa kao majmuna opalio i usla u gol
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Brendan o Rahimu:

            "He's one I've been very impressed with over the pre-season, he no longer just looks to play one vs one."
            Sami Hipija:

            ‎"What i always wish in my Life is Liverpool to become Successful and bring back Glory days"
            sigpic

            Comment


            • Sami je veliki gospodin, vjerovatno najpodcjenjeniji stoper svog vremena, sve najbolje u Leverkuzenu i da ih uvede u LS ako je ikako moguce.

              Raheem mora da ostane u timu, potencijal do neba, fali malo snage ali bice on OK.

              U sustini dobra utakmica, odbrana odigrala promjenjivo, Coates od sjaja do ocaja, Carra fino odigrao, a Enrique nije normalan ne znam kako ga Karager nije isamarao na sred stadiona. Najveci je solidno odigrao vidjelo se da ga boli kita za tekmu, Suarez slabo ali ne brinem se za njega.
              Henderson dobar, par finih pasova iz prve jos samo kada bi nastavio ovako. Andy se mnogo trudio, valjda ce ostati u klubu.

              Da mi je docekati da Adam jednom, ali samo jednom ubaci dobru loptu iz prekida, uglavnom nadam se da leti iz kluba uskoro. Stjuarta ne bih komentarisao, treba nam to prokleto desno krilo samo da ga ne gledam vise.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Vidi se tacno da ima potencijala ali dobro poznati sve koce. Nekako ove sezone da se dodatno zategne odbrana i da se ono sto mora dobija 1:0 i udje u LS pa cemo posle da kupujemo prave igrace, igramo, pravimo sistem i sve sto treba.
                sigpic

                Comment


                • Ko je asistirao Kerolu i Lukasu?
                  Ipak nisam mogao odgledati ni drugo poluvreme.

                  Sad cu da skinem mec.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Lukasu je asistirao Kadlec

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Ko je asistirao Kerolu i Lukasu?
                      Ipak nisam mogao odgledati ni drugo poluvreme.

                      Sad cu da skinem mec.
                      Za Lukasa imas odgovor, Kerolu je Adam asistirao.
                      sigpic

                      Comment


                      • "LFC rejected a 23million offer from Man City for Agger.
                        The Denmark international now likely to remain at Liverpool for the coming season" via The Sunday Times
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Ako neko zeli skinuti utakmicu,neka mi posalje pm...
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Originally posted by Liverpool FC View Post
                            Ako neko zeli skinuti utakmicu,neka mi posalje pm...
                            Okaci link samo ovde.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jel' ima neko normalne highlights-e? Ovo na YT sve u sranje kvalitetu.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Originally posted by C-Bosh View Post
                                Jel' ima neko normalne highlights-e? Ovo na YT sve u sranje kvalitetu.
                                http://www.dailymotion.com/video/xsr...?search_algo=2

                                Vidi ovo kakvo je, ne cini se lose.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X