Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1 pol
    http://hotfile.com/dl/166604633/c3dc...n1ert.rar.html

    2 pol
    http://hotfile.com/dl/166614874/bbd4...n2dot.flv.html


    Uzivaj ;)
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Nama ne treba BOlt vidim ja Jos 10 kg misicne mase i to je to

        Comment


        • Sahin is very close to signing..

          I also hate to say it looks like Agger will leave, the club are expecting City to come back with an improved offer which could include Johnson..

          Also we are stepping up our efforts to sign Walcott..

          Thoughts please..

          Cheers

          Macca
          Ovo je sve dobro osim ovo da Agger ide..

          Comment


          • Ovo pouzdan izvor, ali bas?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Sahin verovatno hoce LS, ne verujem da ce u LFC, ali to je samo moje misljenje. Plus, ne moze Rogers nista tu, jer je Mourinho prepustio igracu da izabere gde ce da ide, ako uopste odluci da ode.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ili ce M'Vila preci u Arsenal pa je zbog toga Sahin blizi Liverpulu?
                Ne postoji nijedno logicno objasnjenje zasto bi Sahin izabrao Liverpul pre Arsenala.

                Gledajuci hajlajtse, Leverkuzen vise pokopao samog sebe nego sto je Liverpul briljirao.Odbrana im je sklona kiksevima, valjda je Sem onim golom obezbedio mesto u startnoj postavi.Bilo mi je i cudno sto nije poceo od pocetka.

                Comment


                • LFC bid £17.25m and #Ramirez will earn £85,000 per week. #LFC officials pushed the deal through so quickly tonight.

                  LFC have had a bid for Ramirez accepted. Medical is scheduled for Monday at 11am.
                  Lično mislim da je ovo šupljak ali eto vidjet ćemo sutra.

                  Comment


                  • I ja sam na ovo naletio

                    Reports tonight that LFC have had an £18m bid for Gaston Ramirez accepted and the Uruguayan is due on Merseyside tomorrow for a medical.
                    Ako je ovo istina onda vrlo vjerovatno vam ide Agger odakle da finansiraju ovo? A siguran sam da ce se city vratiti sa poboljsanom ponudom, vjerovatno sa adamom johnsonom u paketu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Te vijesti za Gastona su bullshit, klasicna twiteraska patka, pa jos i plata 85k funti ma vazi...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Za Ramireza nijedan ozbiljan sajt nije objavio koliko sam video. Objavio je neki lik na tviteru.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          I ja sam na ovo naletio



                          Ako je ovo istina onda vrlo vjerovatno vam ide Agger odakle da finansiraju ovo? A siguran sam da ce se city vratiti sa poboljsanom ponudom, vjerovatno sa adamom johnsonom u paketu
                          Gazde Liverpula se samo penju na listi najbogatijih i ima se para. Samo nece sad da daju kao proslo leto zbog toga sto se desilo nego se ide sporije, tako je i receno. U slucaju da se udje u 4 moze se dosta toga.

                          Za sada je Ager blizi ostanku nego odlasku. Ostaje da se vidi koliko ga Siti zeli i dokle su spremni da idu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Gazde Liverpula se samo penju na listi najbogatijih i ima se para. Samo nece sad da daju kao proslo leto zbog toga sto se desilo nego se ide sporije, tako je i receno. U slucaju da se udje u 4 moze se dosta toga.

                            Za sada je Ager blizi ostanku nego odlasku. Ostaje da se vidi koliko ga Siti zeli i dokle su spremni da idu.
                            Ja bi dao Aggera za 30 m + Adam

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Ja bi dao Aggera za 30 m + Adam
                              Ne bih ga dao ni za sta trenutno jer do kraja avgusta mi ne mozemo naci pravu zamenu. Zbog postavljanja novog sistema odbrana je nenormalno bitna ove sezone i ne treba menjati ono sto u klubu trenutno najbolje funkcionise. Ponuda je svakako prihvatljiva ali nije realno da dodje bilo koji stoper koji moze dostojno da ga zameni. A i ne treba nam Adam Dzonson, Dauning sa boljim sutem.
                              sigpic

                              Comment


                              • JA da sam Rogers ja bi metno ovog sterlinga u prvu odma, frajer ima sansu da razvali EPL samo tako
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X