Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stephen Evans ‏@StephenEvans75 20m

    Another massive blow this coming upto the busiest part of the season. “@Karlton81: Gerrard out for up to a month. #LFC”
    Pff, najebali smo ako je istina.




    Kakav otac.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Karl retko kad gresi, to je to, kiks veliki, u najgore moguce doba, jbem ti srecu...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment




      • Evo za Freshkaru, kida momak, samo se nadam da Rodgers više neće eksperimentisati i da ga neće vaditi iz početnog sastava.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Montoya's agent has informed Barcelona's sporting director Zubizarreta about #LFC's offer acc to Mundo Deportivo
          Ma jurimo njega glat, verovatno ce i doci, samo me zanima koja ce lova biti...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ma jurimo njega glat, verovatno ce i doci, samo me zanima koja ce lova biti...
            Brz si buraz, evo okacih i ja, al obrisah. Bilo bi bas dobro da se uzme za neku zadovoljavajucu svotu.
            EDIT: Najebacemo bez tatice, samo Brendan zna sta ce se zbiti. Sledi paklen period, koji nam je od velikog znacaja. Sta mislis ti da se proba sa Skrtelom i Sakom na stoperskim mestima, a iznad njih zadnji vezni da bude Ture?
            Last edited by Nightbird; 08-12-13, 14:55.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Nista jebi ga, u narednih mesec dana cemo bar moci na kladionici da zaradimo lagano. Ako cemo vec da iskidamo zivce, daj bar da naplatimo. Tajo se onda vraca pred gostovanje Stouku 12. januara otprilike.
              sigpic

              Comment


              • Sreca u nesreci je sto imamo Kutinja koji polako vraca formu, tako da ce moci da hrani Sulju loptama. Eh sad jedino zbog odbrane, tu je Dzerard u poslednje vreme dominirao. Nzm rekoh malopre, al niko ne daje misljenje, mogao bi Ture na zadnjeg veznog.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                  Sreca u nesreci je sto imamo Kutinja koji polako vraca formu, tako da ce moci da hrani Sulju loptama. Eh sad jedino zbog odbrane, tu je Dzerard u poslednje vreme dominirao. Nzm rekoh malopre, al niko ne daje misljenje, mogao bi Ture na zadnjeg veznog.
                  Ture na zadnjeg retko moze, samo ako ima povucenog pleja pored sebe sto je Dzerard. Pored Lukasa ili Alena nikako.

                  Ja sam za Alena i Hendersona, ispred Kutinjo. Mozes/Aspas desno, Sterling levo i Suljo u spicu pa udri. Da sam BR samo bih rekao ovoj dvojici, gospodo placeni ste zajedno 31 milion pa izvolite pokazite od cega ste.

                  Ma dok nije tu najebali smo, ja sam se uplasio da ce biti bar 3 meseca. Ovako cemo videti gde smo kad se vrati i ne bi trebalo da budemo mnogo daleko od 4. mesta tako da nije propala sezona.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ture na zadnjeg retko moze, samo ako ima povucenog pleja pored sebe sto je Dzerard. Pored Lukasa ili Alena nikako.

                    Ja sam za Alena i Hendersona, ispred Kutinjo. Mozes/Aspas desno, Sterling levo i Suljo u spicu pa udri. Da sam BR samo bih rekao ovoj dvojici, gospodo placeni ste zajedno 31 milion pa izvolite pokazite od cega ste.

                    Ma dok nije tu najebali smo, ja sam se uplasio da ce biti bar 3 meseca. Ovako cemo videti gde smo kad se vrati i ne bi trebalo da budemo mnogo daleko od 4. mesta tako da nije propala sezona.
                    Ma Sterling mora da leti iz pre postave, nek igra Mozes. Sa Flanaganom i Sterlingom u startnoj necemo daleko dogurati. Henderson moze na sredinu, on je tu dobar, a ovaj mamlaz drugi nek se vec jednom dokaze, ali u pozitivnom izdanju protic jacega kluba.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                      Ma Sterling mora da leti iz pre postave, nek igra Mozes. Sa Flanaganom i Sterlingom u startnoj necemo dalko dogurati. Henderson moze na sredinu, on je tu dobar, a ovaj mamlaz drugi nek se vec jednom dokaze, ali u pozitivnom izdanju protic jacega kluba.
                      Sterling igra sasvim ok u polju, to sto promasuje je nedostatak samopouzdanja. On je ove 2 tekme bolje nego Mozes maltene sve osim mozda jedne. A nisam rekao da Flanagan treba da bude levo.

                      Nema dubine jbg, sta da radimo. Napravicemo u narednih par prelaznih rokova.
                      sigpic

                      Comment


                      • Opasan je igrac ovaj levi bek Evertona Oviedo,kada bi pokusali njega da dovedemo...
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Hendo mora da udje u rolu Stivija sada, Allen igra generalno ok, ali pojesce ga protiv Spursa. Ma kao da gledam da ce Lucas i Allen igrati u tandemu protiv njih, Hendo ce biti skoro sigurno ispred, a Cou na krilo, sumnjam da ce Brendo ista menjati.
                          Iz izvestaja sa Sky-a, rece da za Sakhoa replacment, on jos na njega gleda kao zamenu na klupi, Agger prva isto ima da bude...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma ubice nas Pacov, singliramo svi 1-1, nema greske.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Sterling igra sasvim ok u polju, to sto promasuje je nedostatak samopouzdanja. On je ove 2 tekme bolje nego Mozes maltene sve osim mozda jedne. A nisam rekao da Flanagan treba da bude levo.

                              Nema dubine jbg, sta da radimo. Napravicemo u narednih par prelaznih rokova.
                              Za Sterlinga se ne bih slozio, mora Mozes u prvu protiv totenhema, zbog snage, jacine na lopti, jeste mozda Sterling trenutno u boljoj formi od Mozesa, al nisam za to da Sterling pocne. Zasto? Pa iz tog razloga sto na mecu sa pevcima necemo imati toliko sansi kao obicno, sta treba da dodje ovaj mamlaz mali i tu da masi zicere.
                              Last edited by Nightbird; 08-12-13, 18:03.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                                Za Sterlinga se ne bih slozio, mora Mozes u prvu protiv totenhema, zbog snage, jacine na lopti, jeste mozda Sterling trenutno u boljoj formi od Mozesa, al nisam za to da Sterling pocne. Zasto? Pa iz tog razloga sto na mecu sa pevcima nicemo imati toliko sansi kao obicno, sta treba da dodje ovaj mamlaz mali i tu da masi zicere.
                                Mozes nam je isto promasio pobedu protiv Hala. Koji god da igra necemo se previse usreciti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X