Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll 3m
    Steven Gerrard has a hamstring problem. BR says no indication about severity of it yet.
    Valjda nije nista ozbiljno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ne znam za vas inace ali meni se cini da je Lukas u mnogo vecem kanalu cak i od Alena i da je bolje da ovaj igra dok ne dodje neko u januaru. Bar probati jer u sustini i nema neke razlike.
      sigpic

      Comment


      • Brate, na twitteru stavljaju Allena za MOTM... Solidan je bio danas, Lucas cim je usao, izgubio loptu, zamalo gol ne primismo u onoj kontri.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Treba probati sa Alenom sada jedno vreme, ovaj uvek moze da udje s klupe a bitno je samo da nisu zajedno na terenu. Ako nema Dzerarda neka igraju Alen i Henderson pozadi, neka pocne i Alberto samo ne da njih dvojica zajedno igraju jer je to najveca moguca smrt za nas.
          sigpic

          Comment


          • Ma forsirace Allena BR, treba njemu i samopouzdanje, uplaseno igra ponekad, samopouzdanje je nekad sve. Sakho isto igra nevidjeno, samo zbog samopouzdanja, on je veru izgubio totalno u PSG.
            Kad dodje u januaru zadnji vezni, bice to dobro. Opet se ne da Coutinhu da odigra u sredini kao AMC...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kad dodje zadnji vezni i dobijemo cvrstinu, Henderson ne mora onda da igra svaku pa moze i Cou na AMC.

              Sako mora da igra svaku a nesto osecam da nece igrati vec sledecu tekmu.
              sigpic

              Comment


              • I ja bi stavio Alena i Henda, nek guraju. Ja se ne slazem sa Freskom, bice tesko protiv Totenhema bez tatice, ali tu i bod da uzmemo bice ok. Bitno je da nam se oporavi do onog paklenog rasporeda, sa Celsijem i Sitijem.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                  I ja bi stavio Alena i Henda, nek guraju. Ja se ne slazem sa Freskom, bice tesko protiv Totenhema bez tatice, ali tu i bod da uzmemo bice ok. Bitno je da nam se oporavi do onog paklenog rasporeda, sa Celsijem i Sitijem.
                  Ovo razmisljanje nas nigde nece odvesti. Bod je ok na Etihadu, Emiratima i SB. Totenhem ocajno igra i mora da se ide na pobedu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ovo razmisljanje nas nigde nece odvesti. Bod je ok na Etihadu, Emiratima i SB. Totenhem ocajno igra i mora da se ide na pobedu.
                    Naravno neka se ide na pobedu, ali htedoh reci buraz da nam je bod sasvim ok ako ne budemo igrali bez tatice.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Bez njega samo u ligi da ostanemo nekako.
                      sigpic

                      Comment


                      • Posto je povreda tetive, ne verujem da ce biti nesto znacajnije odsutan.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Mi imamo 7 od 8 na svom terenu. Poslednji put se to desilo u sezoni 2000/01.
                          sigpic

                          Comment


                          • Allen danas odigrao mozda najbolju partiju jos od onih uvodnih mesec-dva kada je stigao u klub. Iznenadjen sam njegovom igrom, kao da mu je iz nekog nepoznatog razloga preko noci skocilo samopouzdanje.

                            Sakho iz utakice u utakmicu potvrdjuje da smo dobili odlicnog stopera na duze staze. Danas je odigrao bez greske. Mora biti u prvoj postavi, u daleko boljoj formi trenutno od Aggera i Tourea.

                            Svi ostali manje vise dobri i na ocekivanom nivou. Sterling kriminalan u zavrsnicama, da je bio malo prisebniji u pojedinim situacijama bilo bi ovo mnogo ubedljivije.

                            Nadam se da sa kapitenom nije nista ozbiljno i da ce biti spreman za Totenhem sledeceg vikenda.

                            Sve u svemu vikend kakav samo pozeleti mozemo!

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Brate, na twitteru stavljaju Allena za MOTM... Solidan je bio danas, Lucas cim je usao, izgubio loptu, zamalo gol ne primismo u onoj kontri.
                              Teško MOTM, danas bi tu titulu mogao ponijeti Sakho koji je odigrao odlično, mislim da je današnjom partijom zabetonirao mjesto u početnom sastavu. Allen istini za volju nije bio kriminalan kao u prethodnih par utakmica, ali opet to je zbog slabijeg veznog reda protivnika, vidjećemo ga baš u narednom kolu da li će moći zatvoriti Spurse. Lucas i on su tu u 5-10 deka, ali je činjenica da nijedan nema konstantnost.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X