Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • najvaznije je da se zadrzi suarez sto vise.

    Comment


    • Mitroglou bi bas bio sjajna opcija za klupe,, mada jaci je on i za vise od klupe, mislim da bi on mogao i u prve, kada Dannija ne ide, u svakom slucaju vise opcija ce imati Brendan, ali mene vise zanima zadnji vezni i M'Vila, to nam skripi debelo. Tesko da ce i on i Reges, gotovo nemoguce, a cuo sam da Inter merka Regesa, takodje sam cuo da ga i Martinez merka, realnija je ova budala.

      Montoya, pricao sam sa Akanom, on misli da je precenjen, ja nesto i ne mislim da je sad neki vrhunski, ali cenim da je upgrade, plus je poslednja godina ugovora, jbg dobra prilika, i jeftinija varijanta.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Montoja svakako dosta bolji igrac od Flanagana, ok za backup. Posle cemo ganjati jace bekove.

        Moley ‏@MoleyBTK 9h
        @derreilly no but summer move for Inigo Martinez is possible
        Ajde molim vas!
        sigpic

        Comment


        • Fresko ja sam mislio da se previse hvali on u kontekstu nekog vrhunskog igraca,ali sigurno da nije los da zakrpi rupe u Liverpoolu...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Fresko ja sam mislio da se previse hvali on u kontekstu nekog vrhunskog igraca,ali sigurno da nije los da zakrpi rupe u Liverpoolu...
            Pa jbg, zajebi to, ja sam mislio da li je dobar kao nekakav upgrade, vidis kakve su bede od bekova u LFC, Toro je povredjen, sem Glenna, nema tu niko krsten.

            Inigo je sjajna opcija za leto, u januaru nam ne treba, kapiram on i Sakho buduci tandem, verovatno ce i Agger, a mozda i Skrtel na leto ici.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ager moze da igra levog beka i to sasvim dobro, kao i Ture desnog po potrebi. To moze da se pokrije nekako. Vise sam za dva vezna nego za jednog veznog i beka.

              Aspas bi mogao na pozajmicu u januaru.

              Ilori i Ajbi sigurno idu na pozajmicu.
              sigpic

              Comment


              • Trebaju bekovi Nash, stoperi da igraju bekove, to nece mnogo pomoci videli smo Tourea na beku, to je bas slabo, odmah se vidi koliko smo slabiji u napadu, Agger je bas propao, juce jedna sansa za Norwich preko Bassonga, on sjebao, pao u vazdusnom duelu, ja nmg da verujem da je on toliko los u prekidima i takvim situacijama, kao da ima nekakvu fobiju. Mora bek sada, Montoya je odlican, za nekih 5m.

                Aspas mozda ode u Valenciu, pominjao sam ti mogucnost Banege, jos pre se povezuje sa nama, pa tu moze pasti neki deal plus doplata, e onda bi to bilo sjajno, valjda, posto nisam gledao Banegu ove sezone, dobili bi njega i verovatno M'Vilu, ali to je sve samo opcija za sada.
                Regesa sam gledao par puta, u poslednje vreme, mogu ti reci da nije onaj stari, losa forma I guess.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Trebaju bekovi ali Glendzo je tu, kad ne igra nek uskoci Ture. Sisoko nije ni na klupi iz nekog razloga a uopste covek ne igra tako lose. Korektan backup, bar za male ekipe. Ager bi bio bolji na beku sad nego na stoperu, ubedjen sam. Sako je lakse povredjen ali mora uskoro u prvu. Ja sam za to da igraju on i Ture stopere. Sisoko/Ager da pokriju levo, desno umesto Glendze Ture/Keli i snadjes se nekako. Mnogo veci kriminal u vezi. Alen, Lukas, Alberto...

                  Izgleda i Sterling ide na pozajmicu, pa mi necemo 18 igraca imati u rosteru do kraja sezone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma docice jedan veznjak i to ce vec biti dobro. Ali mora i bek, ja ne znam sta ti vidis kod Alya, covek kanal, u odbrani ga nema, a u napadu se spetlja, nije ni cudo sto ga nema ni na klupi i sto je Flanagan u prvoj. Mnogo su to lose opcije, slabe da tako kazem na bekovskim pozicijama, Montoya je odlican, moze i levo i desno, bio bi vrlo dobar upgrade, ko zna, mozda i nesto vise.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nista specijalno ne vidim kod Alija ali za male tekme nije toliko los, za ove jace jbg. Ja jesam za bekove, da se razumemo. Problem je taj sto smo mi finansijski limitirani i ako mogu da biram, biram vezne i napadace. Pa kad dovedes vezne koji ce doneti cvrstinu i pomoci odbrani, toj cetvorici ce biti lakse da igraju. Evo Staridz je povredjen i sad zamisli Suarez samo jedan mec da propusti. Ko ce igrati u spicu? Da necemo od Dzerarda i laznu devetku da pravimo? Zamisli isto da Dzerard ne igra par meceva, svako bi nas unistio osrednjim presingom. Spic mora, vezni mora, bek ako dodje dobro je.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma dobro, kapiram ja tebe, ali mora da se resava to u januaru, sve, vezni, napadac, bekovi, tim redosledom po vaznosti. Bek dolazi sigurno, kao i veznjak, videcemo koliko ce Oly da trazi za Konstantinosa, on je trenutno povredjen.
                        Suarez ce igrati svaki mec, on je fizicki besprekoran, povredi se jednom u dve godine i to lakse, odsustvovace samo ako ugrize nekoga...

                        http://www.theguardian.com/football/...e-norwich-city

                        "I think we can achieve what we set out to do," the Uruguayan, who became the first Premier League player to score three hat-tricks against the same side, told Marca when asked about Liverpool's Champions League chances. "My aim is just to help make the team better. My job is just to score the goals that mean we keep winning games and get as high in the table as possible.

                        "I am happy to be in the Premier League, the best league there is. I am happy here and I will stay. I don't know about challenging for the title, but we want to be as high up in the table as possible and do as well as we can. I think we can achieve our target."
                        I think I heard that one before...
                        Last edited by Freshman; 05-12-13, 12:10.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ma gazde jebu Brendana, vidis koliko igraca smo gledali i to kakvih ali zbog Kenija i Komolija oni preispituju i koce svaki transfer. Osim Staridza, svaki transfer nam se otegao maksimalno. On bi 4-5 igraca vec sad da uzme ali nece biti para. Jedino da stvarno Ager ode gde bismo dosta zaradili.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa ja cenim da ova trojica koja naveo Moley, ne bi bila iznad 25m, mislim da to moze da se izdvoji, uz neki odlasak poput Aspasa, moze da se izmulja jos neki deal. Ako su se davale onolike pare za Williana, mora se imati i sad. Bez tih pojacanja, samo uz cudo mozemo do top4, kako stvari stoje, Martinez ce da bude veliki rival za to mesto, ali naravno ne otpisujem ni Utd, a ni Spurse. Top3 ce verovatno biti ovaj trenutni, samo je pitanje ko ce gde.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Mozemo mi i bez tih pojacanja do TOP4 jer niko od tih ekipa nije kuci siguran kao mi a gostovanja su nam mnogo laksa u 2. delu sezone samo sto cenim da bi lagano usli u TOP4 sa ta 3 igraca od kojih je jedan Mvila koji bi automatski pravio razliku i bio u TOP3 zadnja vezna lige.
                              sigpic

                              Comment


                              • M'Vila je budala velika, ali odrzava kakav takav nivo igre u Rubinu, igra dobro, ali tamo kriminal tim, ovi samo sto ne pocnu za opstanak se boriti.
                                Moze do top4 bez pojacanja samo uz cudo, necu da preudiciram, ali zamisli padnu porazi sad u ovom tesko rasporedu od ovih ekipa. Od Citya bar 90% poraz ocekujem, sa ovima ce biti jbeno. Pad na tabeli bi bio ogroman, onda bi se slika malo promenila, preslabi smo u veznom i napred, nidje visak klase, samo Stivi u veznom i Kanibal napred, Danny samo kad je raspolozen je dobar, a ume da se vuce i on. Cudo samo do top4 bez pojacanja, ali zato sam uveren da ce ta pojacanja i doci, samo ko, videcemo, ocekujem i neki hit tipa Assaidi i tako neko...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X