Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Billy Liddell ‏@Liddellpool 1h
    Who could it be?? Big name on the cards coming to #LFC this January
    El Sharaawy, Matuidi, Fernando, Koke, otprilike imena koja su se najcesce povezivala sa LFC. Koke se odmah otpisuje, a cini mi se i Shaarawy. I Matuidija bih otpisao, ali neka ga za svaki slucaj, mada su sanse mizerne skoro nikakve da zavrsi kod nas, dok je Fernando onako najrealniji, mada on generalno nije "big name". I Moley je ovo najavio pre par dana, ko zna sta nam BR i kompanija spremaju.

    Mozda, ali mozda ne treba otpisati Suarezov odlazak u januaru, Real bi mogao kesirati novac, a sto se Arsenala tice tu je stvar jasna, tu nece zavrsiti pa makar opet prolazili kroz onu mucnu sagu. Mada sam ja uveren da ostaje do leta, pa bi tada mogli uzeti nekih 60m... Naravno ako bude zeleo da ide, i ako LFC zavrsi tamo gde mi je cilj ove sezone.
    Last edited by Freshman; 28-10-13, 16:45.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • spominje se pogba

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        El Sharaawy, Matuidi, Fernando, Koke, otprilike imena koja su se najcesce povezivala sa LFC. Koke se odmah otpisuje, a cini mi se i Shaarawy. I Matuidija bih otpisao, ali neka ga za svaki slucaj, mada su sanse mizerne skoro nikakve da zavrsi kod nas, dok je Fernando onako najrealniji, mada on generalno nije "big name". I Moley je ovo najavio pre par dana, ko zna sta nam BR i kompanija spremaju.

        Mozda, ali mozda ne treba otpisati Suarezov odlazak u januaru, Real bi mogao kesirati novac, a sto se Arsenala tice tu je stvar jasna, tu nece zavrsiti pa makar opet prolazili kroz onu mucnu sagu. Mada sam ja uveren da ostaje do leta, pa bi tada mogli uzeti nekih 60m... Naravno ako bude zeleo da ide, i ako LFC zavrsi tamo gde mi je cilj ove sezone.
        Never say never
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by nikola_bg View Post
          spominje se pogba
          Nema od toga nista, isto vazi i za to tvoje Aki...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Pogba u Engleskoj samo kod Wengera moze doci i to je to, al on ce vjerovatno u Real..

            A sto se Sukia tice, nema teorije, al neka, nikad ne reci nikad
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Još je rano da bi se stvorila neka slika realnih i mogućih pojačanja. Mislim da bi se sredinom decembra moglo intezivnije krenuti u potragu za pojačanjima. Čisto sumnjam da će se ići po napadača, vjerovatno će se težiti tome da se dodatno pojača vezni red. Budžet bi trebao biti nekih 30-ak miliona, a vjerujem da će dosta toga zavisiti i od situacije na tabeli. Kako god, još se ne nameću izgledne i potencijalne mete, kada Rodgers iznese u javnost svoje želje biće dosta jasnije, do tada samo slijepo nagađanje kao i uvijek.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Ma videli smo kako je ciljao Rodgers proslo leto, ono bas niko nije mogao da pogodi, tako zelim i sada da nas iznenadi, pozitivno...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Zavisi sta ko smatra za veliko ime od tih insajdera. Iskreno mislim da nikakva bomba u januaru ne moze da bude ali ako je to tacno onda kapiram da je to Grizman jer Sosijedad nece proci grupu a receno je da smo slali skaute da gledaju Sosijedad. Sve ostalo nerealno za januar totalno, Reges i da pevamo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pusti ti to, ja kad sam cuo na leto da se povezujemo sa Henrikhom, napljuvao sam taj isti izvor, kada su kasnije i ostali potvrdili, jednostavno ne znas sta te ceka.
                    Griezmann bi mogao da se uzme i to bi bio posao, taman krilo koje nam treba, samo ko zna koliko Baskijci traze za njega.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pusti ti to, ja kad sam cuo na leto da se povezujemo sa Henrikhom, napljuvao sam taj isti izvor, kada su kasnije i ostali potvrdili, jednostavno ne znas sta te ceka.
                      Griezmann bi mogao da se uzme i to bi bio posao, taman krilo koje nam treba, samo ko zna koliko Baskijci traze za njega.
                      Jesi video Moley-a danas? Tipuje covek da ako neko bude da ce to biti Mata. Dodao jos Pastorea i Matica, mozda je i on prso.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mata ce biti najveci steal ako Mou pusti da ode. A kako se odvija situacija u Chelsea-ijy nije to nemoguce. Treba ga platit koliko traze, pa i preplatit.

                        Comment


                        • Naravno ali nerealno je da dodje u tim koji ne igra LS. Mata na leto, to mi je ok ali oni sad u januaru najavljuju nesto. Ja ne vidim osim Grizmana nijedno zvucno ime realno za januar a on se jedva pominjao pre mesec-dva i to je to.

                          Za Matu i 50 dati ako treba.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nikako nije prs'o, svi su vrlo realni, Mata vise nego ikad, a Pastore pogotovo, samo sto je on kanal, pa ne bih bas da ga dovedemo. Zamisli dovede se Mata, 4-2-2-2 da pikamo, sa Matom i Coutinhom iza ove dvojice ludaka.

                            Monkey Sponge ‏@monkey_sponge 45m
                            Liverpool showing an interest in Martín Montoya
                            Po meni, sasvim ok izbor za desnog beka, ovog momka izuzetno cenim iz te akademije Barce. Inace Agger je za Telegraf naglasio da bi mozda mogao da ode, ako bude i dalje bio na klupi, to je rak rana kad imas 3 stopera u formi...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Nije mi Mata za januar, ako ostanemo u vrhu do tada pazi da ce nam ga Murinjo dati.

                              Pastore nam ne treba sekunda.

                              Ma daj za pocetak Regesa, lako cemo Matu i slicne kad se udje u LS. Samo daj iole konstantnog zadnjeg veznog. Lukas sad extra odigrao i sledecu takvu ce u 17. kolu protiv Kardifa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pazi, ako Mata nastavi sa neigranjem, onda vrlo lako on moze otici, ne mora kod nas, vec i abroad ako treba, ali njegov odlazak nije nimalo nerealan, koliko se to cinilo i pokazalo na pocetku sezone, izgleda da one lude glasine da ga Mou bas i ne mirise jesu istinite. Mou je rekao da nece dati ni Mosesa, pa momak dosao...

                                Interesujemo se za Rabiota, sta bi ti zeleo vise, Fernanda ili Rabiota ??? Ja bi uzeo Francuza odmah, da mi Hendo i Lucas otaljavaju sezonu, plus ovaj mali da se gurne u vatru i izdrzali bi za top4, ovako uzmemo Fernanda i dobijemo instant kvalitet, ali propustimo sansu veka da pokupimo Rabiota.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X