Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal bolji danas, nadigrali su nas u svim segmentima, a vezni red je bio ključan i tu su ubjedljivo slavili. Lucas, Henderson i Gerrard danas ispod nivoa, kako su oni nadigrali vezni red WBA tako je vezni red Arsenala danas nadigrao njih. Identična situacija. Ja se više i ne nadam da bi Lucas mogao da se izvuče iz kanala, jednostavno u dosadašnjem dijelu sezonu je odigrao jednu utakmicu kako treba, ostatak smo igrali sa igračem manje. Ni Hendo nije mnogo bolji, mada on zna malo češće da bude na nivou. Odavno je jasno, a danas je to samo potvrđeno, u januaru se mora dovesti veznjak.

    Ako Johnsonova povreda bude ozbiljnija, mislim da bi najbolja opcija bila povratak na 4-4-3 sa Toureom na beku. Cissokho neka igra nešto povučenije, da ne bi ostavljao mnogo prostora protivnicima. Možda i Ilori može da uleti na tu poziciju, cijenim da ne bi mogao biti gori od Cissokha.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Zasluzena pobeda Arsenala.

      Samo me zanima, do kada ce navijaci tima za koji ja navijam, dizati Lukasa u nebesa? Koliko vremena treba da prodje da i oni progledaju? Beskorisni govnar, koji jednostavno ne moze da odigra dobro. Bio je, jeste i bice najslabija karika u timu.

      Danas mnogo toga nije funkcionisalo, tako da nije jedini krivac za poraz, ali mucno je gledati tog retarda svaku utakmicu u prvom timu, bas mucno.

      Comment


      • Gdje se to on diže u nebesa? Od početka sezone koliko sam ja upratio svi komentari vezani za njega su bili uglavnom u negativnom kontekstu, te je uglavnom bio žestoko kritikovan. Tako isto i ovdje na forumu nije bilo ništa drugačije. Ja lično sam od početka sezone, pa sve do današnje utakmice upućivao kritike (zaslužene) na njegov račun i nadao se da se može trgnuti na vrijeme, al' kako stvari stoje on samo tone dublje. Prethodnu tekmu je odigrao dobro, bio jedan od najboljih na terenu i naravno da je bilo pohvala, ali općenito gledano nakon njegovog povratka ne znam da ga je iko dizao u nebesa. Jednostavno, svima je jasno kako je u teškom kanalu i koliko je propao nakon povrede.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Nesto razmisljam i mi vec sada moramo ozbiljno da razmisljamo o novom desnom beku. Glenno se cesto povredjuje i tu mora da se dovede igrac na duze staze. Niko mi od jacih ne pada napamet, evo npr najvise Danilo, ali on je verovatno preskup, ali onda sam se setio Toulousa i Auriera, momak je zverina, evo danas dao gol, nego Toulouse u raspadu, pa izgubio taj mec. Osecam da bi ga za sicu uzeli, i nadam se da ce BR obratiti paznju...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • nisam gledo, i bolje sto nisam gledo. Cilj LS. Realan i ostvariv !!!!!

            Comment


            • Shortly before the Barclays Premier League clash kicked off at the Emirates Stadium, the 29-year-old was admitted to hospital after suffering severe pain on the right side of his face and jaw.

              Initial scans showed signs of a localised infection - however, the England international was subsequently discharged and returned home on Saturday evening.

              The club's medical staff now expect the Reds' No.2 to recover in time to be in contention for Liverpool's next match, at home to Fulham in the Premier League next weekend.
              Pa gde nadje pred Arsenal... Sreca pa nije nista ozbiljno...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Dobro je pa nije ništa ozbiljno, ko bi se mrcvario narednih par tekmi na beku sa Toureom ili Flanaganom da je u pitanju nešto ozbiljno. I dalje ostajemo treći, ali u velikoj gužvi oko nas, zbog toga je neophodna pobjeda protiv Fulhama.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • 3 poena je razlike od 3-8 pozicije...Protiv Fulhama ocekujem da se vratimo pobedom, ne verujem da nam mogu parirati u ovom trenutku, a nadam se da ovaj poraz nece uticati na ekipu...Samo napred, YNWA

                  Comment


                  • Ova 3-5-2 formacija mi se uopste ne svidja.Funkcionisalo je jedno vreme,ali treba da se vratimo sa 4-3-3 kada smo i najlepse igrali...

                    Comment





                    • na goodisonu remi, ostalo sve pobede... to je ono sto zelim

                      Comment


                      • Biće teško izvući 13 bodova iz ovih mečeva, ali nekako se stiče dojam da smo napokon prevazišli sindrom zvani "male ekipe".
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Imamo vrlo dobar raspored.Kada bi uzeli svih 15 bodova,mogli bi da se borimo za titulu,ali dosta su i 13,ipak je LS prioritet.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Fulham mora da se razbije, ljudi nemaju odbranu uopste, to mora da bude bas rutinska pobeda. A protiv Evertona je uvek tesko, pogotovo ovog Martinezovog, dosta je i bod, ali ako se pobedi, to ce biti zaista sjajno pred pauzu. I sledeca tri meca mora da se dobiju ako zelimo u top4, jer ce se sigurno kiksati u decembru i onom paklenom rasporedu, zato se ove "male" tekme moraju dobijati.

                            Ma kakva titula, nismo ni kvalitetni ni zreli za to, jedino da svi iz vrha ozbiljno posrnu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Sampionski mentalitet se pokazuje kad se u nizu pobedjuju male ekipe. U derbijima obicno sve ekipe grizu da pobede.

                              Comment


                              • Ja takodje ocekujem da rasturimo Fulham, jos ce Coutinho biti fit a i Johnson isto. Tako da ocekujem raj za moje oci.

                                Comment

                                Working...
                                X