Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pu jebo ga kaunti da ga jebo kaunti

    Comment


    • Ne znam sto toliko sada omalovazavate Skrtela, lik je jedne polusezone bio nas najbolji igrac, nije on kanta sad da se plasimo ako on igra, jeste problem ako nije spreman i sto nije dugo igrao, ali on je vrlo dobar stoper.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by chofy88 View Post
        Ne znam sto toliko sada omalovazavate Skrtela, lik je jedne polusezone bio nas najbolji igrac, nije on kanta sad da se plasimo ako on igra, jeste problem ako nije spreman i sto nije dugo igrao, ali on je vrlo dobar stoper.
        Slazem se u potpunosti. Samo je problem sto je Toure pokrivao i Aggera u predhodnim utakmicama, Agger nije bas u nekoj formi. Nadam se da je Skrtel svestan da nece imati neku minutazu kad se oparavi pa ce se onda pokazti protiv Utd.

        Comment


        • BR: Martin Skrtel WILL be fit for weekend. #LFC
          I mene smara to konstantno omalovazavanje Skrtela. Jeste imao je ocajnu proslu sezonu, ali je isto tako bio i nas najbolji igrac u sezoni kad nas Dalglish vodio. Daleko od toga da je on neki levi stoper, kod njega je trenutno najveci problem samopouzdanje, skroz ga je izgubio prosle sezone. Opet i pored svega mislim da moze odigrati dobru utakmicu za vikend. Mozda cak i zabije golcinu posle nekog prekida u inat svim hejterima ovde!

          Ne vidim uopste toliko razloga za paniku.

          Comment




          • Kapa dole majstoru
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • jel to henderson ?

              Comment


              • Jeste.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Kad dobijemo 2 tekme 1:0 vezano i najbolji smo na svetu, sad smo odjednom najgori. Dajte malo umerenosti.

                  Pozitivno sinoc je sto je Sterling pokazao da je klasa za nizeligase i da je spreman za ozbiljniju rolu u PL, sto je Hendo dao ovakav gol pred Junajted da se malo trgne i sto smo ipak dobili na kraju kad smo ostali sa desetoricom i sa 2 rutinska gola ipak pokazali klasu. Tako rade ozbiljne ekipe a nije da se ovo ne desava drugima u kupovima. Jebi ga. BR jos neiskusan. Ranije bismo mi primili i treci u produzecima ili ispali na penale, sad ne. Oscilacija mnogo ali nekako se dobija i to je najvaznije. Sve ostalo je negativno.

                  Sto se Junajteda tice, taj mec nam osim prestiza ne donosi nista. Ljudi ce biti bar 15 bodova ispred nas. Mnogo bitnije je dobiti Svonsi posle toga, Sautempton...

                  Nema Turea, ok tako je kako je. To je jedna tekma i derbi gde nikad ne znas. Svakako cu navesti derbije pojedinacno poslednjih godina kad se isti priblizi da vidite zasto ne treba sekunde da strahujemo. Meni se crta 1:1 u nedelju. Skrtel i Vizdom mrze Junajted iz dna duse, koji god bude igrao moze da eksplodira vrlo lako a nije da jednu tekmu ne mogu da odigraju ljudski. Ako i pobedimo, ne znaci nam nista ako posle na Libertiju prospemo bodove. Rodzers kad bude imao ekipu koja moze da parira najjacima razbijace Mojesa i ne sumnjajte u to sekunda. Fergija nema, njegovog pritiska na sudije nema, tako da keep calm and give it to Gerrard.
                  sigpic

                  Comment


                  • Je li istina za Turea pauza 3 mjeseca, otisla prepona?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Je li istina za Turea pauza 3 mjeseca, otisla prepona?
                      Ja sad listam nase sa tvitera, za sad nasao ovo.

                      Srijandeep Das ‏@LFC_360 1h
                      Toure would be out of action for about a month with a tear on his groin.
                      Karl ‏@Karlton81 3h
                      It's looking like Kolo Toure has a tear on his groin and he could be out for up to a month. #LFC
                      sigpic

                      Comment


                      • There will be new arrivals before Monday night I reckon two. via @JamesPearceEcho
                        Sakho i Moses. Jednostavno sad se mora ici po stopera...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Tobi se nudi a oni idu po ovog sto se raspada vec godinu dana.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kao i svi drugi, moze i Sakho pod BR-om da napreduje, uveren sam... Cuo sam price, da Toby ranije nije zadovoljio nase skaute...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Kao i svi drugi, moze i Sakho pod BR-om da napreduje, uveren sam... Cuo sam price, da Toby ranije nije zadovoljio nase skaute...
                              BR sa ofanzivcima strasno radi, tu nema spora ali s defanzivcima slabo sa svima osim Hozea. Dzonson, Ager i Skrtel bili duplo bolji pre BR-a. Stiv Klark cale.

                              Ne znam kako misli da igraju Ager i Sako kad obojica igraju levom nogom i nikad nisu igrali desnog stopera, bar ja nisam video + obojica u ocajnoj formi. Koji god da bude igrao, cenim da ce se pogubiti.

                              Tobi nije zadovoljio a Sako zadovoljava sto je tamo 4. ili 5. stoper. Jebem ti skauting onda, svima dati otkaz.
                              sigpic

                              Comment


                              • Iskreno,protiv Utda samo sto se trazi je 'srce na teren',sto smo i navikli u ovakvim derbijima.Sledece utakmice ce biti veoma zeznute.Tu ce se po meni videti koliko smo i za sta smo sposobni ove sezone...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X