Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekamo da se vrati u Englesku pa da izda to saopstenje. U Arse nal svakako nece.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ja ne znam cemu se vi jos nadate ?

      Comment


      • "Kolo Toure says Suarez's comments today abt staying at #LFC are "great" & the players are very happy. Hear from him at 2pm" [@CityTalk1059]


        Inace sve je zapoceo ovaj tweet...

        En ‏@EnEnginTheTurk 1h
        Luis Suarez has told reporters after the game that he did not say he wanted to stay. Saga continues.
        Pa je jos neko dodao Sky ispred, i eto. Sky inace nista nije preneo, tako da ce najverovatnije to biti gomila gluposti...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Alo Gooner setnja Nemoj sad i ti sa tim izvorima i sajtovima A sto se tice Wiliana nek ovi daju 37 milki kad su za Kerola mogli dat 30 mogu i za ovog maestra toliko.
          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
          sigpic

          Comment


          • Мотивација мало дечакаре


            коректан видео, цени ово Брајкула.

            Comment


            • http://metro.co.uk/2013/08/14/liverp...-deal-3923617/
              Ajde valjda cemo ga na kraju uzeti.

              Comment


              • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...re-remain.html

                Isto objavio i BBC, doticni je lud.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Istina je to sto je rekao novinaru iz Urugvaja, dalje je patka. Ne znam sta misli ali nije nista od ovoga izjavio niti je iko od pouzdanijih ljudi pri klubu potvrdio. Relax.
                  sigpic

                  Comment


                  • Didi Hamann:

                    "3 su dana do početka utakmice u Premier ligi, mislim da je vrijeme da razgovaramo o igračima koji će dati sve od sebe kako bi završili u top 4, a ne o nekome tko će propustiti prvih 6 utakmica, a možda ni nakon toga neće biti tamo. Ako nam se Willian pridruži, mislim da je kraj u top 4 realističan."
                    strasno pametan covek i svaka mu je zlatna

                    Comment


                    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                      strasno pametan covek i svaka mu je zlatna
                      Haha nek ide vise da dobijemo pare pa da se dovodi Wilian i jos neki dobar spic pod uslovom da Skrtel ostane i to je to
                      Last edited by Djone7 Vale 46; 14-08-13, 22:33.
                      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Moze li mi neko reci sta se desava oko Suareza, danas citam da je dao izjavu da ostaje zbog navijaca, veceras citam da pose utakmice sa Japanom daje izjavu da on nije rekao da ostaje, o cemu se tu radi, sta promenio je promenjen stav ???
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Sutra ce kako Barret navodi, ovaj imati razgovor sa BR-om, iako mislim da se situacija nece menjati bitnije, rezerve, ili da pokazes da si profesionalac...

                          Moley ‏@MoleyBTK 8m
                          But more importantly I have been reliably told that FSG will have no issue over paying for a player this summer #Willian #LFC
                          Nema frke sa novcem, Willian ce se i preplatiti ako treba...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • pise guardian da saljemo tih 35m sto traze...ajde Boze pomozi....

                            Comment


                            • Arsenal set to make £49million bid for Luis Suarez to finally sign Liverpool striker

                              http://metro.co.uk/2013/08/14/arsena...riker-3924273/
                              Sigurno zadnja ponuda. Ove pare, ako ne prihvatite ja ne znam stvarno, sta je sebi utripovo Rodgers onda, kakvim se on drogama lupo pa mu ostali tripovi...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Sigurno zadnja ponuda. Ove pare, ako ne prihvatite ja ne znam stvarno, sta je sebi utripovo Rodgers onda, kakvim se on drogama lupo pa mu ostali tripovi...
                                sad vam treba traziti i još nekoliko igrača
                                sigpic
                                "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                                Comment

                                Working...
                                X