Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Mozes-Staridz-...
    Celzijeva filijala.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      Celzijeva filijala.
      Haha jos da dodje Mata Mi im razigravamo igrace
      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        Celzijeva filijala.
        Mozes-Staridz-Mata a moze i Luiz kad ga Mou vec ne gotivi. Pokriva i stopera i zadnjeg veznog, nama treba i jedno i drugo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          Celzijeva filijala.
          Pa ne znam ko je kome filijala posle Torresa, Benayuna, Meirelesa...

          Ostavio bih ga Akane, kakva god da je budala, trebaju nam klasni igraci, nece uvek igra tima ici kako je planirano, pa mora neko da resava...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • ali, benayoun.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Dominic Campbell ‏@dom_campbell 23m
              Liverpool are rumoured to be considering a move for Roberto Firmino.
              Suska se suska, oko 15m cena. Momka nisam gledao nijednom ozbiljno sem na highlights-ima, Wada mi naprica svakakve price, da je to genije...

              Inace Rossiter sutra mozda klupa...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Da, videh za Rositera, rece Moley.

                Nisam za Firmina, onda bi Kutinjo bio zakucan za levu stranu. Mozes i ako moze jos koji polivalentni ofanzivac, ako ne hvala dovidjenja.
                sigpic

                Comment


                • Nisam ni ja nesto za njega, ne znam sto takav feeling imam. Ne deluje mi da je igrac kakav nam treba. Treba nama tu proverena klasa, ali takvih je malo. Willian bio poslednja nada, ima da kukam za njim dok sam ziv...
                  Last edited by Freshman; 27-08-13, 00:11.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Rekao sam dobar.

                    Doduse, takav igrac od Carlos-a Eduarda nije bio u Hoffenheim-u, po tome mislim na "genije". Firmino moze lagano da igra sve, tako da nemas brige Neskaro. Levo, desno, spica ili poluspica, njemu svejedno. U Hoffenheim-u on i Volland dosta menjaju mesta. Inace i Volland jako zanimljiv igrac, uzmete i njega u paketu, pa Hoffenheim ispadne iz lige.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Rekao sam dobar.

                      Doduse, takav igrac od Carlos-a Eduarda nije bio u Hoffenheim-u, po tome mislim na "genije". Firmino moze lagano da igra sve, tako da nemas brige Neskaro. Levo, desno, spica ili poluspica, njemu svejedno. U Hoffenheim-u on i Volland dosta menjaju mesta. Inace i Volland jako zanimljiv igrac, uzmete i njega u paketu, pa Hoffenheim ispadne iz lige.
                      10-ka u principu i nedovoljno ga ima u zavrsnici napada kao i Kutinja. Obojica znaju da gurnu pas i ostanu u mestu. Moraju biti 3 igraca koji su bruka bez lopte i gde svaki moze da uvali bar 10-15 a Kutinjo ce da ih nalazi. 2 tako slicna igraca nam ne trebaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meh, ne bih rekao da su bas toliko slicni. Firmino bas voli loptu, odlican tehnicar pa voli da glumi Ronaldinha, nije on pass first igrac kao Coutinho.

                        On je bas za krilo ili eto laznu devetku, sto je igrao za vikend. Dobar igrac, pod pravim trenerom moze biti zver. Barem moje misljenje, posto sam ga gledao par puta, pa mi se svideo.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Meh, ne bih rekao da su bas toliko slicni. Firmino bas voli loptu, odlican tehnicar pa voli da glumi Ronaldinha, nije on pass first igrac kao Coutinho.

                          On je bas za krilo ili eto laznu devetku, sto je igrao za vikend. Dobar igrac, pod pravim trenerom moze biti zver. Barem moje misljenje, posto sam ga gledao par puta, pa mi se svideo.
                          Dosta slicni ono sto sam ja video, s tim sto je ovaj mozda vise davi.

                          Jednostavno nam ne treba takav igrac. Treba nam izuzetno brz igrac, koji igra jednostavno, koji je cale bez lopte, pouzdan realizator i koji daje sve za tim. Aspas je taj tip ali treba jos bolji.
                          sigpic

                          Comment


                          • To sam i ja primetio, davi loptu dosta, pravi petljaner...

                            Mota mi se po glavi Cuadrado sad...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Mota mi se po glavi Cuadrado sad...
                              Bolji Muriel.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by chofy88 View Post
                                Bolji Muriel.
                                Nije.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X