Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitno je da on dolazi, kako ce doci, zasto, za koliko, nije bitno. Dobicemo sirinu i mozda igraca za prvih 11, ustvari, ne mozda vec sigurno ako se ne dovodi i ne potrosi lova za jaceg igraca...

    Sto se tice Tobya, videcemo, cudno je da niko ne ide po njega, s obzirom da kosta malo, a odlican je stoper, bar za one tamo standarde. Bolja investicija daleko je on za 6-7m nego Sakho za 12-13m...
    Last edited by Freshman; 26-08-13, 18:24.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Celsi u bilo kom slucaju sledece leto nece traziti vise od 15 miliona za Mozesa i ako odradi sezonu kako se nadamo, treba platiti tu cifru.

      Mada daj prvo da dodje i na tu pozajmicu, lako cemo posle dalje.
      sigpic

      Comment


      • Mosesa sam ja prizeljkivao i proslo leto, jako gotivan igrac koji je radio pod odlicnim strucnjakom Martinezom, pa je njegovo znanje zaista na nivou. Odlican je dribler, vrlo eksplozivan i jak, sto nam treba po toj levoj strani. Pass igra mu je mozda slabiji deo igre, ali i to moze pod BR-om da se popravi. Pogotovo u nasem sistemu, Moses ce nauciti i da bude malo strpljiv, posto voli obicno bez potrebe da srlja. Sjajan igrac, i bas se radujem sto ce nadam se biti deo tima.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Mosesa sam ja prizeljkivao i proslo leto, jako gotivan igrac koji je radio pod odlicnim strucnjakom Martinezom, pa je njegovo znanje zaista na nivou. Odlican je dribler, vrlo eksplozivan i jak, sto nam treba po toj levoj strani. Pass igra mu je mozda slabiji deo igre, ali i to moze pod BR-om da se popravi. Pogotovo u nasem sistemu, Moses ce nauciti i da bude malo strpljiv, posto voli obicno bez potrebe da srlja. Sjajan igrac, i bas se radujem sto ce nadam se biti deo tima.
          Kukali smo obojica za njim a nije da ostali nisu dali podrsku.

          Ma samo da zavrsimo to, veliki upgrade. Posle se vrati i Suljo pa Hendo i Aspas mogu lepo na klupu.
          sigpic

          Comment


          • Nema veze, zelje ce nam ipak biti ispunjene sa jednom godinom zakasnjenja...

            Aspas moze opasan dzoker da bude, mada, pokazao je i on kvalitet, pa se nimalo necu brinuti ako se neko od prvotimaca povredi pa on mora u prvu, nekako konacno imamo ono sto bi se reklo pravu zamenu...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Aspas cini mi se da ima pravi mentalitet, zapazio sam to i u Selti dok je bio ono malo sto sam video. Gledao sam ceo mec protiv Reala kad je bilo 2:2 i neverovatno je s koliko samopouzdanja covek igra. Cini mi se da je svestan svojih mogucnosti i da radi ono sto zna, da nece da izmislja toplu vodu. Veliki radnik pritom. Mislim da smo tu pogodili.

              Nisam zadovoljan prelaznim rokom jer nam treba stoper i posebno zadnji vezni ali ovo sto je doslo, mislim da smo uboli sve jedino Alberta cekam da vidim. Misljenja sam da je bilo bolje Susu dati nesto vecu minutazu nego potrositi 6 miliona.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA]
                BR: "Za Notts County ću izvesti jaču ekipu jer prošle godine sam učinio neke greške. Ali, prošle godine smo imali i tanju ekipu. Dati ću priliku nekim igračima kojima treba utakmica, ali bit će to jači sastav. Ne mislimo na Manchester United. Uvijek gledamo prema sljedećoj utakmici. Svakog protivnika gledamo na isti način. Liga je naravno prioritet, ali ovo je klub koji kroz tradiciju osvaja trofeje u svim natjecanjima. Naš je cilj doći što dalje u svakom od njih."

                O Boriniju: "Neće ići na posudbu, za sad. Imamo Sturridgea, Aspasa, Fabia, a doći će i Luis za par tjedana. Želimo imati natjecateljsku ekipu, pogotovo u napadu. Fabio je radio neprestano na treningu i biti će u ekipi sutra."

                O transferima: "Mnogo se imena ovog ljeta povezalo sa Liverpoolom. Radimo iza zatvorenih vrata na tome da pojačamo ekipu, ali ako nitko ne dođe novi, mislim da ova ekipa može učiniti velike stvari."

                eto sa press konferencije koga mrzi da gleda to mi je najzanimljivije bilo

                Comment


                • Mislim da Suso ne bi dobijao mnogo sanse ovde, pre svega jer pucamo na to 4. mesto a sa njegovim trenutnim kvalitetom to ne mozemo, tako da je pozajmica najbolje resenje, gde ce u svom timu imati 30-38 tekmi na raspolaganju da pokaze sta zna, i da se mentalno razvije i sazri kao igrac, i onda dodje kao zavrsen materijal.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Mislim da Suso ne bi dobijao mnogo sanse ovde, pre svega jer pucamo na to 4. mesto a sa njegovim trenutnim kvalitetom to ne mozemo, tako da je pozajmica najbolje resenje, gde ce u svom timu imati 30-38 tekmi na raspolaganju da pokaze sta zna, i da se mentalno razvije i sazri kao igrac, i onda dodje kao zavrsen materijal.
                    Jeste najbolje resenje ali izmedju Susa i Alberta biram Susa. Drugo je to da je dosao provereniji igrac za kojeg si siguran da je bolji od Susa trenutno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Alberto je samo rotacija, zamena za Susa koji ce tamo dobiti vreme... Alberto ce biti ok za rotaciju i back up...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Moses večeras nije bio ni na klupi Chelseae, a to može značiti samo jedno.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Sto ne promenite anketu?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Allen trenutno nije bolji od Lucasa, niti može biti pa čak i kada ovaj igra kao protiv Ville. Puno griješi, al' isto tako i odradi dosta defanzivnog posla, dosta onog "nevidljivog" koji se malo cijeni, a ima veliki značaj. Allen nikako da se trzne ni u defanzivi, a o ofanzivi da ne pričamo. Ispred Lucasa bi mogao biti tek kada bi ušao u formu u kakvoj je bio kada je tek stigao, ali pošto konstantno bilježi pad u svojoj formi to je teško za očekivati. Iako činjenica je da trenutno nemamo pravog igrača na toj poziciji, igrača u koga se možeš pouzdati i da to trenutno najviše škripi.
                            Pa on ne moze da popravi formu ako sedi na klupi ;) Po meni je bolji ofanzivno ali defanzivno nije.Nemamo pravog zadnjeg veznog to je problem koji mora da se resi i onda smo spremni na sve
                            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                              Pa on ne moze da popravi formu ako sedi na klupi ;) Po meni je bolji ofanzivno ali defanzivno nije.Nemamo pravog zadnjeg veznog to je problem koji mora da se resi i onda smo spremni na sve
                              Čekaj, hoćeš da kažeš da zbog njegovog napredovanja Liverpool mora ispaštati tako što će takav igrač igrati u početnih XI? To je ogroman rizik kada znaš da vrlo lako možeš igrati sa 10 igrača, budući koliko on zna biti nevidljiv. Ako se do sada nije dokazao i stekao povjerenje Rodgersa onda teško da će to ikada učiniti.
                              Last edited by Merlin; 26-08-13, 22:42.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Merlin View Post
                                Čekaj, hoćeš da kažeš da zbog njegovog napredovanja Liverpool mora ispaštati tako što će takav igrač igrati u početnih XI? To je ogroman rizik kada znaš da vrlo lako možeš igrati sa 10 igrača, budući koliko on zna biti nevidljiv. Kada se do sada nije dokazao i nije stekao povjerenje Rodgersa onda i ne treba da igra.
                                Ne,nego hocu da kazem da ga bar treba gurati u ovim tekmama Liga Kup ili bilo koje takmicenje samo da malo igra i onda ga prodati i njega i Lukasa i dovesi igracinu uz kojeg ce Henderson igrati dobro.A ako ga bude drzao na klupi i u tekmama tipa Carling Kup ili to onda ga nece prodati a posto nasi vlasnici gledaju svaku paru on ima samo da sedi a mi da gledamo tamo gde smo tanki.
                                Last edited by Djone7 Vale 46; 26-08-13, 22:47.
                                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X