Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moley kaze da se prati dvojac u Sociedadu, istakao Velu... Zaboravio sam potpuno na njih...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ko uzme Munijaina imace jaci tim za 30% odma. I mali Tores iz Atletika ludacki talenat. Tim putem treba Liverpul da ide, ima genijalca na klupi, sjajnu igru, sto vise tehnike to bolje.
      sigpic

      Comment


      • Oliver nece sigurno ici nigde u skorije vreme, a za Muniaina, pricali smo ja i Nashko, on je za njega, ja bas i nisam nesto, ali veliki je talenat i potencijal, ipak mora jos mleka da pije i da uci, nece biti instant kvalitet, pa tako sumnjam da je bilo koji tim koji ga uzme 30% jaci, that's overrated a lil' bit...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Munijain sve zna, sve. Stavis ga kao drugog napadaca, desetku, lijevo krilo, miran si narednih 10 godina. Pravo spansko silo

          Tores teze realno, jak je sad Atletiko, ali ja ocekujem ako se Arsenal znacajnije ne pojaca da ce Liverpul itekako biti konkurentan ove sezone za 4. mjesto, pa onda sledece ko zna.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Moley kaze da se prati dvojac u Sociedadu, istakao Velu... Zaboravio sam potpuno na njih...
            Videh samo za Velu, na koji dvojac misli? Vela-Grizman ili?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Munijain sve zna, sve. Stavis ga kao drugog napadaca, desetku, lijevo krilo, miran si narednih 10 godina. Pravo spansko silo
              Ma ne sumnjam, to ste vi Utd-ovci osetili na svojoj kozi. Ali nije on jos taj nivo, prosle sezone nigde ga nema, ali nigde, propao u zemlju. Macka u dzaku je on, ne bih se zaletao sa njim, pogotovo ne sa nekim vecim sumama. Prosle godine predsednik pominjao nekih 36m klauzulu za njega, to je smesno imajuci u obzir proslu sezonu. A znamo da oni ne odstupaju od cene, videli smo to u najnovijem slucaju, Llorente...

              Jos ranije spomenuo Griezmanna Nashko, a sada i Velu indirektno, obojica se kaze gledaju, ima interes, ali za sada daleko od ponude. Not for long though...
              Last edited by Freshman; 24-08-13, 01:27.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Uzmete Herrmann-a za 15 miliona.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Oliver nece sigurno ici nigde u skorije vreme, a za Muniaina, pricali smo ja i Nashko, on je za njega, ja bas i nisam nesto, ali veliki je talenat i potencijal, ipak mora jos mleka da pije i da uci, nece biti instant kvalitet, pa tako sumnjam da je bilo koji tim koji ga uzme 30% jaci, that's overrated a lil' bit...
                  Ako je mogao Kutinjo kojeg su svi otpisali i koji nije bio ni na klupi u onakvom Interu da bude instant upgrade, pazi da nece ovaj sto igra redovno i fizicki je prespreman. Nema Bilbao potrebne ambicije za takvog igraca i prijala bi mu promena. Logicno je da tamo mlad igrac ne moze konstantno da napreduje, Havi Martinez je jedan na svetu. Kod El Loca je igrao carski do finala LE i kraja te sezone, posle varijacije ali zamisli ga u jacoj ekipi gde ima ko taj radijus kretanja da isprati i rotira s njim + dobija slobodu maksimalnu od Brendana. Videsmo da i jedan limitirani Aspas donosi nesto novo u odnosu na Stjuarta.

                  Na kraju krajeva, Munain ispred Hendersona i Aspasa i kad nije na maksimumu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da taj, Mini Reus.

                    Rekao bih da uzmete npr. Amin Younes-a, ali on je desno krilo. Neverovatan talenat. Gladbach ima dosta zanimljivih talenata, a Svabe su to. Treba LFC malo bolje da gleda Fresko.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91
                      Iz Gladbacha ??? Ne verujem da se uopste gleda na to trziste, sem Pape...

                      Ma mislim prosla sezona, mnogo ocajna, znaci kao kad jedne sezone budes najbolji igrac lige, a odmah sledece te nema, i to uopste. A cena bi bila ogromna. Drugo je Coutinho, igrao on u Espanyolu, on nije imao vremena da se dokaze, ovaj imao celu sezonu i bust. Ima znanje, ali ne treba se zaletati, that's all I'm saying...
                      Pricas kao da mi imamo 4-5 boljih od Munaina pa eto ne treba nam. Pola sata da odigra kao sto zna pa ce uraditi vise od pola ekipe a siguran sam da bi se preporodio.

                      Nije to zaletanje, to je dovodjenje znalca. Zaletanje bi bio neki fuckin' Jarmolenko. Ovo bi bio strasan transfer.

                      Moze i Herman, bravo Wada.
                      sigpic

                      Comment


                      • Hteo je Klopp Herrmann-a, ali Gladbach trazio 20 miliona od Dortmunda ili 25, nisam siguran. Vama bi ga dali za 15-ak, jer niste u Svabiji.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ananidze?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Hteo je Klopp Herrmann-a, ali Gladbach trazio 20 miliona od Dortmunda ili 25, nisam siguran. Vama bi ga dali za 15-ak, jer niste u Svabiji.
                            Znam, Hermana sam malo gledao i bio je odlican a cim je Klopara zagrizao jasno je da moze strasan igrac da bude.

                            Gleda BR iz nekog razloga sve osim Nemacke kad su ofanzivci u pitanju, valjda se prosiri i tamo, strasnih potencijala ima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Imao sam dupli post, a sad nema nijednog...

                              Samo kazem, nemoj me ubiti. Decko nula bio prosle sezone, zanemarujes to vrlo olako. Znalaca koliko hoces, pitanje je koliko on to znanje moze upotrebiti cesto i koliko koristi. Ako pola sata bude koristio, ne treba nam...

                              Od Yarmolenka nema nista, i on potvrdio da nema nista na svom twitter nalogu, a i Petrusyan koji je provalio deal za Mkhitaryana kaze da nema kontakta izmedju klubova, kacio sam vec...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Imao sam dupli post, a sad nema nijednog...

                                Samo kazem, nemoj me ubiti. Decko nula bio prosle sezone, zanemarujes to vrlo olako. Znalaca koliko hoces, pitanje je koliko on to znanje moze upotrebiti cesto i koliko koristi. Ako pola sata bude koristio, ne treba nam...

                                Od Yarmolenka nema nista, i on potvrdio da nema nista na svom twitter nalogu, a i Petrusyan koji je provalio deal za Mkhitaryana kaze da nema kontakta izmedju klubova, kacio sam vec...
                                Znam da nema nista od Jarmolenka, nije BR Komoli da takve dovodi.

                                Iker je klasa, bas klasa. I kad ne igra kako valja opet su dvojica na njemu i otvara prostor saigracima. Strava bi bio pre ili kasnije. Ako ne igra kako valja, ne mora svaku da igra i to je to. Ja sam ubedjen da bi BR to izvukao iz njega i to lagano.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X