Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sta ti znas, cuti tu Nash, evo Barret iz Times-a potvrdio...

    Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 4m
    Gerrard: "I had a chance to leave last year. It was for a club in the Champions League but I wasn’t tempted. I’ve been through that before."
    Guardian je od pouzdanijih sajtova, oni prvi objavili za Costu. Nema razloga Stivi da laze, nije on takav...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Stivi je mogao da ode gde oce dok je bio mladji,, moze i sad komotno nema ekipe koja ga ne bi htela u svom sastavu, za mnoooogo vece pare, za trofeje, ali ipak tu je u Liverpoolu i ostavlja svaku tekmu srce na terenu, zbog toga je i tako cenjen i voljen u svetu fudbala Malo je takvih igraca danas

      btw. gledao sam Ajax, Eriksen izdominirao lagano

      evo i Gerrardov testimonial tim za sutra
      Steven Gerrard's Testimonial Team
      Reina
      Arbeloa Carragher Hyypia Agger
      Gerrard (c) Alonso
      Iniesta Suarez Totti
      Torres

      Comment


      • Stiv i Toti zajedno, ovo sanjam. Omiljeni dvojac + Sale Ilic.

        Ako Toni kaze onda je imao ponudu. Mada mi cudno jer je imao najgoru sezonu karijere pre toga ali nije sigurno da je to Bajern, mozda je i Mamic nudio kad je usao u LS.

        Logicnije bi mi bilo da ga sad zele ali svejedno ne ide taj nigde i nikada. Samo da bar jos 4-5 godina igra.
        sigpic

        Comment


        • Guardian sumnja na Bayern, ne znaci da su oni u pitanju, ali izgleda da je imao ponudu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ma boli me jel imao ponudu, bitno je da je on izjavio da se oseca bolje nego ikad.

            Sutra bi i Fauler trebalo da igra, jedva cekam. Verujte mi da bi bulju dao da ga BR potpise.

            Tu je i Cabi, red je da ga cimamo da se vrati.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam odakle sastav,ali poprilicno sam siguran da nece biti ni blizu

              Xabi je povrijedjen,Iniesta je sinoc igrao utakmicu,Torres je na pripremama u Americi itd.Gerrard je svakako najavio da nece zvati skoro nikog i ja ocekujem samo Carragher-a i Fowler-a.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • The Reds team in full is: Mignolet, Enrique, Agger, Toure, Johnson, Lucas, Allen, Gerrard, Coutinho, Sterling, Aspas.
                Substitutes: Jones, Kelly, Alberto, Skrtel, Downing, Henderson, Ibe, Wisdom, Coates, Borini, Spearing, Suarez, Carragher, Fowler.
                Evo sastava.

                Comment


                • Samo kad bih danas jos jednom cuo:

                  Superb finish by Robbie Fowler!
                  sigpic

                  Comment


                  • Brendan Rodgers says it will take a massive, 'Gareth Bale' sized bid to persuade Liverpool to sell Luis Suarez.

                    Rodgers pointed to the £100m that Real Madrid are reportedly prepared to pay Spurs for Gareth Bale and said a similar bid would be impossible to turn down.

                    So far Liverpool have received two bids from Arsenal for the striker, the second £40m plus one pound, and Rodgers insists Bale is not worth more than double the amount Suarez is.
                    "Every player has a valuation but you have to look at the market," said Rodgers.

                    "With Gareth Bale they are talking about £100m and Gareth Bale and Luis Suarez were arguably the two best players in the Premier League last season.

                    "You can't say that Gareth Bale is valued at over 100 per cent more. We are a club with strong beliefs in what we are doing and nobody will be moving out of here.
                    http://www1.skysports.com/football/n...-massive-money

                    BR se sprda sa masom, sad izgleda ni 55m nije dovoljno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • BR za razliku od svojih prethodnika zna sta hoce i ozbiljno radi. Luis izgleda mnogo zadovoljnije sad nego u Aziji. Ajmo jos mesec dana da izdrze BR i Ian.

                      Samo da Skrtel vise ode kod Rafe i da se ozbiljnije krene po Papu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa BR je sve to tacno rekao, 100m za Bejla, a ovi daju 40m za Suareza, koji je po statistici bio mozda i bolji od Bejla prosle sezone

                        Comment


                        • Moley ‏@MoleyBTK 8m
                          Mirror confirming that costa deal is close
                          Jos jednom da se napomene, da Costa ako dodje, ne dolazi kao zamena za Suareza...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nekih novosti oko Coste i Pape? Ono za Ayewa je izgleda bilo samo lupanje u prazno, budući da engleski mediji nisu ništa spominjali u vezi njega. Ovo oko Coste je već dosta intezivnije i pouzdanije.

                            .......... Sturridge.............
                            Costa...Coutinho...Suarez
                            .........Gerrard...Lucas........
                            Enrique...Agger...Papa...Johnson
                            ............Mignolet...............

                            U najmanju ruku izgleda obećavajuće.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              http://www1.skysports.com/football/n...-massive-money

                              BR se sprda sa masom, sad izgleda ni 55m nije dovoljno...
                              Samo dobar PR radi..

                              Wenger npr, ne zeli da udje u diskusiju oko Suareza, cak ne zeli da prizna da su poslali tih 40m i jednu funtu. Rekao je da su poslali jednu ponudu i da vise nece pricati o transferima.. Ne znam, Wenger je obicno vazda govorio da mu igraci nisu za prodaju, dizao im cjene u nebesa, al opet na kraju popusio skoro svaki put foru od igraca..

                              Mislim ne znam, ne interesuje me, komplikovano je previse ovo postalo, sto da se zamaram kad mogu da lezim, suncam se, pijuckam svoj gin tonik, chillam i uzivam u zivotu?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Samo dobar PR radi..

                                Wenger npr, ne zeli da udje u diskusiju oko Suareza, cak ne zeli da prizna da su poslali tih 40m i jednu funtu. Rekao je da su poslali jednu ponudu i da vise nece pricati o transferima.. Ne znam, Wenger je obicno vazda govorio da mu igraci nisu za prodaju, dizao im cjene u nebesa, al opet na kraju popusio skoro svaki put foru od igraca..

                                Mislim ne znam, ne interesuje me, komplikovano je previse ovo postalo, sto da se zamaram kad mogu da lezim, suncam se, pijuckam svoj gin tonik, chillam i uzivam u zivotu?
                                Lako je tebi reci kod tebe ce mozda da dodje jedan od najboljih igraca na svetu a mi navijaci Liverpula ludimo Ocemo da ga zadrzimo a svi znamo da ce to biti tesko gotovo izvesno da necemo uspeti ali nadamo se...U sustini on je vec van Liverpula glavom zato sto drzati nezadovoljnog igraca?Nema potrebe bolje uzeti te pare i odma krenuti u kupovinu dobrih igraca sto pre.
                                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X