Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Dodao bih za Mkitarjana jos jednu stvar, majstor duplog pasa i kombinovanja na malom prostoru. Savrsen fit, po mom misljenju mnogo bolji od Eriksena kojeg priziva najveci broj navijaca.
    Svakako, za nas sistem se ubio, plus njegova brzina, nas napad bi bio dvaput mobilniji. Prizivaju Eriksena jer ne znaju ko je Jermen, igrac koji je trenutno daleko bolji od Danca. Evo imali su priliku jedan na jedan da igraju, Jermenija unistila Dance, Eriksen slab bio, inace za repku slabo igra u poslednje vreme.

    BBC Sport saying LFC are 'reportedly close to signing 24-year-old Armenian midfielder Henrikh Mkhitaryan from Shakhtar Donetsk.'
    BBC, ovo je sada vrlo ozbiljno...

    Da editujem i drugi put, Ayre je odlozio put u Brazil zbog "hitne stvari" u klubu. Verovatno da zavrsi deal za Mignoleta ili meni totalno neverovatno, za Mkhitaryana. Pretpostavka, ne mora da znaci da je tako...
    Last edited by Freshman; 15-06-13, 15:52.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Reds striker Andy Carroll is expected to complete a £15.5m move from Liverpool to West Ham this week.
      http://www.express.co.uk/sport/footb...dy-Carroll-set

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Svakako, za nas sistem se ubio, plus njegova brzina, nas napad bi bio dvaput mobilniji. Prizivaju Eriksena jer ne znaju ko je Jermen, igrac koji je trenutno daleko bolji od Danca. Evo imali su priliku jedan na jedan da igraju, Jermenija unistila Dance, Eriksen slab bio, inace za repku slabo igra u poslednje vreme.



        BBC, ovo je sada vrlo ozbiljno...

        Da editujem i drugi put, Ayre je odlozio put u Brazil zbog "hitne stvari" u klubu. Verovatno da zavrsi deal za Mignoleta ili meni totalno neverovatno, za Mkhitaryana. Pretpostavka, ne mora da znaci da je tako...
        Mene od Iana ne moze nista da iznenadi. Kako je iskopao onda Asaidija odjednom ono jos nije vidjeno, niko ziv nije znao. Lud lik.
        sigpic

        Comment


        • tariqpanja Bloomberg: Liverpool MD Ian Ayre scrapped trip to Brazil to try and complete £20m signing of Shakhtar Donetsk's Henrikh Mkhitaryan

          Aj da vidimo koliko je pouzdan ovaj lik.
          sigpic

          Comment


          • Nadajmo se da jeste, ali 80% mene kaze patka. Nadam se da sam u krivu...

            EDIT: Evo sta kaze jedan od cenjenijih Liverpulovaca...

            Srijandeep Das ‏@LFC_360 6m
            Bloomberg are among the most reputable sources of information you will find. And it's Tariq reporting. Not one for conjecture or surmises.
            Jbem li ga , ja nisam cuo, ali ovo mi daje nadu u pm...
            Last edited by Freshman; 15-06-13, 23:32.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Nadajmo se da jeste, ali 80% mene kaze patka. Nadam se da sam u krivu...
              Koji to dio tebe kaze da nije patka
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Koji to dio tebe kaze da nije patka
                Onaj deo vodjen emocijama koji nmg kontrolisati, podsvest... Duboko u sebi zelim da verujem da je real...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Cim je odlozio put u Brazil znaci da je nesto ozbiljno, moguce da je ovo. Samo nekako osecam da i ako dodje da ce to biti kasnije i da ce biti iscrpljujuci pregovori. Isto tako mislim i za Papu i ostale prilicno ozbiljne igrace ako ih bude a ovi Aspasi i slicni da ce uskoro potpisati.
                  sigpic

                  Comment



                  • Dear Dany
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Nek se i to privede kraju više

                      Comment


                      • West Ham United manager Sam Allardyce has confirmed Andy Carroll is just days away from giving his answer on a £100,000-a-week permanent move to Upton Park.
                        Both Allardyce and Carroll are currently abroad on holiday but the striker is expected to sign a six-year deal worth more than £15m when he returns. SkySports
                        Fino, fino, da se i ovo zavrsi sto pre...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ladno ce mu WH dati 100k. Izgleda ga Big Sam bas voli. Taman to da se zavrsi i onda po Henrika.
                          sigpic

                          Comment


                          • A i Big Sem voli vas cim vas resava bede (sala)
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Billy Liddell ‏@Liddellpool 6m

                              Mkhitaryan deal very close. acc to Sky Sports
                              ajd da vidimo i to cudo...
                              Last edited by Nightbird; 16-06-13, 14:39.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Sky Sports sources understand Liverpool are holding talks over a potential £9m deal for Sunderland goalkeeper Simon Mignolet.
                                Mignolet,Mkhitaryan bi bila dva odlicna pojacanja,sigurno jedna od najboljih u zadnjih nekoliko godina.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X