Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma samo je pitanje vremena kada će on otići, nije se snašao kod nas, iako je činjenica da nije ni dobio pravu priliku. Bilo je koristi od njega samo u kupovima i Evropskoj ligi, dok se u Premiershipu nije naigrao. Nadam se da će mu se pridružiti i Downing, odakle bi mogli uzeti neke pare koje bi bile usmjerene na dovođenje Coste. Njih dvojica kada bi otišli za 10-ak miliona bilo bi odlično.

    Gazzetta je prenijela da je prioritet Napolia dovođenje štopera, u ovom slučaju Škrtela, te da rade na tome. Navodno je i njegova želja Napoli i ako je tako ne vidim kako on može ostati na Anfieldu. Ako bude pozajmica u pitanju to će biti nova 2 miliona + 10 na kraju ukoliko ga otkupe, a iskreno se nadam da će to uraditi već ovog ljeta.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Ma ide i on i ovaj Slovak, a i ovog pustamo...

      Moley ‏@MoleyBTK 8m
      Andy Hunter reporting what I said last night that #LFC willing to let #Downing go ( fee 5m )
      Ne bi ni dobijao sansu pored mocnog Ibea...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...owning-5654489

        Taman što sam ga spomenuo. Samo neka ide i za ovih 5 miliona, sasvim dovoljno za njega. Riješićemo se njegove visoke plate, neće gušiti Sterlinga, Ibea i slično, te nećemo biti predmet zayebancije. Neka ga Svrake trpe.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Dominic King on Daily Mail - Luis Suarez is prepared to take legal action against Liverpool in a bid to force through his protracted move to Arsenal.
          Sve sam blizi odluci da zapalim Suarezov dres...

          Comment


          • Originally posted by Senor View Post
            Sve sam blizi odluci da zapalim Suarezov dres...
            To nikako! I ja imam jos uvek Adebayorov,Fabregasov,RVP-ov i nisam ni pomislio da zapalim dres, a znate na kakav su nacin otisli... Ipak je bitniji grb na prednjoj strani dresa od imena i broja na ledjima.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Senor View Post
              Sve sam blizi odluci da zapalim Suarezov dres...
              Nemoj mi Daily Fail covece stavljati kao izvor, bolje njih zapali nego dres...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Nemoj mi Daily Fail covece stavljati kao izvor, bolje njih zapali nego dres...
                Nije samo Dejli Fejl to prenio vec jos bruka novina, od telegrapha, mirrora do metroa..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Nije samo Dejli Fejl to prenio vec jos bruka novina, od telegrapha, mirrora do metroa..
                  Zapravo, samo Daily Fail, i to sto su videli sa ESPN od Marinera koji nagadja...



                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Aj ne seri da ovu masinu voda ovaj starohan Ayre

                    Jebote tito, em zna zajebat igraca za ugovor, em zna ribu pokupit
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • vidi ga ajnstajn sto mu se odma digo tuki na suareza

                      nije smarao par dana al evo vraca se sa svezim i pouzdanim informacijama iz kevsera i decije sveske

                      Comment


                      • Steven Gerrard has overtaken Philippe Coutinho as the most popular player on the back of new Liverpool shirts. The top 10 is:
                        1. Gerrard
                        2. Coutinho
                        3. Carra
                        4. Sturridge
                        5. Suarez
                        6. Agger
                        7. Aspas
                        8. Lucas
                        9. Mignolet
                        10. Henderson
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Tek kada sam postovao skontao sam da je Daily Fail, ali nisam hteo da se nesto preterano objasnjavam i editujem. Vise sam onako refleksno iznervirano reagovao na ovu vest, naravno da necu zapaliti dres.

                          Comment


                          • Karl ‏@Karlton81 1h
                            I have made a slight error, it seems that Diego Costa did make a request for an EU passport, but this was 3 weeks ago and has been granted.

                            It doesn't mean we wont sign Costa, it means the deal is not as "close" as i anticipated.

                            Ok, I've just had a clear explanation on the Diego Costa/Passport situation.

                            Diego Costa was granted Citizenship 3 weeks ago but NOT a passport, which he has recently applied for and is yet to be granted.

                            Been told that the only time under normal circumstance someone with citizenship would apply for a passport is if they were moving country.

                            And they would only get granted a passport if they're planning to stay where they're moving to for a long while. (E.g. long contract).
                            Izgleda da je sad pasoš problem

                            Comment


                            • http://www1.skysports.com/football/n...tletico-madrid

                              Liverpoool have entered into negotiations for Saint Etienne defender Faouzi Ghoulam.
                              According to sources in Italy, the 22-year-old had earlier agreed terms with Serie A outfit Torino, but a late bid from the Anfield side could lead to a bidding war between both clubs.
                              4. bek koji se sa nama dovodi u vezu u roku od 7 dana. Melgarejo, Cissokho, Siqueira i evo sada Ghoulam. Mnogo se peglaju oko igrača koji će biti na klupi. Ili žele nešto skroz jeftino ili da naprave konkurenciju Enriqeu, budući koliko biraju.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Suarez navodno ne putuje u Norvesku za prijateljsku tekmu, navodno povreda stopala..

                                Istina???
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X