Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alo bre ovaj Costa je mrcina prava, prejak igrac, zverka , volio bi da ga dovedemo, moze da trci ko lud i pomaze odbrani, visok je snazan nemamo igraca njegovog tipa i odlicno je sto smo ponudili, takodje ovom ponudom je aktivirana klauzula tako da je sve na njemu sada... I da, ne dovode ga kao zamjenu za Luisa, konacno prave odluke u prelaznim rokovima !


    edit : kakva ce samo biti konkurencija u napadu ako dodje, mada opet nam fali jedan vezni

    Comment


    • Costa je igracina al' nije valjda tolko lud da ide sa konja na magarca plus sto ce sa Atleticom igrati ligu prvaka.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Evo i Ben Smit objavio da smo poslali ponudu. Jos jedno odlicno ime i do jaja je preokret kad je u pitanju skauting igraca. Valjda zavrsimo transfer.
        sigpic

        Comment


        • Pa zato kazem sve je na njemu, jer smo aktivirali klauzulu

          Stvarno bih volio da dodje ima decko osecaj za loptu ima fino kretanje upratio sam ga ja jos dok je bio u Rayu na posudbi


          jedina mana mu je sto je mnogo prgav igrac, msm da je prosle sezone dobio oko 15-ak zutih i jedan crveni karton sto je mnogo za napadaca
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 01-08-13, 22:50.

          Comment


          • Ono sto sam gledao, deluje mi da je rodjeni pobednik i da ima pravi pristup svemu. Takvih nemamo mnogo niti smo imali zadnjih godina.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Costa je igracina al' nije valjda tolko lud da ide sa konja na magarca plus sto ce sa Atleticom igrati ligu prvaka.
              ne znam koliku tačno platu ima Costa ali možda mu LFC ponudi bolje uslove, Liverpool je neuporedivo veće ime od A. Madrida, nije baš toliko presudna liga šampiona pa da to bude razlog da ostane u Madridu, bitno je sa kojim klubom igraš LŠ, mislim da LFC ima realne šanse da ga dovede ako se potrudi

              Comment


              • Odbice vas Costa, hoce on LS da igra.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by DelBoy View Post
                  ne znam koliku tačno platu ima Costa ali možda mu LFC ponudi bolje uslove, Liverpool je neuporedivo veće ime od A. Madrida, nije baš toliko presudna liga šampiona pa da to bude razlog da ostane u Madridu, bitno je sa kojim klubom igraš LŠ, mislim da LFC ima realne šanse da ga dovede ako se potrudi
                  Jedino mu mogu ponuditi vecu platu nista drugo,da nema mozda lfc bolju ekipu od Atletica ?
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    Jedino mu mogu ponuditi vecu platu nista drugo,da nema mozda lfc bolju ekipu od Atletica ?
                    sačekaćemo da se završi prelazni rok pa ćemo onda suditi ko ima bolju ekipu...

                    Comment


                    • LFC ima Suareza, ostalo je sve na strani Atletica. Diego Costa ce biti jedan od glavnih igraca, jedino da voli LFC, pa da iz Atletica predje u LFC. Velicina kluba ovde nema veze, igras LS ili ne igras. LFC je veci klub i od Dortmunda, pa ih je Jermen odbio.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Srijandeep Das ‏@LFC_360 3m
                        #LFC are now supremely confident of completing the deal for Diego Costa. [Mirror]
                        Aj' pomozi boze.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          LFC ima Suareza, ostalo je sve na strani Atletica. Diego Costa ce biti jedan od glavnih igraca, jedino da voli LFC, pa da iz Atletica predje u LFC. Velicina kluba ovde nema veze, igras LS ili ne igras. LFC je veci klub i od Dortmunda, pa ih je Jermen odbio.
                          dosta se pisalo da je Jermen bio dogovorio lične uslove sa LFC-om pa se desilo to što se desilo, ne može se to porediti, sve je to individualno od igrača do igrača, sjećamo se da je Falcao prešao iz Porto-a koji je igrao LŠ u A. Madrid koji te godine nije uspio izboriti istu, nerezonski je tu davati primjere

                          Comment


                          • Last edited by bjelaksson[YNWA]; 02-08-13, 01:34.

                            Comment


                            • Ne znam kako Rodgers misli sa njim, tj. gde ga staviti ? Oce li igrati zajedno sa Suarezom i Sturridgom ? Ne znam.
                              Bolje da su poslali ponudu Ayewu. Ali to je moje misljenje . Rodgers zna najbolje.
                              Last edited by Scouser; 02-08-13, 08:46.

                              Comment


                              • Zamisli njega mesto Downinga, odmah ti dobro i svejedno gde ce i sa kim igrati.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X