Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Par slika sa treninga.
    Spoiler

    Drago mi da vidim rapolozenog Suareza .

    Comment


    • Moley ‏@MoleyBTK 1m
      Got a bad feeling in my gut about Madrid making a move for Suarez
      Nece valjda...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Nece valjda...
        Samo ako Benz ode.
        sigpic

        Comment


        • Nema mi nikakvog rezona da 10 dana prije kraja prelaznog prodaju Benza,prerizicno je ostati bez dva spica koja su igrala godinama jer je red bio da ostane barem jedan od njih kao sto su i najavljivali posto je Pipita otisao...

          Mada nikad se ne zna jer se dosta toga samo po sebi povlaci transferom Balea...ne samo za Real nego za 5-6 klubova sigurno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • http://metro.co.uk/2013/08/22/liverp...nsfer-3934522/
            Sakho izrazio zelju da predje kod nas.

            Ne znam za Suareza, ja mislim posle svega sto se izdesavalo da nece nigde otici.

            Comment


            • Real će dati za Bale oko 100 miliona, za Isco-a su dali 30, a za Illarramendia, ako se ne varam, 37 miliona evra

              LFC bi sigurno tražio nešto oko 50 miliona evra za Suareza

              znam da RM ima keša ali što je previše, previše je
              Last edited by ognjen; 22-08-13, 17:43.

              Comment


              • Jeste ali su prodali tri igraca Napoliju za preko 60 miliona i vjerovatno bi otisli Benzema,Di Maria i Coentrao u tom slucaju i zaradilo bi se oko 90 miliona sigurno tako da bi taj - bio daleko manji
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • @DB Ne mogu oni da potrose koliko mogu da zarade od marketinga!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • ne znam šta mi se desilo ali ja totalno zaboravio da je Real fine pare zaradio od prodaje igrača Napoliju....

                    Comment


                    • Benzema u Manchester, Rooney u Chelsea, Suarez u Real. Zanimljivo za razmisliti. Naravno, niko kod nas, ili mozda da vratimo Torresa, da zatvorimo krug.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Nema mi nikakvog rezona da 10 dana prije kraja prelaznog prodaju Benza,prerizicno je ostati bez dva spica koja su igrala godinama jer je red bio da ostane barem jedan od njih kao sto su i najavljivali posto je Pipita otisao...

                        Mada nikad se ne zna jer se dosta toga samo po sebi povlaci transferom Balea...ne samo za Real nego za 5-6 klubova sigurno
                        Nema apsolutno nikakvog rezona ali to je Real Madrid, samo kupuj sve sto je prethodne sezone dominiralo da bi se kurcio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma stoji to sve,ali mi ne stoji da rasprodaju sve tek tako,voli Perez igrace koje je on doveo,a Benza voli i Zidane tako da se nece lako tako nesto desiti
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Benzema u Manchester, Rooney u Chelsea, Suarez u Real. Zanimljivo za razmisliti. Naravno, niko kod nas, ili mozda da vratimo Torresa, da zatvorimo krug.
                            Koji ce nam kurac pored Persija?
                            Ako Runi ide nama treba ludacki fantazista, ne klasicni napadac.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma stoji to sve,ali mi ne stoji da rasprodaju sve tek tako,voli Perez igrace koje je on doveo,a Benza voli i Zidane tako da se nece lako tako nesto desiti
                              PM si dobio a i znas o cemu smo ranije pricali. Voleo bih vise nego ista da udjemo sad u LS i onda Suarez u Real a Benz bi pristao da dodje kod nas. Pritom bi nam dao Florentino uz Benza sasvim dovoljno kesa za beton veznog i u ogromnom smo plusu u svakom smislu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Koji ce nam kurac pored Persija?
                                Ako Runi ide nama treba ludacki fantazista, ne klasicni napadac.
                                Od Benza su pokusali da prave klasicnog napadaca ali on to nije. Zato mu karijera i nije isla u predvidjenom smeru. Odlicno bi legao pored Persija, posebno ako Mojes nastavi da igra 4-3-3. Ako neko ima tu prefinjenost i klasu da zameni Runija to je on a promena mu treba podhitno za spas karijere.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X