Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu si za klupu. Dosta igrača koji nude nešto drugačije ako zatreba.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Protiv Njuke odmarati sve zive, slede Arsenal i Siti.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • 3 boda su bitna uvek, sumnjam da će se iko odmarati........
        Jedino me brine trenutni deficit štopera, ostalo je sve solidno popunjeno, tako da ima prostora za razne varijacije ali za neki baš oslabljeni tim nikako
        Sinoćnja utakmica je baš bila zicer za prosuti bodove, glupav termin, kiša, više nego solidan domaćin, često se kiksalo ranije u sličnim prilikama.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Mora se pohvaliti Henderson. Poslednje dve tekme je odigrao odlično. Nije standardno zabio glavu u zemlju i igrao kao robot. Pasovi su išli napred, čak je odlazio i u napad u par navrata. Mislim da ova konkurencija na sredini odlično deluje na njega. Igra dosta hrabrije. Podigao je nivo igre.

          Fabinjo isto odličan. Imao je onu jednu lošu loptu kad im je napravio šansu, ali osim toga dobar. Često su ga pritiskali na sredini, ali lepo je koristio snagu da zaštiti loptu. Ono što mi se najviše sviđa kod njega je što pruža dosta i u napadu. Vidi se da voli da krene napred i nudi nam često dodatnu opciju kad protivnik to ne očekuje. I ne plaši se da baci loptu u prostor kad god se ukaže prilika. Drago mi je da postaje standardan u prvih 11. Dve asistencije u poslednje dve utakmice. I to ne one statističe asistencije kad doda loptu igraču na 20 metara i ovaj postigne gol...već lepe asistencije. Juče me baš pozitivno iznenadio kad je tražio loptu u prostor kod asistencije Salahu. Očekivao sam da će se vratiti nazad.

          Keita juče bio loš. Ali baš sam gledao posle tekme njegovu poziciju, i juče je igrao praktično levo krilo. Mane otišao desno, Firmino na 10ku, a Salah u špic. Mislim da mu ne odgovara da igra na krilu. On je najbolji kad se provlači kroz igrače na sredini. Tu najviše dolazi do izražaja.

          Što se tiče Salaha, deluje da ulazi u onu njegovu formu. Ne samo zbog golova, već i same igre. Deluje da opet dobija na samopouzdanju. Juče je bio odličan. Malo više sreće i mogao je dati još jedan gol. Ali stalno je u igri, učestvuje u svakom napadu. Oslobađa se lepo protivnika. Juče je urnisao onog mučenog Bolija.

          Odlična pobeda. Prvo poluvreme malo škripalo pred kraj, ali drugo bila čista rutina.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Po meni što se ove dve zadnje utakmice tiče samo je Deki bio malo kritičan, još uvek je van forme i ritma, ali to sam i očekivao....
            Njemu je uvek trebalo par utakmica u nizu (po mogućnosti bez kiksa), da bi se vratilo samopouzdanje, i onda to izgleda puno bolje, tako da u sredu i od njega očekujem već bolju partiju
            Ostali su svi u solidnoj formi i što je bitno izgledaju mi još i dosta sveže obzirom na datum i na odlične rezultate na dva fronta

            Nego da vas pitam, jel pratite transfer špekulacije? Šta kažete konkretno za Pulišića, ja iskreno i nisam neki njegov fan, a vi?
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Originally posted by somborac View Post
              Nego da vas pitam, jel pratite transfer špekulacije? Šta kažete konkretno za Pulišića, ja iskreno i nisam neki njegov fan, a vi?
              Gledao sam ga par puta. Za mene je on idealan igrač za Kloppa.

              Brz, direktan, ne plaši se da ide 1vs1 protiv bilo koga. Work rate mu je odličan, trči kao konj. Nisko težište, tako da ima taj korak prednosti u odnosu na defanzivce. Ima dobar dribling. Koliko sam skapirao, može da igra oba krila i AMC-a. Problem je što ne znam gde bi ga Klopp stavio. Verovatno bi pokušao da od njega napravi neku 10ku, ili da igra iza špica. Pošto ne vidim da može da zameni sad krila.

              Slabosti...Nekad previše komplikuje. Ume i da pravi brzoplete greške. Mada je to i očekivano od nekoga ko ima 20 godina.

              Zamisli, 20 godina, nenormalan potencijal i imaš Kloppa za trenera da te izbrusi i od tebe da napravi dijamant.

              Možda će se javiti neko ko ga je više pratio.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ma Pulisic je ubica. Kazu iz Dortmunda da je vec dogovoren transfer sa ekipom iz Engleske. Da li mi ili Celzi, niko ne zna jos uvek. Ali sve mi deluje kao posao Klopa.

                Izgubi Siti, idemo na +4, i padose mi odmah na pamet reci Gerrarda onda : "We go to Norwich, exactly the same" .

                Comment


                • Problem je što sam čitao Kloppovu izjavu pre 7-8 dana gde on izjavljuje da verovatno nikoga nećemo dovoditi u januaru. Ali ogradio se posle i rekao je kao videćemo.

                  Napisah već, ali lep poklon do Roja. Idemo na +4, i stavljamo pritisak na Siti pred Etihad. Ali valja do tad pobediti Njuku i Arsenal.

                  Pročitah malopre da se očekuje jača rotacija za Njukasl. Mislim da će odmoriti bar jednog, ako ne i dva igrača iz trojke napred. Možda, ko zna...odmori i VVD-a.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ima City dva gostovanja do nas...Ako odemo sa dovoljnom prednoscu na Etihad a oni pod moranjem da dobiju, pocetak naredne godine bi mogao da bude bas prijatan...
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 22-12-18, 22:43.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Problem je što sam čitao Kloppovu izjavu pre 7-8 dana gde on izjavljuje da verovatno nikoga nećemo dovoditi u januaru. Ali ogradio se posle i rekao je kao videćemo.

                      Napisah već, ali lep poklon do Roja. Idemo na +4, i stavljamo pritisak na Siti pred Etihad. Ali valja do tad pobediti Njuku i Arsenal.

                      Pročitah malopre da se očekuje jača rotacija za Njukasl. Mislim da će odmoriti bar jednog, ako ne i dva igrača iz trojke napred. Možda, ko zna...odmori i VVD-a.
                      Kad se igra na etihadu? To je dvojka ko kuca, valja se finansijski pripremiti
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Kad se igra na etihadu? To je dvojka ko kuca, valja se finansijski pripremiti
                        Tako je bici!

                        Treceg januara.Taman kad dodjes malo sebi od proslava i pijancenja, sednes uvece i gledas.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Kako bi samo on bio moj kapiten u ovom Liverpulu......

                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Samo jedan igrac moze biti kapiten u Liverpulu.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Samo jedan igrac moze biti kapiten u Liverpulu.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Henderson

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Klopp: Trent is back in training, full training, we will see. I'd expect Naby to be back in training. No news on Joel and Joe, they are both still out. There's no fresh injury news.
                                Ipak očekujem Klajna u prvih 11.


                                Klopp on January transfers: I'm very happy with what I've got, but you don't know. That's why I always keep the door open, in case something happens. We have a lot of games coming up and as long as we can react, it's all good. If something dramatically changes, we'll look.
                                Zanimljivo. Deluje da nećemo nikoga kupovati, a opet je ostavio mali prostor.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X