Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki mediji su prenijeli kako bi nas na poziciji lijevog beka mogao pojačati igrač Benfice - Lorenzo Melgarejo. Riječ bi bila o jednogodišnjoj pozajmici. Ne mogu reći koliko je ovo vjerodostojno, ali ako bude istine očekujem narednih dana i zvaničnu potvrdu. Enrique može sam iznijeti sezonu, no u slučaju povreda/suspenzija neophodna je zamjena.
    Last edited by Merlin; 30-07-13, 01:00.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Neki mediji su prenijeli kako bi nas na poziciji lijevog beka mogao pojačati igrač Benfice - Lorenzo Melgarejo. Riječ bi bila o jednogodišnjoj pozajmici. Ne mogu reći koliko je ovo vjerodostojno, ali ako bude istine očekujem narednih dana i zvaničnu potvrdu. Enrique može sam iznijeti sezonu, no u slučaju povreda/suspenzija neophodna je zamjena.
      Slicna vest isla i za nas, moja procena je da agent pusta vesti da bi mu nabio cenu.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Slicna vest isla i za nas, moja procena je da agent pusta vesti da bi mu nabio cenu.
        Moguće je, nisu neki pouzdaniji izvori, ali ako bude istine vjerovatno ćemo sutra saznati više.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Mrzite Arsenal i dalje. Oni sa Arsenalove teme ne zele Sulju, ja ga zelim.

          Suljini predstavnici su jos uvijek poprilicno sigurni da moraju da ga puste u klub iz LP za 40m....
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Mrzite Arsenal i dalje. Oni sa Arsenalove teme ne zele Sulju, ja ga zelim.

            Suljini predstavnici su jos uvijek poprilicno sigurni da moraju da ga puste u klub iz LP za 40m....
            Ko kaze da ne zelimo Suareza u Arsenalu? Ja ga mozda zelim cak vise od tebe, znas da sam napisao par puta da ce mi biti definitivno omiljeni fudbaler ako predje. Mada ja nekako mislim i da ce Giroud da kida ove sezone.

            No, da ne idemo u off sa Arsenalom danas su neki mediji preneli da je Liverpool zainteresovan za Nemanju Matica i da bi navodno od Suarezovog transfera poslali ponudu za Matica.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Melgareho je prakticno nas, mozda sutra budu pregledi. Nisam zadovoljan iako nece mnogo igrati, Ali je bio 5x bolja opcija.

              Skrtel sve blizi Napoliju, Bolton zeli Spiringa.

              Ponovo ozbiljni pregovori sa Papom a pregovara se i sa jos jednim ofanzivnim igracem. Za sada nema imena, glasine kazu da je to Muriel.
              sigpic

              Comment


              • Moley kaze da bi Udineze pustio Muriela za 18m... To ne treba da znaci odlazak Suareza naravno... Moley kaze da se pregovara sa ozbiljnim igracima, on nije zabrinut za nas prelazni rok, odlicno...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mnogo mi 18 za Muriela, mogao bi mozda da eksplodira ali nije mi to nista sigurno.

                  Treba nam neko slican Mkitarjanu kad smo vec izvisili za njega. Ja sam za igraca tog profila. Ono cime sam nezadovoljan ja to sto se momentalno posle Henrika nismo okrenuli Bernardu ili nekom drugom vec se ceka mesec dana da se odradi nesto konkretnije.

                  Ako Real uspe da dovede Bejla i nakon toga ne bude trazio Suareza, verujem da ostaje. Jedino da braca Gvardiola ne smuljaju nesto iznenada.
                  sigpic

                  Comment


                  • Daj Muriela u Premijer ligu!

                    Comment


                    • Odakle te silne pare

                      Spremate se vi na odlazak Sulje pa sa da 40m na kredit brzo spiskate
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Odakle te silne pare

                        Spremate se vi na odlazak Sulje pa sa da 40m na kredit brzo spiskate
                        Od novih sponzorskih ugovora + ce do kraja meseca da se proda par igraca.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kojih sponzora?

                          Ja kolko znam vec ste spiskali finu sumu, i dobro kazes prodaje igraca. Prodat cete Sulju Arsenalu i imat cete para
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Kojih sponzora?

                            Ja kolko znam vec ste spiskali finu sumu, i dobro kazes prodaje igraca. Prodat cete Sulju Arsenalu i imat cete para
                            Prekini da gusis sve teme, od sada cu ti brisati sve poruke ovog sadrzaja. Smorio si kao stenica.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Prekini da gusis sve teme, od sada cu ti brisati sve poruke ovog sadrzaja. Smorio si kao stenica.
                              Gusim teme?

                              Znaci, ja gusim temu tako sto dajem svoje misljenje? Odlicno...
                              Lobby liverpolovih admina i moderatora, svi protiv mene..

                              Ja ako dajem svoje misljenje na temu Suareza ne gusim temu.. Hvala, cao..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Odakle te silne pare

                                Spremate se vi na odlazak Sulje pa sa da 40m na kredit brzo spiskate
                                Koje silne, pa nista LFC nije ni potrosio kad svedes balans. Sad je jos otisao i Reina i otvorio jos vise prostora, a oticice i Skrtel nadam se. Nevezano za Suareza, dva-tri igraca dolaze sigurno.

                                Meni se Muriel svidja Nashko (no homo ), mislim da je poprilicno svestran igrac i da pokriva i krila. Potencijal veliki, i da, govorimo o 18m evra, to je 16m funti...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X